Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Yankı Sorunu

iPhone Yankı Sorunu

Iphone Yankı Sorunu

iPhone Yankı Sorunu, iPhone zarar veremez yenilmez bir mobil cihazdır ve kullanıcı bilmedikleri bir iPhone ile karşı karşıya gelecek ortak sorunlar bir sürü değil. Çoğu zaman kendinizi en yaygın sorunlardan kabul edilen echo problemiyle sunacaksınız. Yankı sorunu, bir iPhone kullanıcısının kendilerini başka birini aramış olduğunu duymasına neden olan bir sorundur.

Bu, öteki tarafta bir çok kullanıcının ne söylemiş olduğunuzu ve muhtemelen ne söylemiş olduğunuzdan asla birini duymadığınız işitme güçlüklerine neden olabilecek çok sıkıcı bir sorundur. İPhone echo sorununu çözmek için bir teknisyeni kabul etmeniz yada sorunun aşağıdaki sıradan adımlarla çözülmesini sağlamanız gerekir.

Neden iPhone Yankı Sorunu Olur

Kendinize sorabilir misiniz, veya İphone’umun bir arkadaşı iPhone’u yankılamak için sorun yaratıyor mu?  Ve hiçbir cevap bulamıyorum. Sadece İphone echo’nun sorunun kendisinde bulunmasının birkaç nedeni var.

  • İlk sebep üretici bir sorun olabilir. Bir İPhone satın alırsanız ve aynı satın alma gününde yankı problemlerine başlarsanız, üreticiler sonucunda bir hata olduğunu gösterir. Üreticinin niçin olduğu yankı problemi birazcık daha can sıkıcı bir yankı, muhteşem iPhone’un sorunsuz çalışmasını sağlamak için yapabileceği bir şeydir. Bazı İPhone parçaları ve aksesuarları, bir kullanıcı arama yapmak için cihazı kullanırken yankı sorununa da neden olabilecek kusurlara sebep olabilir.
  • Bir üretici sorununun yanı sıra, bir Apple İPhone kulaklığı cihaza bağlandığında bir İPhone kullanıcısı can sıkıcı yankı sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Kulaklık, bir halde kullanıcının kulakları için çok acı verici olabilecek bir yankı problemi vermek için onu tetikleyen cihazla etkileşime niçin olur. Ayrıca, yalnızca bir İPhone kulaklığı kullandığınızda echo sorununun kendisinin bazen sunabileceğini ve öteki zamanlarda telefonun mükemmel çalıştığını fark edebilirsiniz. Bu, iPhone kulaklık bağlantı noktası ile ilgili bir problem sebebiyle kaynaklanır.

İlginizi Çekebilir: iPhone Yakınlık Sensörü

Iphone Yankı Sorunu
Iphone Yankı Sorunu
  • Çok fazla su yada sıvı maruz kalabilir ve hala çalışan bir iPhone’un ortak bir yankı sorununa maruz kalabilir. Iphone’un bir su havuzuna düşmüş olduğunu ve hala çalışmış olduğunu biliyor muydunuz, ancak bazı su yankı sorunlarına niçin olabilir. Bunun sebebi, iPhone’un elektrik alanlarındaki telefonun devre kartına sızan sudan etkilenmesidir. Bu, örneğin arama yaparken iPhone’un hoparlörünün ve mikrofonunun sonucunu ve daha sonra bir yankı sorununu etkiler.

iPhone Yankı Sorunu Çözümü

1. Adım: açma ve kapatma

Hoparlör cihazda mümkün olan en kısa sürede yankı problemi yaşarsanız, cihazdaki hoparlör işlevi etkinleştirebilir yada dönem dışı bırakabilir ve geçici olarak ve kimi zaman kalıcı olarak bu sorunu çözebilir. Ufak arama simgesini görmek için yapılacak hoparlör işlevini kapatmak için yüzünüzden ve ekrandan bir aramayı kaldırın.

Benzer bir Windows bilgisayarında bir hoparlör ve bazı küçük çubuklar ile bir simge görünür. Açık yada kapalı iki defa açmak için seçin. Bu sabit yankı problemi büyük olasılıkla geçici bir halde ama kalıcı olacak bazı insanoğlu için yankı sorunları çözer. Geçici olarak bulursanız, problemi çözmek için birazcık daha ileri gitmeniz gerekir.

Adım 2: kulaklık aletini çıkarın

iPhone’unuzla yankı sorununu gidermek için yapmak istediğiniz sonraki şey, bağlı kulaklığı cihazdan kaldırmaktır. Kimi zaman kulaklık ile aramaları engelleyebilir ve Echo yayınları üretmek için karşılaşmış olduğunuz bir sorundur. Kulaklığı çıkarırsa cihaz muntazam çalışmayacağından şüpheci olmalı ve adım 3’e gitmenin süresi geldi, işler birazcık daha çok olacak, o zaman problem hala devam ediyor.

Iphone Yankı Sorunu

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone kulaklık yankı sorunu , iphone ses yankı yapıyor , iphone 7 ses yankı yapıyor

Adım 3: Robot

güçlü yine başlatma seçeneği! Evet, İphone’unuzun çoğu vakit bir sorun olduğu ve çok sinirlenmek için uygulanabileceği doğrudur ve cihazı dönem dışı bırakabilir veya yine başlatabilir ve daha sonrasında bir defa daha sihirli bir halde çalışmaya başlayabilirsiniz. Cihazınız onunla yankı sorunları yaşıyorsanız cihaz tekrar başlatma gerçekleştirme problemi çözecektir ve bu mümkündür. Bunu başarılı bir halde yaptıktan sonrasında, bir arama oluşturmaya ve probleminin düzeltilip düzeltilmediğini görmeye çalışmalısınız. Değilse, normal olarak son çare olan dördüncü adımı denemelisiniz.

Adım 4: fabrika Kurtarma

Sıfırlama-bu, yaşadığınız iPhone’un yankı sorununu yok etmede nihai ve son adımdır. Eğer fabrika ayarlarına cihazınızı sıfırlamak için bu adımı gerçekleştirdikten sonra aletinizde her şeyi kaybetmek de mümkün ne yaptığını biliyorum ve sürece bu adımı kullanmayın lütfen.

Bir aygıtı sıfırlamak, çalışma sırasını yine geri almanın en iyi yoludur. Yapınak sıfırlama seçeneği kullanılırsa ve cihaz hala çalışmıyorsa, bir üretici veya yetkili satıcıdan almanız gereken bir donanım aygıtıyla ilgili bir sorununuz olması muhtemeldir.

Sıfırlamak için iphone’unuzun açık olduğundan emin olun ve uygulamalar görünümündeki ayarlar simgesine basmak telefonu ana Ayarlar menüsüne yönlendirir. Bu yapıldıktan sonrasında, Genel seçenekleri seçin ve peşinden sıfırlama düğmesi sayfanın sonunda tekrar yönlendirilebilir.

Bunu görmüş olacaksınız, ekranda bazı seçenekler, şimdi seçtiniz, tüm içinde ne olduğu ve ayarları sildiniz yada tüm ayarları sildiniz. İPhone belleğinizden her şeyi silmek istiyorsanız, bu sizin için bir sahne bulunduğunu lütfen ihmal etmeyin. Bir yedekleme yaptıysanız, tüm ayarları silmeye devam edebilirsiniz ve tüm ayarlar telefonu yeni bir yapınak ayarlarına geri getirmek için en iyi seçenektir.