iPhone X Kasa Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

iPhone X Kasa Değişimi

iPhone X kasa değişimi modeli piyasadaki bir çok cep telefonu modeline göre çok daha avantajlı ve çok daha kullanışlı bir cihazdır. Cihazın kasa yapısından teknik dizaynına kadar çok şık bir tasarıma sahiptir.

iPhone X cep telefonunun ekran boyutu bakımından diğer pek çok cihazdan farklı görünmektedir. Bu yüzden kullanıcılar tarafından son derece tercih edilen bir model olmuştur.iPhone X kasa değişimi cep telefonunun ön yüzü tamamen ekran ile kaplıdır. Kasa yapısı olarak sadece arka kısımda ve ekranı tutma görevindedir.

Arka tarafta bulunan kasanın büyük bir bölümü arka cam ile dizayn edilmiş olup kasa ile ilgili sorunlar genellikle ekranın ya da arka camın çizilmesi, kırılması ya da bozulmasıyla çıkmaktadır. Arka cam kırılması ile teknik servislere başvurmuş bir çok kullanıcı iPhone X kasa değişimi cep telefonunun kasa değişimi yaptırmak zorunda kalmaktadır.

Bunun sebebi arka camı çizecek ya da kıracak darbenin kasaya da zarar vermesiyle arka camının kasaya oturmamasıdır. Yeni arka cam bile takılmak istense bir çok darbe almış cep telefonda kasanın arka cam ile birlikte yeniden değiştirilmesi gerekmektedir.

iPhone X Kasa Değişimi

Firmamız yetkili ve tecrübeli teknik elemanları sayesinde bu tarz oluşabilecek bütün arıza durumlarınızı en kısa sürede ve en iyi, en kaliteli şekilde yapmaktadır. Ayrıca firmamız iPhone X kasa değişimi cep telefonunda arka cam kırılması durumunda kullanıcıları bilgilendirip komple kasanın da değişebileceği durumunu bildirmektedir.

Bu gibi durumlarda kullanıcıların onayı olmadan hiçbir işlem yapılmamaktadır. Güven sistemi üzerine kurulmuş olan firmamızda cep telefonlarınızın her türlü arızası giderilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız her geçen gün kendini daha da yenileyerek en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

 

iPhone X Kasa Değişimi
iPhone X Kasa Değişimi

Yedek parça tedarikçilerimiz orijinal ya ada a kalite parçaların tüm kontrollerini yaparak bizlere ulaştırmaktadır. iPhone X cep telefonunuzda da yedek parça değişimi gerektiğinde tüm kontrolleri yapılmış sağlamlığı garantilenmiş parçalarla değişimi gerçekleştirilmektedir.

Aynı zamanda değiştirdiğimiz yedek parçalara firmamız tarafından garanti süresi verilmektedir. Bu sayede gönül rahatlığıyla teknik servisimize güvenebilirsiniz. Teknik servis elemanlarımız alanlarında tecrübeli çalışanlardan oluşmaktadır. Her türlü parça değişimi, ön cam değişimi, kasa değişimi, LCD ekran değişimi vb. arızaların tamiri yapılabilmektedir.


iPhone X Kasa Değişimi Fiyatları Ve Değişim Süreleri

iPhone X kasa değişimi cep telefonunun büyük bir bölümü cam tasarımdan oluşması nedeniyle kullanımı oldukça hassastır. Bundan dolayı her hangi bir cam kırılması durumunda kasa değişimi de gerekmektedir. Firmamız sizler için en iyi ve en kaliteli teknik servis hizmetini vermektedir. Firmamızda iPhone X kasa değişimi de dahil olmak üzere birçok çok teknik arıza durumlarına da çözümler sunmaktadır.

Bu sorunları kullanıcılarını mağdur etmemek için diğer birçok teknik servise göre çok daha hızlı bir şekilde yapmaktadır. iPhone X kasa değişimi fiyatı ise firmamızda yaklaşık olarak 750 ile 800 Türk Lirası arasındadır. Kullanılan tüm parçalar yüzde yüz orjinal parçalardan oluşmaktadır. Herhangi bir sorunla karşılaşma durumuna karşı bütün yedek parçalara garanti süreleri verilmektedir.

iPhone X kullanıcısı günümüzde bir hayli çoktur. Bu sebeple yedek parça bulmak da doğru orantılı olarak çok kolaydır. Hemen hemen her yedek parça tedarikçisi de iPhone X yedek parçaları bulabilmek mümkündür. Özellikle iPhone X kasası ve arka cam yedek parça tedarikçilerinden kolaylık elde edilebilmektedir.

Anlaşmalı olduğumuz tedarikçilerden kesinlikle orjinal ve a kalite malzemeler almaktayız ve böylece kullanıcılarımızı asla mağdur etmiyoruz. Kullanıcıların mağduriyetlerini gidermek amacıyla her türlü arızayı çok kısa sürede yapıyoruz. iPhone X kasa değişimi ‘ni yoğunluğa göre yaklaşık olarak 45 dakika ile 3 saat arasında yapıp teslimini sağlamaktayız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺

iPhone X Ekran Değişimi


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532 ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
iPhone X Kasa Değişimi
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir