iPhone Yedek Parça
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

iPhone Yedek Parça

iPhone Yedek Parça , cihazlarınızı kullanırken bazı zamanlarda istenmeyen aksaklıklar karşınıza çıkabilir. Çünkü her teknolojik ürünlerde olduğu gibi iPhone cihazlarında da arızalanma sorunları ortaya çıkabiliyor. iPhone akıllı cihazların bazı parçalarında bozulmalar meydana gelebiliyor. Hal böyle olunca da cihazın işlevi yerine getiremiyor. Verimli bir çalışma söz konusu olmadığı gibi aynı zamanda da performansta bir düşüklük söz konusu oluyor. Böyle bir durumun yaşanmaması adına daha dikkatli olunması gerekir. Cihazınızın tüm parçalarında bozulma durumu yaşanmaması adına uzman kişilere getirerek yardım alabilirsiniz. Yedek parça konusunda son derece uzman olduğumuzdan dolayı direk olarak ihtiyaçların karşılanmasını sağlıyoruz. Bu sayede yedek parça konusunda ki ihtiyaçlar ortadan kalkıyor.

iPhone cihazlarınızın yeniden daha iyi şekilde çalışmasını sağlıyorsunuz. Yedek parça konusunda gerekli tüm desteği verdiğimizden dolayı uzman kadromuzu hemen tercih edebilirsiniz. Yedek parçalarfımız iPhone cihazlarınızla bire bir uyumludur ve orjinal olma özelliğine sahiptir. iPhone yedek parça istiyorsanız hemen sizlerde uzman kadromuzdan destek almaya başlayın. Cihazınızda hangi parçanın değişmesi gerekiyorsa orjinaliyle bire bir şekilde değiştiriyoruz. Bu sayede cihazınızda hiçbir şekilde bozulma gibi bir durum söz konusu olmuyor. Tam aksine cihazınızı daha verimli olarak kullanmaya da başlıyorsunuz. Arıza çözüm ve onarım konusunda kusursuz bir hizmet ortaya koyuyoruz. O halde bu konuda sizlerde hizmet almak adına hemen yetkili kadromuza başvurmaya çalışın. 


iPhone Yedek Parça Hizmeti

iPhone cihazlarınızın kapasitesini daha yükseğe çıkarmak adına önemlidir. iPhone yedek parça ihtiyacınız varsa doğru adres içerisinde yer alıyorsunuz. Birinci sınıf kalitede bir hizmet ortaya koyduğumuzdan dolayı doğal olarak sektöründe aranılan markalarından biri haline gelmiş bulunuyoruz. En güzel yanlarımızdan birisi olarak da günün her anında aktif şekilde bir hizmet ortaya koyuyor olmamız diyebiliriz. O halde bu konuda sizlerde bir an önce hizmet almaya başlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızın en kısa süre içerisinde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Tamir işlemlerini de profesyonel şekilde yapmaktayız. Bu konuda hiçbir şekilde bir endişe duymayın. iPhone yedek parça değişimi ve tamiri gibi geniş bir hizmet ağımızın söz konusu olduğunun altını çiziyoruz. Üstelik tüm bunları da oldukça ekonomik fiyatlar üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Buna göre hemen sizlerde kusursuz hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızın en hızlı yoldan karşılanmasını da sağlamış olursunuz. iPhone cihazınızın hangi parçası bozulmuş, neyi değiştirilmesi gerekiyorsa her şeye harfi harfine bakarak yerine getiriyoruz.

iPhone Yedek Parça

iPhone kullanan kişilere baktığımızda pek çok donanımıyla ilgili olarak bazı sorunlarla karşı karşıya kaldığına şahit olabiliyoruz. Onlardan bazılarını saymak istersek de şu şekilde belirtmemiz mümkündür.

  • iPhone ekranların kilitlenmesi – ekran sorunları
  • batarya sorunları
  • şarj yerinde arıza
  • çabuk ısınma
  • iPhone cihazın yazılımsal sorunları

Belirtmiş olduğumuz bu ve benzerği daha pek çok sorunlar ıphone cihazlarında ortaya çıkabiliyor. Tek yapmanız gereken ise bu sorunların daha fazla büyümesine engel olmaktır. Bu sayede yeniden ıphone cihazlarınızın sorunsuz şekilde kullanılmasını sağlamış olursunuz. Bundan böyle iPhone yedek parça konusunda tecrübemiz ve bilgimizle ortaya harika işler çıkartan ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Buna göre sizlerde bir an önce ekibimizle görüşerek yedek parça konusunda ki ihtiyaçlarınızın kısa süre içerisinde ortadan kaldırılmasını sağlamış olursunuz. Kalite standartlarına en uygun düzeyde hizmet verilmeye devam edilmektedir. Tek yapmanız gereken ise bu hizmetleri ekibimizden gönül rahatlığıyla almak olacaktır. Üstelik tüm bu hizmetlerden en güzel şekilde yararlanırken de firmamızın en güzel tarafı maksimum hizmet ortaya koyarken ekonomik rakamlar talep ediyor olmasıdır. Yedek parça ve daha pek çok ihtiyaçlarınızda numaralarımızı arayarak en hızlı şekilde iletişime geçebilirsiniz.

iPhone Ekran Cam Değişimi İçin Tıklayınız.

 

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

 


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

 

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
iPhone Yedek Parça
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir