(10 müşteri Yorumu)

iPhone XR Ekran Değişimi

1.500,00 TL

iPhone Xr ekran değişimi fiyatı 1400 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyen kadromuz tarafınca yalnız 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Topyekün yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Ekran değişimi aşamalarında kesinlikle bilgileriniz silinmez, telefon performansında şu demek oluyor ki dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.

Stok kodu: 3HUP2RFU Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

iPhone Xr Ekran Değişimi teknik servis’imizde profesyonel ekipman ve konusunda uzmanlaşmış teknisyenler yardımıyla kırık olan ekranınızı müşterinin isteğine göre orjinal yada muadil olarak değişimini yapıyoruz. Ekran değişimi işlemi sonrası telefonunuzun dokunmatik hassasiyeti, LCD ekranın canlılığı ve koyuluğu telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz.


iPhone Xr Ekran Değişimi” farklı sebeplere bağlı olarak kırılma, çatlama durumu yaşanabilir. Bu durumların sonucunda iPhone Xr’ nin dokunmatik alanının bir bölümünde veya tamamında algılama sorunu yaşanabileceğinden basmıyor olabilir.

iPhone Xr Ekran Değişimi Süreci

iPhone Xr ekranınız da kırılma veya çatlama olduysa bu konuda alanında uzman Apple teknisyenlerden destek almanız çok önemlidir.
iPhone Xr ekranınızda kırılma veya çatlama meydana geldiyse bu durum kullanıcı hatasına girdiğinden dolayı garanti kapsamına girmemektedir. Cihazınızın garanti süresi devam ediyorsa bu durum karşısında garantiden yararlanamamaktasınız. Buna bağlı olarak iPhone Xr ekranınızı tamir ettirmek istiyorsanız ve aynı zamanda eski performansını kaybetmesini istemiyorsanız bu konuda alanında uzman, tecrübeli yetkili servisler ile çalışmanız daha doğru olacaktır.
Alanında uzman Apple teknisyenleri tarafından telefonunuz gerekli kontrollerden geçirilip sorununuzun kaynağına inilerek gerekli çözüm yolu bulunarak hemen işlemler başlatılmalıdır. Yetkili servis olarak hizmet veren firmamız alanında uzman ve tecrübeli Apple teknisyenleri ile ortak bir çalışma yürüterek iPhone Xr markalı telefonunuzun en kısa sürede sorununun çözülmesi sağlanmaktadır.
Ekran Değişimi yapılacak iPhone Xr marka telefonunuz için gerekli alet ve ekipmanlar hazır edilerek servis odasına dair gerekli koşullar her daim hazır bekletilmektedir. Telefonunuzun değiştirilecek parçaları için tamamen orijinal paçalar kullanılmaktadır.

DİKKAT: Cihazınızda görüntü yada dokunmatik bozuk ise komple LCD ekran değişmesi gerekir

iPhone Xr Ön Cam Değişimi Fiyatı750 TL
iPhone Xr A Kalite Ekran Değişimi FiyatıSorunuz
iPhone Xr Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı 1500 TL

iPhone Xr Ekran Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Firmamız 13 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
 • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre Orijinal yada Oled’dir,
 • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
 • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
 • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde iPhone Xr Ekran Değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiyenin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz.Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

iPhone Xr Ekran Özellikleri Videosu

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone Xr Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.
Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

iPhone Xr Parça Değişimi 2020 Fiyat Listesi

iPhone XR  akıllı telefonlarının ekranının yanı sıra diğer parçalarında da sorun yaşandığında değişimi APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Hemen aşağıda tabloda değişim yapılan parçalar ve fiyatları paylaşılmıştır.

