Isınma Problemi ve Isınan Akıllı Telefonlara Çözüm
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Hakkında Bilgiler / 0 Yorum / 36 Görüntülenme

Isınma Problemi ve Isınan Akıllı Telefonlara Çözüm

Isınma Problemi ve Isınan Akıllı Telefonlara Çözüm ; İPhone ve android cihazlarda aşırı ısınma sorunu, kullanıcılar tarafından çok şikayet edilen bir durumdur. Telefonun ısınması ve olduğu yerde patlaması özellikle istenmeyen bir durumdur. Bu ısınma sorununun kaynağına gidersek, bazı yazılım ve donanım sorunları bu duruma yol açabilir.

iPhone ve Android Aşırı Isınma Yazılımsal Sorunlar ve Çözümleri

 • Telefonunuzda aynı anda çok fazla uygulama çalışıyor olabilir.
 • Aynı uygulama telefonunuzda uzun süre açık olabilir.
 • Ayrıca, uygulamayı açmak, metin mesajları göndermek veya arama yapmak gibi yoğun trafiğin bir sonucu olarak ısınabilir.
 • Arka planda çalışan widget’lar

Bu nedenler telefonunuzun sürekli çalışma durumunda kalmasına ve ısınmasına neden olur. Bu gibi durumlarda, telefonu çok fazla baskı yapmadan dinlendirmek sorunu genellikle çözecektir. Eğer sorununuz çözülmediyse telefonunuzda donanımsal sorunlar olabilir.

iPhone ve Android Aşırı Isınma Donanımsal Sorunlar

 • Pil sorunları
 • Şarj cihazının neden olduğu sorunlar
 • Telefonun kendisinden kaynaklanan sorunlar.

Bu tür ısıtma sorunlarını çözmek için önce yetkili bir teknik servise danışmanızı öneririz. Pil ve şarj cihazı hakkında konuşursak, kullandığınız bu aksesuarların orijinal olması çok önemlidir. Özellikle pili değiştirdiğinizde, uygun fiyat nedeniyle bu tür yan sanayi ürünlerini tercih ederseniz, gelecekte ısıtma sorunlarıyla başlayarak cihazınızı daha da kötüleştireceksiniz. Pil değişimi için fiyat bilgisi ve uzman desteği almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Samsung Batarya Değişimi

Eğer Telefonunuz Isınıyorsa

Eğer telefonunuz ısınıyorsa Bataryasında bir arıza olabilir. Eğer telefonunuzun bataryasında bir sıkıntı varsa batarya değişiminden sonra ısınma sorununuz ortadan kalkacaktır. Firmamızda %100 orijinal batarya kullanılmaktadır. Ayrıca batarya değişiminden sonra 3 ay garantide sağlıyoruz. Batarya değişimi için bizleri tercih edebilirsiniz.

iPhone 4013 Hatası

Neden Cep Hastanesi?

 • Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,
 • Firmamızda kullanılan ürünler fiyatına göre orijinal yada muadildir,
 • Onarım işlemleri ve yedek parça 3 AY garanti belgelidir,
 • Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,
 • Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz.

Cep Hastanesi Adres Bilgileri

1. İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde ekran değişimini yaptırarak teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz. Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
2. Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Sinan Akçıl’ın Telefonunu Tamir Ettik

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir