iPhone X Kasa Değişimi

1.399 

iPhone X Kasa Değişimi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi altında yapılmaktadır. Cihazınız onarılırken telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün onarım yapılmaktadır.

Stok kodu: RTLMLM9J Kategoriler:

iPhone X Kasa Değişimi Fiyatı Apple akıllı telefonu iPhone ortak sorun gruplarından biri durum problemidir. Bu sorun, çeşitli iPhone modellerinde farklı şekillerde oluşabilir.

iPhone X Kasa Değişimi Fiyatı – Nisan Ayı

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone X Muadil Kasa Değişimi 1399 TL
iPhone X Orijinal Kasa DeğişimiSorunuz.

iPhone X Kasa Değişimi Fiyatı , kırma, çizik ve kullanım nedeniyle etkileri nedeniyle kırık ve çatlaklar nedeniyle. iPhone akıllı telefon kasanız zamanla ezilebilir, çizilebilir veya çarpılabilir. Bazı durumlarda, renk solması ile kırılma ve çatlama meydana gelebilir. Böyle bir sorunla karşılaşıldığında, çözüm kasiyeri değiştirmektir. X kasa değişimi, Cep Hastanesi’ndeki uzman Apple teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir.

iPhone X Kasa Değişimi ve Tamiri

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Redmi 9AT Ekran Değişimi

Dahası, bu değişim süreci için servise gelmenize gerek yoktur. İstanbul’da ikamet ediyorsanız, Cep Hastanesi teknisyenleri yerinize gelir ve değişim süreçlerini gözlerinizin önünde 30 dakika içinde gerçekleştirir. Yedek parça orijinal üründür ve 3 ay boyunca Cep Hastanesi garantisi altındadır. Bizi İstanbul dışına çıkartıyorsanız ve iPhone X Kasa Değişimi istiyorsanız, telefonunuzu ücretsiz bir şekilde sözleşmeli olduğumuz Yurt İçi Kargo ile gönderebilirsiniz.

iPhone X Kasa Değişimi Nasıl Yapılır ?

Daha önce yaptığımız uyarı bu konuda özellikle geçerlidir. Önce ona iyi haber verelim. Apple, iPhone çizilmesini garantiden çıkmanın nedeni olarak görmüyor. Ancak, istisnai olarak, bazı çizikler iPhone garanti kapsamından çıkarabilir.

  • iPhone kasasındaki çizik garanti kapsamında tamir edilmez.
  • iPhone kasasında çizik olması, başka arızaları garanti kapsamında tamir ettirmenize engel değildir.
  • iPhone kasasındaki çizikler sizin için sorunsa Apple ücretli değişimi genelde kabul ediyor. Çoğu zaman da kendi teklif ediyor.
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone X Kasa Değişimi Süreci

Düşme, üzerine oturma gibi etkenlerden dolayı iPhone X kasasında eğiklik / yamukluk oluşabilir. Normalde iPhone belirli derecede bükülmeye karşı dayanıklıdır. iPhone modellerinin bükme testlerini Youtube üzerinden kolayca bulabilirsiniz.

Bu durum Apple yetkili servisleri tarafından garanti kapsamı dışında değerlendirilir. Yani;

  • iPhone yamulduysa servise gittiğinizde ücretsiz değişim veya tamir yaptıramazsınız.
  • iPhone yamulması, eğilmesi, bükülmesi fazla ısınmasından kaynaklansa dahi, kullanıcı hatası olarak görülür.
  • iPhone X Kasa Değişimini servis teklif edebilir.
  • iPhone kasası yamulduğunda cihaz garanti kapsamı dışında kalır. Bu yüzden sadece diğer arızaları tamir ettirmek isterseniz, ücret talep edilir.

Ek bilgi

Marka

Apple

Model

iPhone X Kasa

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone X Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir