Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Yan Tuş Arızası

iPhone Yan Tuş Arızası

Iphone Yan Tuş Arızası

iPhone Yan Tuş Arızası; iPhone telefonlarda en çok rastlanana sorunlardan biri de ses açma kapatma tuşunun arızalanması. Ses açma kapama tuşu basmamaya başlamıştır ya da zor basmaya başlamıştır.

iPhone Yan Tuş Arızası, En iyi Teknik Servis şartlarında %100 memnuniyet ile iPhone yan anahtar değişim hizmetlerini çözmek için hizmetinizdeyiz. Tüm telefon modelleri için yan anahtar değiştirme Hizmetlerimiz, kuyruğu beklemeden ve güvenle garanti edilir.

Cihazınız Garanti Kapsamında mı?

Diğer herhangi bir cihaz gibi, iPhone elektronik bir cihazdır ve herhangi bir zamanda arızalar meydana gelebilir. Sessiz düğmesinin çalışmaması, dünyanın sonu olduğu manasına gelmez. Iphone’unuz hala garanti kapsamındaysa, onarım veya cihaz değiştirme işleminiz olabilir. Garanti kapsamında değil ise, onarım için üçüncü taraf bir teknik servise başvurmak maliyetli olmayacaktır.

iPhone Yan Tuş Arızası Assistive Touch Açın

Apple, donanım düğmelerinin zaman içerisinde başarısız olabileceğini ve kullanıcılar için sorun yaratabileceğini biliyordu. Öte yandan, iPhone kullanıcılarını yetkisiz teknik servislere mahkum etmek istemedi. Bu sebeple, iOS, herhangi bir donanım anahtarının görevlerini yerine getirebilen Assistive Touch adlı bir özellik ekledi.

Assistive Touch, iPhone ekranınızdaki herhangi bir köşeye sürükleyebileceğiniz işlevsel bir yazılımdır. Bir web sitesine göz atarken veya uygulamaya göz atarken rahatsız olsa da, fotoğraf çekmek, film izlemek ve oyun oynamak gibi bir multimedya tecrübesi sırasında sanal düğme görünürlüğü çok düşük olduğu için rahatsızlığa neden olmaz. Bu sebeple, iPhone sessiz tuşunu, işe yaramayan soruna bir hayli faydalı bir alternatif olarak kullanabilir.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Teknik Servis Pendik

Yardımcı dokunma botunu etkinleştirmek için şu adımları izleyin:

  1. iPhone Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Genel bölümünde, monitörü biraz aşağı kaydırın ve erişilebilirlik öğesine dokunun.
  3. Ekranı aşağı kaydırarak yardımcı dokunuş dokunun.
  4. Yardımcı dokunmayı etkinleştirmek için, yanındaki düğmeyi çevirin. Anahtar griye yeşile dönmelidir.
  5. Ana ekrana dönün ve Yardımcı dokunma düğmesine dokunun.

Ipad Muteknop

Garanti Hakkında

Bu işlemleri tamamen orijinal parçalar ve 2 Yıl Garanti ile gerçekleştiriyoruz(piller 3 ay garantilidir ve Cep Hastanesi onaylı ekranlar 1 yıl garantilidir).
Tüm işlemleri problemsiz bir biçimde gerçekleştiren ve %100 müşterilerimizin memnuniyetine sahip tek hizmet biziz.
Cep Hastanesi cihazınızdan mutluluk ve performans en üst seviyede sağlar.
Yaptığımız işi garanti etmekteyiz, çünkü hem kullandığımız yedek parçalara hem de teknik servisimize tam güveniyoruz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 7 yan tuş basmıyor , iphone 6s yan tuş sorunu , iphone yan tuş bozuldu , iphone tuş arızası , iphone yan tuş çalışmıyor , iphone yan tuş sessize almıyor , iphone yan tuş , iphone yan tuş ayarları , iphone yan tuş kapatma , iphone 6 tuş arızası , iphone yan tuşlar çalışmıyor , iphone 6s yan tuş çalışmıyor , iphone 7 yan ses tuşları çalışmıyor , iphone açma kapama tuşu bozulursa , iphone açma kapama tuşu bozuldu , iphone 6 plus yan tuş sorunu , iphone 6 yan ses tuşu sorunu.