iPhone Xr Ekran Değişimi Fiyatı 1500 TL
iPhone Xr Batarya Değişimi Fiyatı300 TL
iPhone Xr Kasa Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xr Power Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xr Şarj Soketi Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xr Home Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xr Mikrofon Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xr Ses Tuşu Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xr Sensör Değişimi Fiyatı200 TL
iPhone Xr Wifi Değişimi FiyatıSorunuz.
iPhone Xr Hoporlor Kulaklık Değişimi Fiyatı150 TL

iPhone Xr Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone Xr ekranınızda kırılma veya çatlama meydana geldiyse bu durum kullanıcı hatasına girdiğinden dolayı garanti kapsamına girmemektedir. Cihazınızın garanti süresi devam ediyorsa bu durum karşısında garantiden yararlanamamak tasınız. Buna bağlı olarak iPhone Xr ekranınızı tamir ettirmek istiyorsanız ve aynı zamanda eski performansını kaybetmesini istemiyorsanız bu konuda alanında uzman, tecrübeli yetkili servisler ile çalışmanız daha doğru olacaktır.
Alanında uzman Apple teknisyenleri tarafından telefonunuz gerekli kontrollerden geçirilip sorununuzun kaynağına inilerek gerekli çözüm yolu bulunarak hemen işlemler başlatılmalıdır. Yetkili servis olarak hizmet veren firmamız alanında uzman ve tecrübeli Apple teknisyenleri ile ortak bir çalışma yürüterek iPhone XR markalı telefonunuzun en kısa sürede sorununun çözülmesi sağlanmaktadır.
Ekran Değişimi yapılacak iPhone Xr marka telefonunuz için gerekli alet ve ekipmanlar hazır edilerek servis odasına dair gerekli koşullar her daim hazır bekletilmektedir. Telefonunuzun değiştirilecek parçaları için tamamen orijinal paçalar kullanılmaktadır.

iPhone Xr Kırık Ekran Onarımı

iPhone Xr Ekran Değişimi için belirli bir çalışma planı yürütülerek tamamen statik elektrikten arındırılmış, sterilize edilmiş, 7/24 güvenlik sistemi ile kontrol altında tutulan özel oda telefonunuza ait özel alet ve ekipmanlar kullanılarak değişim gerçekleştirilmektedir. iPhone Xr marka telefonunuza dair herhangi bir sıfırlama işlemi yapılmadığı için bilgileriniz herhangi bir kayıp yaşanmaz.
Fakat tedbir almak isterseniz sizin izniniz dahilinde verileriniz yedeklenebilir. iPhone Xr Ekran Değişim süresi firmamızda maksimum 60 dakikadır. iPhone Xr marka telefonunuz için dokunmatik alan, ön cam, iç ekran, dış panel değişimi yapılır ve bu parçaların değişimi için tamamen orijinal parçalar kullanılmaktadır.
Telefonunuzun ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonunuzun dokunmatik hızı, ekran parlaklığı, dokunmatik hassasiyeti, ekran çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmamaktadır. Firmamızda ekran değişiminiz tamamlandıktan sonra cihazınızı istediğiniz kadar test edebilirsiniz. Telefonunuza dair işçilik veya parça değişimi konusunda beğenmediğiniz bir nokta meydana gelirse yeniden işlem veya ücret iadesi talep edebilirsiniz.
iPhone Xr Ekran Değişimi için ilk önce kırılan ön camı Özel Endüstriyel Makineler yardımı ile kolay bir şekilde sökülmektedir. Ön cam sökme işlemi tamamlandıktan sonra ekranınıza özel olan solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapmaya hazır hale getirilmektedir.

Sonrasında elimizde bulunan orijinal iPhone Xr ön camını kullanarak cam üzerine OCA maddesini uyguluyoruz. Bu madde fabrikalarda kullanılmakta olup ekran ve camın birleştirilmesini sağlamaktadır. Sonrasında fabrikalarda kullanılan makineler yardımıyla ekran ve ön camın birleştirilme işlemi yapılmaktadır.

