(1 müşteri Yorumu)

iPhone X Nano Ekran Koruyucu

60,00 TL

iPhone X Nano Ekran Koruyucu

  • Orjinal  ürün
  • Aynı gün kargo (Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde)
  • %100 Müşteri memnuniyeti
Stok kodu: DQCYSLFH Kategoriler: ,

Açıklama

iPhone X Nano Ekran Koruyucu ürününü web sitemiz aracılığı ile satın almanız mümkündür. Bu ürünü 60 TL’ye alarak iPhone X telefonunuzun ekranını çiziklerden koruyabilirsiniz. Ürün, tarafınıza faturası ile birlikte gönderilir. Kargo ile gönderimi yapılan ürünün paketlemesi de özenle ve zarar görmeyecek şekilde yapılır. iPhone X Nano Ekran Koruyucu iPhone X cihazını uzun süre hasar almadan kullanmaya olanak sağlar. Bu sayede iPhone X cihazının ekranı çatlamadan ve çizilmeden uzun süre kullanılır.

Web sitemiz üzerinden online satın alabileceğiniz bu ürün kısa zamanda gönderilmektedir. Böylece iPhone X telefonunuzu rahat bir şekilde kullanmaya devam etmeniz mümkün olur. Nano ekran koruyucu ile telefonunuzu çantanıza rahatlıkla atmanız mümkün olmaktadır. Herhangi bir çizilme ya da kırılma durumu olmaz. iPhone X Nano Ekran Koruyucu ürününe sahip olmak için kaliteli ürün satışı yapan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
iPhone X Nano Ekran Koruyucu telefonun görüntü kalitesini, renklerini ve parlaklığını etkilemez. Bu nedenle de gözleri yormaz ve rahat bir kullanım sunar. Nano ekran koruyucunun temizliği ise oldukça kolaydır. Bu tip ekran koruyucu ürünleri ve telefon ekranlarını, bu iş için özel üretilmiş olan ekran temizleme sıvısı yardımıyla temizlemek gerekir. iPhone X Nano Ekran Koruyucu ürününü dilerseniz yalnızca kadife ya da pamuklu ve kuru bir bezle de kısa sürede temizleyebilirsiniz.

iPhone X Nano Ekran Koruyucu için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu