Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Telefon Meşgulken Arayanı Görmek

iPhone Telefon Meşgulken Arayanı Görmek

Iphone’da Telefon Meşgulken Arayanı Görmek

iPhone Telefon Meşgulken Arayanı Görmek ,Telefon meşgulken arayanı görün iPhone, Samsung, LG, Genel Cep Telefonları, Telefon meşgulken arayanı görmek için aşağıdaki ayarları yapabilirsiniz. Telefonunuzun çağrı bekletme özelliğini aktif hale getirerek arayanı görebilirsiniz.

iPhone Meşgulken Arayanı Gösterme

iPhone Telefon Meşgulken Arayanı Görmek ,Telefon meşgulken arayanı nasıl görebilirsin, cep telefonundan arama yaparken birisi seni aradığında Aya’nın kim olduğunu nasıl görebiliriz? Biriyle konuşurken, telefonunuz meşgulken sizi kimin aradığını görebilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için, arama bekletme servisini etkinleştirmelisiniz. Yapmanız gereken işlem çok basit.

Yapmanız Gereken Adımlar

1 Adım

iPhone hangi işletim sistemi sürümünü çalıştırdığına bakılmaksızın, aşağıdaki adımları kullanarak telefon meşgulken arayan kişiyi iPhone’da göstermeye başlayabilirsiniz:

  • iPhone ekran kilidini aç
  • Ayarlar menüsüne gitmek için Ana ekranı veya kısayol menüsünü kullanın.
  • Telefon menüsüne dokunun.
  • Buradan “arama bekletme” özelliğine gidin.
  • “Çağrı bekletme” seçeneğinin yanındaki düğmeyi Açık konumuna getirin.
  • Bundan sonra, iPhone’unuz artık meşgulken gelen aramalar için arayan kimliğini ekranda gösterecektir. Telefon defterinize kayıtlıysa adıyla birlikte gösterilecektir, aksi takdirde sadece 10 haneli bir numara göreceksiniz. Arayanı görmek için bir arama aldığınızda, iPhone kulağınızdan çıkarın ve ekrana bakın ve ekranı açın.

2 Adım

Arayanı telefon meşgulken görmek sık karşılaştığımız bir sorudur. Hemen hemen tüm Android telefonlarda ve iPhone bu özelliği cihazın Ayarlar penceresinden açıp kapatabiliriz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim

Ayarlar> Çağrı Ayarları> Diğer Ayarlar> Çağrı Bekletme takip ederek telefonunuzdan çağrı bekletmeyi etkinleştirin. Bu şekilde, siz telefonda konuşurken cihazınız artık arayanın numarasını ekranda gösterebilir.

Başka bir yöntem de * 43 # tuşlamaktır. Çağrı bekletme özelliği otomatik olarak etkinleştirilecektir. Kapatmak için tekrar # 43 # tuşlayın. Çağrı Bekletmenin açık olup olmadığını görmek için * # 43 # tuşlayın.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;iphone da telefon meşgulken arayanı görme , meşgulken arayanı görmek iphone
apple telefon meşgulken arayanı görme , telefon meşgulken gelen aramayı görmek iphone , iphone aramadayken diğer aramayı görme , iphone tel meşgulken arayanı görme , iphone 6 da meşgulken arayanı görme , iphone telefon meşgulken yönlendirme , iphone 7 telefon meşgulken arayanı görme.