iPhone X Kablosuz Şarj Olmama Sorunu Çözümü
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 426 Görüntülenme

iPhone X Kablosuz Şarj Olmama Sorunu Çözümü

iPhone X Kablosuz Şarj Olmama Sorunu Çözümü , Apple iPhone X şarj olmayan şarj sorunu ve sorunu çözmek için neler yapabilirsiniz. Bugün, akıllı telefon üreticilerinin en büyük ikilemlerinden biri, yıllarca pil ömrünü önemli ölçüde artıramamasıydı. Bu durum pil teknolojilerinde ciddi bir iyileşmeye yol açar. Bazı üreticiler, yüksek kapasiteli pillerle akıllı telefon modelleri hazırlayarak bu sorunu tolere etmeye çalışıyorlar. Apple’ın yeni iPhone X akıllı telefonu harika bir üründür, ancak cihaz pille ilgili sorunlar olabilir.

iPhone X Kablosuz Şarj Olmama Sorunu Nedir ?

iPhone X olmayan şarj sorunu birçok nedenden kaynaklanabilir. Kullanıcılar yavaş şarj etme veya şarj etme gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirler. Pil veya şarj adaptörü donanım hasarı olabilir veya kullanıcı tarafından aşılabilecek daha basit sorunlar olabilir. Teknik servise başvurmadan önce yapılabilecek birkaç şey var.

iphone kablosuz şarj
iphone kablosuz şarj

Ayrıca Bkz. “iPhone Ekran Cam Değişimleri İçin Tıklayınız.”


iPhone X Şarj Olmama Sorunu ve Çözümü

 1. iPhone X için kablosuz olarak şarj etmeye çalışıyorsanız, cihazınızı önce cihazınızla birlikte gelen USB Adaptörü ve kablosuyla şarj ettiğinizden emin olun. Üçüncü taraf aksesuarları kullanıyorsanız, aksesuarın Apple onaylı olduğunu kontrol edin.
 2. Lightning kablosu veya USB adaptörünüzü, kopma veya bükülmüş uçlar gibi hasar belirtileri için kontrol edin. Farklı bir çıkışta şarj etmeyi deneyin. Mümkünse, cihazınızın şarjını bir kablo ile izleyin ve bildiğiniz adaptör bir iPhone kullanarak bir arkadaşınızdan farklıdır.
 3. Akıllı telefonunuzun altındaki şarj bağlantı noktasından herhangi bir enkaz çıkarın, ardından şarj kablosunu cihaza sıkıca takın. Şarj portu hasar görürse, teknik servisle iletişime geçmeniz gerekebilir.
 4. Akıllı telefonu yarım saat boyunca şarj edin ve şarjı kontrol edin.
 5. Cihazı yeniden başlatmaya zorlayın. (Burada bahsettik.)
 6. iPhone x yüzde 80’den sonra şarj etmezse, işletim sistemi ısıtma sorunları nedeniyle şarj edilebilir. Bu durumda, cihazın ve şarj cihazının adaptörünün soğumasını bekleyin ve daha sonra tekrar şarj etmeyi deneyin.
 7. Sonuç almıyorsanız Apple teknik Servisi’ne başvurun.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone X Kablosuz Şarj Olmama Sorunu Çözümü, iphone x kablosuz şarj süresi, iphone x kablosuz şarj olmuyor, iphone x kablosuz şarj, iphone x kablosuz şarj orjinal, iphone x kablosuz şarj aleti fiyatı, iphone x kablosuz şarj teknosa, iphone x kablosuz şarj vatan, iphone x kablosuz şarj turkcell, iphone x kablosuz şarj media markt, iphone x kablosuz şarj aleti, iphone x kablosuz şarj ayarı, iphone x kablosuz şarj aleti teknosa, iphone x kablosuz şarj aleti media markt, iphone x kablosuz şarj apple store, iphone x kablosuz şarj özelliği açma, iphone x kablosuz şarj belkin, iphone x kablosuz şarj baseus, iphone x kablosuz şarj cihazı, iphone x kablosuz şarj cihazı fiyatı, iphone x kablosuz şarj kutudan çıkıyor mu, iphone x kablosuz şarj destekliyor mu, iphone x kablosuz şarj etme, iphone x kablosuz şarj fiyat, iphone x kablosuz şarj forum, iphone x kablosuz şarj hepsiburada


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri

0216 596 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


iPhone X Kablosuz Şarj Olmama Sorunu Çözümü
5 (100%) 3 oy mevcut

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir