İphone X arka Cam Kırıldı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 56 Görüntülenme

iPhone X arka Cam Kırıldı

iPhone X arka Cam Kırıldı ne yapmam lazım ? Akıllı telefonların en büyük kabuslarından biride arka kapağın veya camın kırılmasıdır. Arka kapağı veya camı kırılan bir telefon tamir edilmelidir. iPhone X arka Cam Kırıldığı zaman tamir ederken cebinizden bir hayli miktarda para çıkabiliyor. Arka kapak konusunda yeni geliştirilen teknoloji olan lazer makinası bu işi kolaylaştırıyor.

Cep hastanesi teknik servisimizde bulunan lazer makinesi iPhone tamir işlemini kolaylaştırıyor. Lazer makinasına giren telefonlar arka kapak üzerine işlem uygulanıyor. Bu işlem sonrasında arka kapağın sökümü kolaylaşıyor.

Lazer Makinası İşlemi

iPhone X arka Cam Kırıldı; Arka kapağı kırılan telefonlar Cep Hastanesi Teknik Servisimize geldiği zaman lazer makinasına girer. Lazer makinasına giren telefonlar bir takım işlemelere maruz kalırlar. Arka kapağın çıkarılma işlemini kolaylaştıran bu işlem arka kapağın sökülme işleminde telefonun zarar görmesinin önüne geçer. Telefon lazer makinasından çıkan telefonun arka kapağı sökülür ve yeni arka kapak onun yerine yerleştirilir.

Apple son telefonlarında arka kapak camı için kalıcı yapıştırıcılar kullanıyor bu da arka camının sökülme işlemini zorlaştırıyor. Apple marka akıllı telefonların arka camının sökülmesi için geliştirilen son teknoloji lazer makinaları bu telefonların arka tarafındaki yapıştırıcıyı arka cama zarar vermeden yakabiliyor ve bu güçlü yapıştırıcı bizlere engel olmuyor.

Telefonu Kullanmadığım Halde Şarjı Bitiyor

Lazer Makinasının Bizlere Sağladığı Faydalar

iPhone X arka Cam Kırıldı; Apple marka telefonların ekranı ve arka kapağın camı kırıldığı zaman değişim fiyatları baya pahalıya patlıyor. Bazı durumlarda yeni telefon almak daha mantıklı oluyor. Ama lazer makinası bu işlemi kolaylaştırdığından hem fiyatları düşürüyor hem de telefon tamircilerine kolaylık sağlıyor.

 

Tabii, bu lazer işleminde Apple logosuna ve iPhone yazısına veda etmek durumdasınız. Piyasada Apple logolu bir arka cam bulmak oldukça zor; bu nedenle lazer işlemine başvuracaksınız, marka belirtisi olmayan bir yüzeyi kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Elbette iPhone telefonları kırılan çoğu kişinin tercihi yine Apple resmi onarım servisi olacaktır. Buna rağmen söz konusu makine, Apple karşı daha uygun fiyatlı bir alternatif sunuyor.

Eğer sizin de Apple marka telefonlarınızın arka camı kırılırsa Cep Hastanesi Teknik Servisimize başvurabilirsiniz. Bu işlemi 3 ay garantili bir şekilde yapıyoruz ve elinize teslim ediyoruz. Türkiye’nin her tarafından bize kargolaya bilirsiniz. Bizimle iletişime geçip bilgi ve fiyat edinebilirsiniz.

 

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

iPhone X Arka Cam Değişim Değişimi Videosu

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir