Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone X Renkleri

iPhone X Renkleri

Iphone X Renkleri

iPhone X Renkleri; iPhone X, 24 Kasım 2017’den itibaren Türkiye’de satışa sunuldu. Siz de Apple’ın iPhone’un 10. Yılına özel modelinden satın almayı düşünüyor ancak hangi rengini alacağınıza karar veremiyor musunuz? Öyleyse arkanıza yaslanın ve iPhone X renk alternatifleri arasından hangisini satın almalısınız sorusuna beraber cevap bulalım.

iPhone X Renkleri; Yeni iPhone X, Apple’ın cam arka tarafı olan nadir telefonlarından birisidir. Telefon yepyeni bir tasarım ve Face ID gibi yeni özelliklerle geliyor, ancak renk alternatifleri biraz sınırlı.

Uzay Grisi iPhone X

Gizlilik istiyorsanız Space Grey iPhone X tam size göre. Cihazın siyah ön kısmıyla birleştirilen arka cam yapısı sayesinde gri nerdeyse siyah görünüyor. iPhone X’inizin kalabalığın dikkatini çekmesini istemiyorsanız veya cihazla bir kılıf kullanacaksanız, sizin için ideal renk alternatifi Uzay Grisi olacaktır. Şahsen, daima siyah görünümlü akıllı telefonları tercih ettim çünkü telefonumun dikkat çekmesini istemiyorum. Bu yüzden bir iPhone X almak istersem, tercihim Uzay Grisi olurdu.

iPhone X Hangi Renk Alınmalı Tercih Edilmeli

Her şeyden önce, şu an için telefonu ve iPhone 10 modelini yerli yabancı forumları incelemek için değiştirmeyi düşünüyorum.Bu cihaz hakkında pek çok yorum okudum.Bir cihazda renk seçimim şimdiye kadar lehte oldu Şu anda kullandığım telefon iPhone 6 Space Grey.Telefonumun güncellemeler ile yavaşlamasına (Apple sayesinde) artık sahip olamıyorum.

Dediğim gibi, iPhone iksi’yi inceleyeyim diyerek internete daldım biraz daldı. Yabancı forumlarda, özellikle de iPhone X Space Gray modelinde pek çok konu gördüm. Bunlar nelerdir? Size söyleyebilirim. İPhone X Space Gray modelinde kullanılan PVD (Fiziksel Buhar Birikimi) kaplama kolayca Aşınmış, yani soyma.Bu konuların bazılarını konuya ekleyerek bir anda göstereceğim.

Örneğin, Apple’ın saatlerinde kullanılan kaplamalar DLC kaplamalarıydı.Bu kaplama son derece sağlam görünüyor. Apple’ın saatler gibi sorunlar boyanmış, ya da bir iPhone 6 ya da başka bir şey. Pahalı bir telefon satın alabilirsiniz. Üzerine boya alma problemi, soyulma problemi çok üzücü bir durum, inanın bana. Şimdi bu sinir bozucu fotoğraflardan birkaçını eklememe izin verin.

İlginizi Çekebilir: iCloud Hesabı Silme

Iphone X Renkleri

Gümüş (Silver) iPhone X

Apple’ın piyasaya sürdüğü iPhone X’in diğer rengi gümüş. Açık renk telefonu tercih edenler için uygun olan gümüş rengi, yalnızca iki ayrı renge sahip olan iPhone X’in renklerinden bir diğeri. iPhone X, sadece iki ayrı renk alternatifine sahip kullanıcılara rastlıyor, ancak belirli bir süre geçti, ancak ayrı bir renkle görünmedi.

Ancak Apple, en yeni iPhone modelleri ile akıllı telefon kullanıcılarına daha renkli bir dünya tanıttı. Bu şekilde farklı renk seçenekleri sunarak hayranlarının beklentilerini karşılamayı başardı. Ancak, iPhone X sadece iki renk alternatifi sunarak renk alternatifini sınırladı.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone x renkleri gold , iphone x renkleri neler , iphone x renkleri tersine çevirme
iphone x renkleri ve fiyatları , iphone x renkleri apple , iphone x renkleri beyaz , iphone x renkleri silver , iphone x renkli kılıf , iphone x renkli arka cam , iphone x renk ayarları.