iPhone X Mikrofon Soketi Değişimi

250 TL

iPhone X Mikrofon Soketi Değişimi, mikrofon soketi kısmında arıza olabileceğinden, soket değiştirilerek sorun çözülebilir. Profesyonel kadromuz tarafından yapılacak çalışma, sorunun kısa sürede çözülmesini sağlar. Kontroller yapıldıktan sonra soket bölümünde bir arıza meydana gelirse, telefonunuz orijinal parçalarla kısa sürede değiştirme işlemleri sonucunda teslim edilir.

Stok kodu: 82ZCL6ZG Kategoriler:

Açıklama

iPhone X Mikrofon Soketi Değişimi mikrofon soketi kısmında arıza olabileceğinden, soket değiştirilerek sorun çözülebilir. Profesyonel kadromuz tarafından yapılacak çalışma, sorunun kısa sürede çözülmesini sağlar. Kontroller yapıldıktan sonra soket bölümünde bir arıza meydana gelirse, telefonunuz orijinal parçalarla kısa sürede değiştirme işlemleri sonucunda teslim edilir.

iPhone marka kullanıcıları iPhone X mikrofon soketi değiştirilmesiyle ses sorunları çözülebilir. Bu konuda yapılacak talepler doğrultusunda profesyonel ekibimiz tarafından yapılan kontroller, sorunun tespit edilmesini sağlar. Zaman içinde kullanımdan kaynaklanabilecek arızalar arasındadır.

iPhone Mikrofon Soketi Fiyat Listesi 2020 – Mart Ayı

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone X Muadil Mikrofon Soketi DeğişimiSorunuz.
iPhone X Orjinal Mikrofon Soketi Değişimi 250  TL

iPhone mikrofon sorunlu. Zaman içinde mikrofon sorunları karşımıza çıkıyor ve sökme sonucu oluşabilecek bir arıza telefonunuzu kullanamaz hale getiriyor. Mikrofonun ezilmesi veya kirlenmesi sonucunda birçok sorunla karşılaşacaksınız. Müşterilerimizin onarım formlarındaki şikayetleri aşağıda listelenmiştir.

  • Mikrofon sorunum var, ses gelmiyor
  • iPhone mikrofon sorunlu, bazen mikrofon çalışmıyor
  • Telefonumun mikrofon girişinde Bezik var.
  • iPhone mikrofon yeri bozuldu.
  • Mikrofondan cızırtılı ses geliyor.
  • iPhone mikrofon sorunlu
  • iPhone telefonumdan karşı tarafın sesi gelmiyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone SE 2 Ekran Değişimi

iPhone X mikrofon sorunlu, iPhone X karşı tarafın sesi gelmiyor, iPhone mikrofon cızırtılı  gibi şikayetleriniz varsa, mikrofonu değiştirmek gerekir, muhtemelen iPhone X mikrofon; sıvı temas, tozlanma, düşme nedeniyle çalışamaz hale gelir. Bazı durumlarda, yabancı madde sıkma gibi komplikasyonlar aşırı strese neden olabilir. Bunun için ve benzeri, cihazınızı kolayca servisimize getirebilirsiniz.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone Mikrofon Değişimi Süresi

Çoğu borsada olduğu gibi, iPhone mikrofon soketi de elinde kalması gereken bir konudur. Profesyonel ekipman ve uzmanlara sahip olmak çok önemlidir. Cep Hastanesinde iPhone mikrofon değişimi 30 ila 60 dakika içinde tamamlanır.

iPhone X Mikrofon nedir

iPhone X mikrofon değiştirilmesi gerekip gerekmediği, iPhone X tüm onarımlardan önce bir mikrofon soketi ile değiştirilmesi gerekiyor, telefon bu amaçla geliştirilen yüksek teknoloji cihazları kullanarak bir dizi teste tabi tutuluyor. Bu testler sayesinde, hangi bileşenin aslında sorun olduğu daha doğru bir şekilde belirleniyor.

Ek bilgi

Marka

iPhone

Model

iPhone X Mikrofon Soketi Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone X Mikrofon Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir