Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. İtunes 404 Hatası Nasıl Düzeltilir

İtunes 404 Hatası Nasıl Düzeltilir

İtunes 404 Hatası Nasıl Düzeltilir

İtunes 404 Hatası Nasıl Düzeltilir; Mac’inizde veya PC’nizde iTunes veya macOS Catalina’ndaki Finder’ı dosyaları cihazlarınız arasında senkronize etmek için kullanırken bir hata kodu veya uyarı mesajı alabilirsiniz. Hataların çoğunu aşağıda belirtilen adımları izleyerek çözebilirsiniz.

İtunes 404 Hatası Nasıl Düzeltilir; iPhone, iPad veya iPod touch’ınızı güncellemeye veya geri yüklemeye çalıştığınızda, bilgisayarınızda aşağıda belirtilen mesajlardan birini görebilirsiniz.

Adımları Öğrenmek İçin İletiyi Kontrol Etme

Bazı hata kodları ve uyarı mesajları daha fazla bilgi düğmesi içerir. İlk önce ne yapacağınızı öğrenmek için bu düğmeyi tıklayın.

Bilgisayarınızı veya iTunes’u Güncelleme

Mac’iniz için güncellemeleri yükleyin. MacOS Mojave veya önceki bir sürümünü veya Windows PC’yi kullanıyorsanız bilgisayarınız için iTunes’un en son sürümünü edinin veya Microsoft’tan güncellemeler alın.

Ayarlarınızı ve Güvenlik Yazılımınızı Kontrol Etme

Sorunlu ayarları değiştirmeniz veya güvenlik yazılımını (antivirüs, güvenlik duvarı veya iyi değil amaçlı yazılım engelleme yazılımı) güncellemeniz gerekebilir.

İtunes 404 Hatası Nasıl Düzeltilir
İtunes 404 Hatası Nasıl Düzeltilir

Yeniden Başlatma

Bilgisayarınızı kapatın ve tekrar açın. iPhone, iPad veya iPod touch’ınızı bağladığınızda hata mesajı alırsanız, cihazınızı ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. Aygıtınızı Güncellemeyi Tekrar Deneme Güncelleme veya geri yükleme esnasında cihazınızın bağlantısı kesilirse veya bilgisayarınız cihazınızın geri yüklenmesi gerektiğini bildirmezse, aşağıda belirtilen mesajlardan birini görebilirsiniz:

  • [Aygıt adı] adlı iPhone geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (9).
  • [Aygıt adı] adlı iPhone geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (4005).
  • [Aygıt adı] adlı iPhone geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (4013).
  • [Aygıt adı] adlı iPhone geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu (4014)

İlginizi Çekebilir: iPhone Ekran Kendi Kendine Basıyor

Şu adımlarıda deneyin:

Mac’inizde macOS en son sürümünün veya iTunes en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun.
Aygıtınızı yeniden başlamaya zorlayın:

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone geri yüklenemedi bilinmeyen bir hata oluştu (9) , iphone adlı iphone geri yüklenemedi. bilinmeyen bir hata oluştu 4010 , iPhone 4013 hatası kesin çözüm , iTunes hata kodları , iTunes 4005 hatası , iPhone hata kodları
4013 Hatası fiyat , iPhone 4014 hatası.