iPhone X Hızlı Şarj Etme Yöntemleri

iPhone X hızlı şarj etme yöntemleri konusunda artık ne yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Pil ömrünü uzatmak için aşağıdaki ipuçlarından birkaçını deneyebilirsiniz.

1: Uçak Moduna Alma

Enerji söz konusu olduğunda uçak modu aslında en verimlisi. Uçak modunu açtığınızda pil tüketen süreçlerin çoğu kapatılır. Bu nedenle cihazı bu modda şarj ettiğinizde normal modda olduğundan biraz daha hızlı şarj edilir. İdeal olan telefonu kullanmadığınız zamanlarda telefonunuzu kapatmak olandır. Ancak bunu yapamazsanız uçak modu neredeyse aynı anlama gelmekte.

 

Ayrıca Bkz. “iPhone X Hızlı Şarj İçin Tıklayınız.”


2: Üreticinin Şarj Cihazını Kullanın

iphone x daha hızlı şarj etme

Genellikle iPhone X cihazla birlikte verilen şarj cihazı telefonunuzu, en hızlı şekilde şarj eder. USB kablosu ile şarj etmek evrensel olabilir ancak 1 amperden daha az kullanırlar ve modern cihazlar genellikle 2 amper veya daha fazlasına ihtiyaç duyarlar. Basit matematik ile şu bir gerçek daha az amper daha yavaş şarj demektir. Bu yüzden orijinal şarj cihazını kullanmanızı öneririz. Eğer orijinal şarja sahip değilseniz 2 amperden fazla olan bir şarj cihazı satın alabilirsiniz. Yeni bir şarj aleti almaya karar verdiğinizde bu parametreyi kontrol etmeyi unutmayın.


3: İpuçlarını Kullanın

iPhone X cihazınız kandırmanın tipik örneklerinden biri de iki uçlu bir kablo kullanmak ve bu uçların her ikisini de USB portallarına bağlamaktır. Normal bir şarj aleti kullanmaktan daha iyi değil ama yine de iyi bir çözüm.

iphone x şarj


4: Diğer Cihazlar

Piyasada şarj hızlandırıcıları bulabilirsiniz. Bir bilgisayara bağlandığınızda cihazınızın daha hızlı şarj edilmesine yardımcı olurlar. Ayrıca acil durumlarda powerbank kullanmanızı öneriyoruz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone X Hızlı Şarj Etme Yöntemleri iphone hızlı şarj etme, iphone hızlı şarj etme zararları, iphone hızlı şarj satın al, iphone 7 hızlı şarj etme, iphone 8 hızlı şarj etme, iphone 6 hızlı şarj etme, iphone x hızlı şarj etme, iphone hızlı şarj aleti, iphone hızlı şarj aleti teknosa, iphone hızlı şarj aleti vatan, iphone hızlı şarj azalması,


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

iPhone X Hızlı Şarj Etme Yöntemleri
5 (100%) 2 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir