iPhone X Nano Ekran Koruyucu

99 

iPhone X Nano Ekran Koruyucu ürününü web sitemiz aracılığı ile satın almanız mümkündür. Bu ürünü 99 TL’ye alarak iPhone X telefonunuzun ekranını çiziklerden koruyabilirsiniz. Ürün, tarafınıza faturası ile birlikte gönderilir. Kargo ile gönderimi yapılan ürünün paketlemesi de özenle ve zarar görmeyecek şekilde yapılır.

Stok kodu: DQCYSLFH Kategoriler:

Açıklama

iPhone X Nano Ekran Koruyucu ürününü web sitemiz aracılığı ile satın almanız mümkündür. Bu ürünü 99 TL’ye alarak iPhone X telefonunuzun ekranını çiziklerden koruyabilirsiniz. Ürün, tarafınıza faturası ile birlikte gönderilir. Kargo ile gönderimi yapılan ürünün paketlemesi de özenle ve zarar görmeyecek şekilde yapılır. iPhone X Nano Ekran Koruyucu iPhone X cihazını uzun süre hasar almadan kullanmaya olanak sağlar.

Web sitemiz üzerinden online satın alabileceğiniz bu ürün kısa zamanda gönderilmektedir. Böylece iPhone X telefonunuzu rahat bir şekilde kullanmaya devam etmeniz mümkün olur. Nano ekran koruyucu ile telefonunuzu çantanıza rahatlıkla atmanız mümkün olmaktadır. Herhangi bir çizilme ya da kırılma durumu olmaz. iPhone X Nano Ekran Koruyucu ürününe sahip olmak için kaliteli ürün satışı yapan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone X (10) Ekran Değişimi

iPhone X Nano telefonun görüntü kalitesini, renklerini ve parlaklığını etkilemez. Bu nedenle de gözleri yormaz ve rahat bir kullanım sunar. Nano ekran koruyucunun temizliği ise oldukça kolaydır. Bu tip ekran koruyucu ürünleri ve telefon ekranlarını, bu iş için özel üretilmiş olan ekran temizleme sıvısı yardımıyla temizlemek gerekir. iPhone X Nano ürününü dilerseniz yalnızca kadife ya da pamuklu ve kuru bir bezle de kısa sürede temizleyebilirsiniz.

iPhone 6S Batarya Ve Ekran Değişimi Vidosu

iPhone Batarya Değişimi Ne Zaman Değişim Yapmalıyım

Çok çabuk bataryanın şarjı bitiyor olabilir. Sürekli iPhone cihazlarınızın pilini doldurmaktan sizlerde sıkılmış olabilirsiniz. Gün içerisinde pil ömrünü daha uzun süreli şekilde koruması adına mutlaka batarya değişimi yapılmalıdır. Bu sayede cihazınızın normalden kat ve kat verimli şekilde bir performans göstermeye başladığına şahit olacaksınız. Şarjın çabuk bitmesinin haricinde, batarya şişmesi gibi sorunlarda oluşabilir. Özellikle bazı telefon kullanıcıları bu konuya çok fazla dikkatle yaklaşmıyor.

Şişmiş bataryaların kesinlikle kullanılmaması gerekiyor. Eğer kullanmaya devam ederseniz cihazın işlevlerine ister istemez zarar vermeye başlayacaksınız. Onun içindir ki bunlardan tamamen vazgeçmeniz gerekiyor. iPhone cihazlarında kullanılan bataryanın şişmesi durumunda hemen orijinal bataryayla değişme sağlıyoruz. Bu sayede uzun süreli şekilde iPhone cihazlarınızın korunmasını sağlamış oluyoruz. Bataryanın arıza olduğu zamanlar sorunlar sadece bu kadarla sınırlı kalmıyor. Oyun oynarken ya da telefonunuzla konuşma sırasında aniden telefonunuzun kapandığı durumlar olabilir. Eğer sizlerde bu tarz sorunları yaşıyorsanız bataryanın artık değişme zamanı gelmeye başlamıştır.

iPhone Batarya Değişimi konusunda kusursuz bir hizmet vermekteyiz. Sektörde bu işi en iyi yapan ekiplerden biriyiz. Bu yüzden teknisyenlerimiz den hemen sizlerde yardım alarak iPhone cihazlarınızın batarya sorunlarını çözüme kavuşturmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle cihazınız aniden kapanmayacak ve ısınma gibi sorunlar ortaya çıkarmayacaktır. Telefonunuzun şarj yüzdesi yüksekken birden düşmeye başlayabilir. Bu durumda şarjınız da arıza olduğunun en büyük kanıtlarından birisidir.

iPhone markalı cihazları severek kullanıyoruz. Fakat tonlarca para harcamış olduğumuz bu cihazları çöpe atmamak adına mutlaka ara ara kontrol edilmesi gerekir. iPhone telefonunuzla ilgili şarj sorunlarınız varsa ve iPhone batarya değişimi istiyorsanız hemen firmamıza yönelebilirsiniz.