Iphonelarda Yaşanan Şarj Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

iPhonelarda Yaşanan Şarj Sorunu

iPhonelarda Yaşanan Şarj Sorunu Bu sorunla için birçok çözüm yöntemi olsa da aslında bu bir teknik sorun olmakta ve bunun içinde uzman birileri ile görüşülmesi daha uygun olmaktadır. Biz firma olarak bu markanın telefonlarını ve her modeli oluşturduğu sorunların çözüm yöntemlerini çok iyi bilmekte ve bu doğrultuda kesin ve etkili çözümler sunmaktayız.

iPhonelarda Yaşanan Şarj Sorunu En çok kullanılan markalar arasında bulunan iPhone marka telefonlar içerik ve kalite olarak diğer telefonlardan daha kaliteli olsa da onlarda da yaşanan bazı sorunlar bulunmaktadır..

iPhonelarda yaşanan şarj sorunu ( Pil Ömrü) İçin Çözüm Önerisi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

iPhone Şarj Sorunu ve Şarj Soketi Sorunları

iPhone’un bir şarj sorunu varsa ve telefonunuz açılıp kapanmazsa, sadece pil değil; şarj soketi, entegre vb. meseleler. Bu arızaların nedenlerine birlikte bakalım. İlk sebep, kullandığınız şarj cihazının veya şarj kablosunun arızalanması olabilir. farklı bir şarj cihazı ile denemenizi veya şarj cihazınızın farklı bir telefonda çalışıp çalışmadığını kontrol etmenizi öneririz.
iPhone telefonlarının şarj olmamasının nedeni sadece şarj cihazı değildir. Şarj cihazının çalıştığından eminseniz, sorun şarj soketi veya entegre şarjdan kaynaklanabilir.
Böyle bir durumda, onarımlar kaliteli teknisyenler tarafından yapılmalıdır.

  1. iPhone şarj sorununun en büyük nedenlerinden biri şarj soketinin arızalanmasıdır.
  2. Bu arızalar, şarj olurken, şarj olurken, şarj olurken, oksidasyon veya toz, kir ve benzeri şarj yuvasında birikerek aşırı basmaktan kaynaklanır.
  3. Bunu, içinde biriken ışık, toz, kir veya kumaş parçaları yardımıyla şarj soketine bakarak yapabilirsiniz, herhangi bir kürdan yardımıyla dikkatlice temizleyebilirsiniz.
  4. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra bile cihazınız şarj olmaya devam ederse, şarj soketi değiştirilmelidir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Hoparlör Ses Sorunu Pratik Çözümü

iPhone Şarj Sorunlarına Etkili Çözümler%C4%B0Phonelarda Ya%C5%9Fanan %C5%9Earj Sorunu Cep Hastanesi

iPhone Şarj Sorunlarına Etkili Çözümler

Şarj % 5 olana kadar kullanabilmek için öncelikle sorunlu telefonu görmemiz gerekmektedir. Bunun yanı sıra telefonun kendinde bir sorun olabilir veya şarj makinesi giriş yerinde bir sorun olmuş olabilir bunların hepsi sıra ile tek tek kontrol edilerek size telefonunuz sorunsuz teslim edilecektir. Firmamız bu anlamda kaliteli hizmeti verebilmek adına sizler için her daim yeni ve eski model telefonların en çok araştırmasını yaparak etkili çözümleri sunması ile öne çıkan bir firma olmaktadır.

Bilmenizi isteriz ki alanında kaliteli hizmet veren bir yer ile telefon sorunlarınızı gideremez birde daha fazla sorun yaşarsınız.

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone 6 Plus Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.