iPhone X Şarj Aleti Orijinal Kutulu (Adaptör + Kablo)

150 

iPhone X Şarj Aleti Orijinal kutulu ürüne web sitemiz üzerinden ulayarak online satın almanız mümkündür. Bu ürünü içeriğinde hem güç adaptörü hem de kablo bulunmaktadır. Bu ürünü 150 TL’ye web sitemizden satın alabilirsiniz.

Stok kodu: RYBTQXY7 Kategoriler:

Açıklama

iPhone X Şarj Aleti Orijinal kutulu ürüne web sitemiz üzerinden ulayarak online satın almanız mümkündür. Bu ürünü içeriğinde hem güç adaptörü hem de kablo bulunmaktadır. Bu ürünü 150 TL’ye web sitemizden satın alabilirsiniz.

iPhone X Şarj Aleti

iPhone X cihazı için satın aldığınız bu ürün, telefonun kısa süre içinde şarj olmasını sağlar. Bu tür adaptör ve kablo ürünleri satın alırken ürünün orijinal olması gerektiği dikkate alınmalıdır. Orijinal olmayan ürünler cihaza zarar verir. Web sitemizde satıyı yapılan iPhone X Şarj Aleti Kutulu ürün tamamen orijinaldir.
iPhone X Şarj Aleti Orijinal Kutulu oldukça rahat bir kullanım sunar. Ürünü uzun yıllar kullanmak için adaptörü düşürmemeye ve kabloyu kırmamaya özen göstermek gerekir. Güç adaptörünü prizde bırakmak da ürünün ömrünü kısaltır. Bu tür detaylara dikkat ederek iPhone X Şarj Aleti Kutulu ürünü uzun yıllar kullanmak mümkündür. Adaptörü ve data kablosunu temizlemek için kuru ve pamuklu bir bez kullanmanız mümkündür. Adaptöre su değmemesine dikkat edilmelidir.
iPhone X Şarj Aleti Kutulu ürünü satın aldığınız zaman faturası ile birlikte gönderilir. Kargoyla gönderilen ürün, zarar görmeyecek şekilde paketlenmektedir. iPhone X Şarj Aleti Orijinal Kutulu telefonunuzun sorunsuz bir şekilde ve kısa süre içinde şarj edilmesini sağlar. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu ürün iPhone X cihazı ile uyumludur.

İlginizi Çekebilir: iPhone X Ekran Değişimi

iPhone 6S Batarya Ve Ekran Değişimi Vidosu

iPhone Batarya Değişimi Ne Zaman Değişim Yapmalıyım

Çok çabuk bataryanın şarjı bitiyor olabilir. Sürekli iPhone cihazlarınızın pilini doldurmaktan sizlerde sıkılmış olabilirsiniz. Gün içerisinde pil ömrünü daha uzun süreli şekilde koruması adına mutlaka batarya değişimi yapılmalıdır. Bu sayede cihazınızın normalden kat ve kat verimli şekilde bir performans göstermeye başladığına şahit olacaksınız. Şarjın çabuk bitmesinin haricinde, batarya şişmesi gibi sorunlarda oluşabilir. Özellikle bazı telefon kullanıcıları bu konuya çok fazla dikkatle yaklaşmıyor.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

Şişmiş bataryaların kesinlikle kullanılmaması gerekiyor. Eğer kullanmaya devam ederseniz cihazın işlevlerine ister istemez zarar vermeye başlayacaksınız. Onun içindir ki bunlardan tamamen vazgeçmeniz gerekiyor. iPhone cihazlarında kullanılan bataryanın şişmesi durumunda hemen orijinal bataryayla değişme sağlıyoruz. Bu sayede uzun süreli şekilde iPhone cihazlarınızın korunmasını sağlamış oluyoruz. Bataryanın arıza olduğu zamanlar sorunlar sadece bu kadarla sınırlı kalmıyor. Oyun oynarken ya da telefonunuzla konuşma sırasında aniden telefonunuzun kapandığı durumlar olabilir. Eğer sizlerde bu tarz sorunları yaşıyorsanız bataryanın artık değişme zamanı gelmeye başlamıştır.

iPhone Batarya Değişimi konusunda kusursuz bir hizmet vermekteyiz. Sektörde bu işi en iyi yapan ekiplerden biriyiz. Bu yüzden teknisyenlerimiz den hemen sizlerde yardım alarak iPhone cihazlarınızın batarya sorunlarını çözüme kavuşturmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle cihazınız aniden kapanmayacak ve ısınma gibi sorunlar ortaya çıkarmayacaktır. Telefonunuzun şarj yüzdesi yüksekken birden düşmeye başlayabilir. Bu durumda şarjınız da arıza olduğunun en büyük kanıtlarından birisidir.

iPhone markalı cihazları severek kullanıyoruz. Fakat tonlarca para harcamış olduğumuz bu cihazları çöpe atmamak adına mutlaka ara ara kontrol edilmesi gerekir. iPhone telefonunuzla ilgili şarj sorunlarınız varsa ve iPhone batarya değişimi istiyorsanız hemen firmamıza yönelebilirsiniz.