Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Youtube Arka Planda Çalıştırma

iPhone Youtube Arka Planda Çalıştırma

Iphone Youtube Arka Planda Çalıştırma

iPhone Youtube Arka Planda Çalıştırma; Ayrıca, bu işlem için ek bir uygulama kullanmak gerekli değildir. Arka planda iPhone’larda YouTube müzik çalmak için:

iPhone Youtube Arka Planda Çalıştırma; YouTube, videoları, özellikle müzik içeriğini paylaşmak için muhteşem bir platformdur. Güçlü ve Apple Music veya Spotify gibi başlık oynamak için tamamen ücretsiz. Vimeo ve iPlayer gibi diğer video platformu uygulamalarında olduğu gibi, iOS cihazlarındaki Youtube’daki videolar arka planda oynatılmaz.

YouTube Videoları Arka Planda Neden Çalmıyor

iPhone veya iPad arka planda videoları oynatmak değil YouTube ve diğer video platformu uygulamaları ortak bir özelliktir. Ana Sayfa düğmesine veya iPhone’un kilit düğmesine bastığınızda, video oynatmayı durdurur. Bu sebeple, bir videodan arka plan sesini oynatmak için telefonu açık bırakmalı ve videoyu ekranda oynatmalısınız. Bu şekilde, Youtube’dan müzik dinlemek mümkün değildir.

iPhone’da  Cihazların ekranı sürekli açık olduğundan, şarj tüketimi artar ve diğer uygulamalar kullanılamaz. YouTube, videoların arka plan sesi olarak oynatılmasını istemiyor çünkü bu özellik premium YouTube aboneleri için kullanılabilir. YouTube’un engellenmesine rağmen, videoları arka plan sesi olarak oynatmak için bir geçici çözüm var.

iPhone

iPhone, Apple tarafından geliştirilen ve üretilen multimedya ve internet işlevlerini destekleyen bir akıllı telefon. İlk model 28 Haziran 2007’de sunuldu. iPhone’da yerleşik bir kamera, SMS ve görsel sesli mesaj, taşınabilir medya oynatıcı, Safari web tarayıcısı, e-posta ve kablosuz İnternet var. Kullanıcı arayüzü, çoklu dokunma ekranına göre fiziksel klavye yerine sanal klavye kullanılarak oluşturuldu.

2008’in ortalarında başlatılan App Store, Apple tarafından onaylanan 1.3 milyondan fazla üçüncü taraf uygulamasını ve yazılımını destekliyor. Bu uygulamalar App Store’da yirmi farklı tipe ayrılır. iPhone 8 farklı modelde mevcuttur.  iPhone 8 modellerin ilk beş modelleri sırasında 3,5 inç ekran, iPhone 5, 6. telefon, 4 inç ekran boyutunu değiştirmek ilk defa vardı.

İlginizi Çekebilir: iPhone 6 Kapandı Açılmıyor

iPhone’da Ekran Kapalıyken Youtube’dan Nasıl Şarkı Dinlenir

Uzun süredir iPhone kullanıcılarının sorunu olan bu sorun son dönemde ortaya çıktı. Telefonunuzda Youtube’dan bir şey açarsanız, telefonun kilidini açtığınızda iki kez hızlı bir biçimde basın. Youtube’dan açtığınız şeyden bağımsız olarak, arka planda oynamaya devam edecektir. Ekran kilidine bir kez basarsanız, YouTube artık çalışmaz. iki kez hızlı Basın ve bir süre için bu dünyanın nasıl  güzel bir yer olduğunu farkına varın.

Youtube Arka Planda Çalma Nasıl Yapılır
Youtube Arka Planda Çalma Nasıl Yapılır

YouTube Arka Planda Çalma Nasıl Yapılır

YouTube Premium abonesi olmak istemiyor ve videoları arka planda oynatmak istiyorsanız videoları Safari dışında bir web tarayıcısında açmanız gerekiyor. App Store’da çok sayıda Safari alternatifi web tarayıcısı var ancak hepsinin YouTube videolarını arka planda oynatmadıklarının altını çizelim. Safari’ye alternatif en iyi tarayıcının iPhone ve iPad için sunulan Dolphin olduğunu düşündüğümüz yazımızda örnek olarak onu kullanacağız.

Dolphin web tarayıcısı ile YouTube videolarını arka planda oynatabilirsiniz. Tarayıcıyı aşağıda belirtilen bağlantılar üzerinden iPhone, iPod touch veya iPad’inize indirebilirsiniz.

Dolphin’i veya Safari harici kullanmış olduğunuz tarayıcıyı açın ve youtube.Com adresine gidin. Oynatmak istediğiniz videoyu arayın ve videoyu oynatmaya başlayın.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; ios youtube arka planda çalıştırma , ios 14 youtube arka planda çalıştırma , youtube uygulaması arka planda çalıştırma iphone , iphone youtube arka planda çalıştırma , youtube arka planda çalıştırma ios , iphone youtube arka planda
arka planda youtube çalıştırma iphone , ios’ta youtube arka planda çalıştırma , youtube’un arka planda calistirma iphone , youtube arka planda çalıştırma android , iphone youtubeyi arka planda çalıştırma , ios youtube arka planda çalıştırma 2018 , android de youtube arka planda çalıştırma.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.