Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Isınma Problemi ve Isınan Akıllı Telefonlara Çözüm

Isınma Problemi ve Isınan Akıllı Telefonlara Çözüm

Isınma Problemi Ve Isınan Akıllı Telefonlara Çözüm

Isınma Problemi ve Isınan Akıllı Telefonlara Çözüm ; iPhone ve android cihazlarda aşırı ısınma sorunu, kullanıcılar tarafından çok şikayet edilen bir durumdur. Telefonun ısınması ve olduğu yerde patlaması özellikle istenmeyen bir durumdur. Bu ısınma sorununun kaynağına gidersek, bazı yazılım ve donanım sorunları bu duruma yol açabilir.

iPhone ve Android Aşırı Isınma Yazılımsa Sorunlar ve Çözümleri

  • Telefonunuzda aynı anda çok fazla uygulama çalışıyor olabilir.
  • Aynı uygulama telefonunuzda uzun süre açık olabilir.
  • Ayrıca, uygulamayı açmak, metin mesajları göndermek veya arama yapmak gibi yoğun trafiğin bir sonucu olarak ısınabilir.
  • Arka planda çalışan widget’lar

iPhone ve Android Aşırı Isınma Donanımsal Sorunlar

Isınma Problemi ve Isınan Akıllı Telefonlara Çözüm ; bu nedenler telefonunuzun sürekli çalışma durumunda kalmasına ve ısınmasına neden olur. Bu gibi durumlarda, telefonu çok fazla baskı yapmadan dinlendirmek sorunu genellikle çözecektir. Eğer sorununuz çözülmediyse telefonunuzda donanımsal sorunlar olabilir.

  • Pil sorunları
  • Şarj cihazının neden olduğu sorunlar
  • Telefonun kendisinden kaynaklanan sorunlar.

Bu tür ısıtma sorunlarını çözmek için önce yetkili bir teknik servise danışmanızı öneririz. Pil ve şarj cihazı hakkında konuşursak, kullandığınız bu aksesuarların orijinal olması çok önemlidir. Özellikle pili değiştirdiğinizde, uygun fiyat nedeniyle bu tür yan sanayi ürünlerini tercih ederseniz, gelecekte ısıtma sorunlarıyla başlayarak cihazınızı daha da kötüleştireceksiniz. Pil değişimi için fiyat bilgisi ve uzman desteği almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Telefonlar Neden Kasar

Eğer Telefonunuz Isınıyorsa

Eğer telefonunuz ısınıyorsa Bataryasında bir arıza olabilir. Eğer telefonunuzun bataryasında bir sıkıntı varsa batarya değişiminden sonra ısınma sorununuz ortadan kalkacaktır. Firmamızda %100 orijinal batarya kullanılmaktadır. Ayrıca batarya değişiminden sonra 3 ay garantide sağlıyoruz. Batarya değişimi için bizleri tercih edebilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Telefonun üst kısmı ısınıyor , Telefon ısınması çözüm , En çok ısınan telefonlar , Telefon ısınması nasıl önlenir , Telefon aşırı ısınıyor uyarısı.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.