Ekran değişim işlemi tamamlandıktan sonra firmamız çalışanları telefonunuza dair gerekli kontrolleri yaparak sizlere teslim etmektedir. Yetkili servisimizde ekran değişiminin yanı sıra arka kapak değişimi, batarya değişimi, şarj soket değişimi, şarj kablosu değişimi, kamera değişimi vb. konularda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Garanti kapsamı dışında ki tüm işlemleriniz için güvenilir bir firma olan yetkili servisimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

iPhone XS Ekran Değişimi

Apple iPhone Xr Ekran Değişimi ve cep telefonu tamiri hakkında aklınıza takılan bütün soruları dilerseniz teknik servisimizi arayarak isterseniz derhal müşteri yorumları alanından sorabilir ve uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca detayları ile beraber cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz

iPhone XR Ekran Hakkında Merak Edilenler

 • iPhone XR nasıl kapatılır?
 • Aygıtı açmak için yan düğmeye basın ve Apple logosu görünene kadar düğmeyi basılı tutun. Kapatmak için ise yan düğme ile ses yüksekliği düğmelerinden birine aynı anda basıp sürgü görünene kadar düğmeleri basılı tutun, ardından parmağınızı kaydırarak aygıtı kapatın.
 • iPhone XR ne kadar?
 • Ağırlık194 g
  BluetoothVar
  Boyutlar150.9 x 75.7 x 8.3 mm
  Çift HatlıYok
  Dahili Hafıza64 GB
 • iPhone XR kaç inç?
 •  iPhone XR‘ın ekran çözünürlüğü ise 1792 x 828 piksel ancak telefon, HDR teknolojisini desteklemiyor.
 • iPhone XR de parmak izi okuyucu var mı?
 • Apple, iPhone X’in piyasaya sürülmesiyle birlikte 10. yıl dönümüne özel en ikonik özelliklerinden olan fiziksel düğmeyi iPhone‘lardan kaldırdı. Bu nedenle artık iphone x ve üst modellerinde parmak izi okuyucu bulunmamaktadır.
 • iPhone XR kaç saatte şarj olur?
 • Yapılan testlere göre; iPhone Xr, 11 saat 1 dakikalık kullamım süresine sahip. iPhone 8 Plus 10 saat 35 dakika ve iPhone Xs Max ise 9 saat 34 dakika kullanım süresi sunuyor. Peki, şarj olma bölümünde lider kim? iPhone Xr tam şarjı 192 dakikadaiPhone 8 Plus 178 dakikadaiPhone Xs Max 209 dakikada tamamlıyor.

Ayrıca buradan iPhone Wifi ve Şebeke Sorunları Çözümü için makalemize göz atabilirsiniz.

Ek bilgi

Marka

Apple

Model

iPhone Xr

Kargo İller

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

Kargo İlçeler

Adalar, Arnavutköy ,Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

iPhone XR Ekran Değişimi için 10 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

 1. DOĞUKAN TANİN

  Merhaba kolay gelsin iPhone XR Ekran Değişimi yapıyormusunuz fiyat nedir.

  • Cep Hastanesi

   Merhabalar;
   Evet iPhone XR ekran değişimi yapıyoruz.
   iPhone XR Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı: 1500 TL
   İyi günler dileriz…
   Teşekkür ederiz.

 2. VEYSEL EVRAN

  Merhaba kolay gelsin telefonumda ekran değişimi olması gerekiyor ücret bilgisi verirmisiniz.

  • Cep Hastanesi

   Merhabalar iPhone Xr Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı 1500 TL dir.

 3. MAHİR DEMİREZ

  selam nasılsınız acaba benim telefonumun ekranı kırıldı dokunmatik basmıyor cam değişimi yeterli olurmu acaba ?

  • Cep Hastanesi

   MERHABALAR; iPhone Xr Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı 1400 TL KIRILMA ÇİZİLME VE SIVI TEMAS HARİÇ 3 AY GARANTİLİDİR EFENDİM

 4. BENAY SAVURAN

  Ekran değişimi sonrasında suya dayanıklılık devam ediyor mu.

  • Cep Hastanesi

   MERHABALAR;SUYA DAYANIKLILIK ÖZELLİĞİ DEVAM ETMEZ EFENDİM

 5. harun

  merhaba kolay gelsin ekran değişimi yaptırmak istiyorum garanti veriyormusunuz ve ücret nedir.

  • Cep Hastanesi

   merhaba harun bey iPhone Xr Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı 2900 TL dir.kırılma ve sıvı teması hariç 3 ay garanti veriyoruz.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu