(1 müşteri Yorumu)

iPhone X Şarj Aleti Orijinal Kutulu (Adaptör + Kablo)

150,00 TL

iPhone X Şarj Aleti Orijinal Kutulu

  • Orjinal  ürün
  • Aynı gün kargo (Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde)
  • %100 Müşteri memnuniyeti
Stok kodu: RYBTQXY7 Kategoriler: ,

Açıklama

iPhone X Şarj Aleti Orijinal Kutulu ürüne web sitemiz üzerinden ulayarak online satın almanız mümkündür. Bu ürünü içeriğinde hem güç adaptörü hem de kablo bulunmaktadır. Bu ürünü 150 TL’ye web sitemizden satın alabilirsiniz.

iPhone X cihazı için satın aldığınız bu ürün, telefonun kısa süre içinde şarj olmasını sağlar. Bu tür adaptör ve kablo ürünleri satın alırken ürünün orijinal olması gerektiği dikkate alınmalıdır. Orijinal olmayan ürünler cihaza zarar verir. Web sitemizde satıyı yapılan iPhone X Şarj Aleti Orijinal Kutulu ürün tamamen orijinaldir.
iPhone X Şarj Aleti Orijinal Kutulu oldukça rahat bir kullanım sunar. Ürünü uzun yıllar kullanmak için adaptörü düşürmemeye ve kabloyu kırmamaya özen göstermek gerekir. Güç adaptörünü prizde bırakmak da ürünün ömrünü kısaltır. Bu tür detaylara dikkat ederek iPhone X Şarj Aleti Orijinal Kutulu ürünü uzun yıllar kullanmak mümkündür. Adaptörü ve data kablosunu temizlemek için kuru ve pamuklu bir bez kullanmanız mümkündür. Adaptöre su değmemesine dikkat edilmelidir.
iPhone X Şarj Aleti Orijinal Kutulu ürünü satın aldığınız zaman faturası ile birlikte gönderilir. Kargoyla gönderilen ürün, zarar görmeyecek şekilde paketlenmektedir. iPhone X Şarj Aleti Orijinal Kutulu telefonunuzun sorunsuz bir şekilde ve kısa süre içinde şarj edilmesini sağlar. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu ürün iPhone X cihazı ile uyumludur.

iPhone X Şarj Aleti Orijinal Kutulu (Adaptör + Kablo) için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu