Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. İstanbulkartta Mobil Uygulama İle Bakiye Yükleme

İstanbulkartta Mobil Uygulama İle Bakiye Yükleme

İstanbulkartta Mobil Uygulama İle Bakiye Yükleme

İstanbulkartta Mobil Uygulama İle Bakiye Yükleme İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal , bugünden itibaren denge yükleme süresi üzerinden mobil uygulamaya iyi haber vermeye başladı.son zamanlarda, nihayet vakitlerde sıkça dile getirilen ve yolcuların sıraya girmeden kartlarına kolaylıkla yükleyebilecekleri sistem kullanıcılara sunulmuştur. Şu andan itibaren 10 sözleşmeli bankadan İlave fiyat ödemeden bakiye yükleyebilirsiniz.

“İstanbulart mobil uygulamamız tamamiyle özgün, yerli, Milli ve çağdaş. Istanbulkartile ödeme sistemi akıllı bir belediye örneğidir. bütün erişim fiyatları İstanbul üzerinden ödenmektedir. İstanbul, nihayet 3 ayda kullanılan takriben 16 milyon İstanbulite’ye sahiptir.

İstanbul kartta Mobil Uygulama İle Bakiye Yükleme

Yıllık istanbulart için 3.5 milyar TL ödeme hareketi Mevcut.Şimdi dolum için sırada bekleyenler bitti, vakit sona erdi.Telefon bakiyesini mobil uygulama ile otomatik olarak istanbulart’a yükleme işlemini yaptık. Cep telefonlarına İstanbul’a kredi kartı veya kredi kartı takabilecekler, 16 milyon istanbulkart kullanıcısı çalışma saatleri ne olursa olsun kuyrukta beklemeden elektronik bankacılık ile İstanbul’a otomatik olarak yükleme yapabilecek. ”

Karta Para Yükleme
Karta Para Yükleme

İstanbulkartta Mobil Uygulama İle Bakiye Yükleme

“Şimdiye kadar 10 banka ile bir itilaf yaptık. Ancak, gelecekte bütün bankaların bu sisteme iç edileceğini düşünüyorum. Kurulumdan Evvel hiçbir fiyat alınmadı. Şimdi banka kartından fiyat alınmayacak. bir fiyat kredi kartlarına yansıtılabilir.Bu kredi kartı sistemi ve bankanın başvurusuyla ilgilidir.

Bu nedenle belediye olarak kurulmadan rastgele bir fiyat talep etmiyoruz, yapmıyoruz, istanbul kartartmobil uygulaması tamamiyle yerli ve Milli. Risk yok bu yüzden sistem kapalı.  “İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı belbim AŞ’IN Yepyeni servisi, ‘İstanbulkart Mobil” artık cebinde!

BELBİM AŞ, 24.12.2015 tarihinde Nakit elektronik para kuruluş lisansını 24 aldı ve etkinlik alanını değiştirdi ve finans sektöründe hizmet vermeye başladı. Bu kapsamda belbim AŞ, istanbulkart’ı ulaşım kartı olmanın ötesine taşıdı ve alışverişte kullanılabilecek bir elektronik para kartına dönüştürdü.

İlginizi Çekebilir: Tablet ve Telefonlarda Şarj Soketi Sorunu

Konuyla ilgili konuşan İBB Başkanı Mevlüt Uysal şunları söyledi:

“İstanbulkart mobil uygulamamız tamamıyla özgün, yerli, milli ve çağdaştır. İstanbulkartile ödeme sistemi akıllı belediyeciliğe uygun bir örnek. Bütün ulaşım ücretleri, İstanbulkart üzerinden ödeniyor. İstanbul’da son 3 ayda kullanılma olma şartına haiz 16 milyon civarında İstanbulkart var.

Yıllık İstanbulkart üzerinde 3,5 milyar lira ödeme hareketi oluyor. Artık dolum için kuyruklarda bekleyerek zaman kaybına son veriliyor. İstanbulkart’a bakiye yükleme işlemini mobil uygulama ile otomatik hale getirmiş durumdayız. Uygulamayı cep telefonlarına indiren herkes, anlaşma yapılan 10 banka aracılığıyla banka kartı veya kredi kartı ile İstanbulkart’a kontör yüklemesi yapabilecek. 16 milyon İstanbulkart kullanıcısı kuyrukta beklemeden, mesai mefhumunu gözetmeden elektronik bankacılık ile İstanbulkart’a otomatik yükleme yapabilecek.”

Yetersiz bakiye anonsu tarih olacak

Uygulama ile para yükleme ek olarak, izleme bakiye görüntüleme ve hesap işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. NFC özellikli telefonlarda, kart bilgilerin girmek zorunda kalmadan kartı telefona tutarak bakiye görüntülenir ve kurulum yapılabilir. Kullanıcılar harita üzerinde en yakın İstanbulkart yükleme ve harcama noktalarını görebilirsiniz.

İstanbulkartta Mobil Uygulama İle Bakiye Yükleme
İstanbulkartta Mobil Uygulama İle Bakiye Yükleme

İstanbul kartınızın bakiyesini bulmak veya kartınıza bakiyeyi yüklemek için Derhal iOS ve Android uygulamalarını indirebilirsiniz.

İstanbulkartta Mobil Uygulama İle Bakiye Yükleme
Play Store İstanbulkart
İstanbulkartta Mobil Uygulama İle Bakiye Yükleme
App Store İstanbulkart