Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iTunes Kullanmadan iPhone’a Müzik Atma

iTunes Kullanmadan iPhone’a Müzik Atma

Itunes Kullanmadan Iphone’a Müzik Atma

iTunes Kullanmadan iPhone’a Müzik Atma; Bu makalede, iTunes olmadan iPhone’a müzik atmanın en basit yolunu paylaşıyoruz. PC’den iPhone’a müzik atmakta sorun yaşamaktaysanız, “iPhone’dan müzik atamıyorum”, “iPhone’dan müzik atılmıyor”, “iPhone’dan müzik eklenmiyor”, bilgisayardan müzik çalma rehberimizi okumanızı öneririz. iPhone. iPhone’a nasıl müzik fırlatılacağını resim olarak gösteriyoruz.

iTunes Kullanmadan iPhone’a Müzik Atma; Windows – Mac işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda müzik yüklemek bir bakıma kafa karıştırıcı olabilmektedir. Buna bağlı şekilde

 • “iPhone müzik atamıyorum“,
 • “iPhone müzik nasıl yüklenir“
 • “iTunes olmadan iPhone müzik atma”

Tipinde sorular arama motorlarında plana çıkmaya başlıyor. Bu yazı da bulabileceğiniz anlatım sayesinde hiçbir ek cihaz kullanmadan cihazınıza müzik yüklemeyi mümkün olacak.

iPhone’a Müzik Atma İşlemi

Apple’ın bazı konularda kısıtlamaları olduğu için, iTunes ile iPhone’a müzik atmak zor olabilir, ancak diğer programlarla da iPhone’a müzik atabilirsiniz. Bu makaleyi özellikle iPhone’u ilk defa kullanmaya başlayanlar için yazmak istedik. Diğer programlara geçmeden önce, bir kez daha iTunes ile müziğin nasıl çalındığını konuşalım. Genel olarak, iTunes’u iPhone’a müzik aktarmak için kullanmak bir hayli kolay bir işlem gerektirir.

 • Öncelikle iTunes programını açın ve iPhone atmak istediğiniz müzikleri eşzamanla listesine ekleyin.
 • Bunun ardından eşzamanla işlemini başlatın. Eşzamanlama belirli bir süre devam ettikten sonra sona erecektir.
 • Bazen müzikler eksik ya da istendiği gibi aktarılamayabilir. Bunu çözmek için eşzamanla işlemini yeniden başlatmanız sorunu çözecektir.

Ancak, müzik parçalarını atmakta sorun yaşamaktaysanız, iTunes’a tekrar yapmak mecburiyetinde olmadığınızı hatırlatmak isteriz. Şimdi başka nasıl iPhone dışındaki iPhone cihazlarına müzik atacak? Hadi daha yakından bakalım. Her şeyden önce, iTunes kullanmadan iPhone’a müzik atmanın pek çok farklı yolu olduğu söylenmelidir.

Müzik atmak için geliştirilen çeşitli programlarla, iPhone aygıtlarınıza kolayca çıkarabilir ve kolayca müzik atabilirsiniz. EaseUS MobiMover, iTunes kullanmadan iPhone’a müzik atan ilk programdır. Bu programla iPhone modellerine müzik atmak bir hayli zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirildi.

iPhone Müzik Atma Programı

ITunes kullanmadan iPhone’a müzik göndermenin pek çok yolu vardır. Bunun için geliştirilmiş yararlı uygulamalar ve programlar var. Bu yazıda, bu tür programların başarılı bir örneği olan EaseUS MobiMover ile iPhone’a müzik aktarmanın ne kadar basit olduğu hakkında konuşacağız.

EaseUS MobilMover, Windows, Mac bilgisayarınızdan iPhone’unuza fotoğraf, müzik, zil sesi, video ve farklı dosyaları aktarmak için kullanımı kolay bir programdır. Program hem ücretli hem de ücretsiz versiyonlara sahiptir.

Itunes Kullanmadan Iphone’a Müzik Atma

EaseUS MobiMover Ne İşe Yarar

EaseUS MobiMover ile, Mac’iniz veya Windows bilgisayarınız aracılığı ile müzik, video, fotoğraf, zil sesi veya benzeri içerikleri iPhone’unuza aktarabilirsiniz. Kullanımı kolay olan EaseUS MobiMover, bilgisayarlardaki içeriğin iPhone’lara problemsiz bir biçimde aktarılmasını sağlar. Ayrıca programın ücretsiz ve ücretsiz sürümlerinin bulunduğunu söylemek istiyoruz. Ücretsiz sürüm, iPhone’a müzik aktarmak için yeterli.

İlginizi Çekebilir: İCloud Nedir Nasıl Kullanılır

Virüs Bulaşır Mı

Uygulama güvenliği ve güvenilirliğini kanıtlamış bir sistem. Bu sebeple, verilerinizin hiçbirini kaydetmez ve üçüncü şahıslarla paylaşmaz. Herkesin yalnızca Senkronizasyon işlemini gerçekleştirmesini kolaylaştırır. Bu perspektiften bakıldığında oldukça faydalı olduğunu söylemek mümkündür.

Uygulamaya ait olmayan hiçbir veri indirilmiyor. İnternete bağlanmıyor veya üçüncü taraf yazılımlarla senkronize edilmiyor. Bu sebeple, uygulama size ait olmayan hiçbir dosyayı taşımaz. Sizi etkilemesinin veya güvenliğinizi engellemesinin yolu yoktur.

Itunes Kullanmadan Iphone’a Müzik Atma

iPhone’a Müzik Atma (iTunes Olmadan)

Windows ve Mac bilgisayarınızda müziklerinizi iPhone atmanıza izin veren programı indirdikten sonra oturum açın ve attığımız adımları izleyin.

 • Programa giriş yaptıktan sonra iPhone data kablosunu aracılığıyla Mac’e bağlayın. Programdaki üst menüde bulunan alternatifler arasından ilkine tıklayın.
 • Audio kutusuna gelin ve Music logosuna tıklayın.
 • Karşınıza bir ekran gelecek bu ekranda bulunan menüyü kullanarak iPhone üstünde müzik listeleri yaratabilir ve bulunan müzik listelerinin ismini değiştirebilirsiniz.
 • Herhangi bir müziği iPhone aktarmak için sağ üst köşelerdeki düğmelerden ikincisine tıklamalısınız ve göndermek istediğiniz müziği bulun ve Aç komutunu verin.
 • Bu aşamada, müzik iPhone aktarılmak için programa geçecek. Telefonunuz kilitliyse kilidi kaldırıp, beş on saniye beklemelisiniz.
 • Sonrasında cihazınızdan Müzik uygulamasına girin. Müzik ve müziklerin uygulamaya dahil olduğunu görebilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iTunes kullanmadan iphone’a müzik atma , iTunes olmadan iphone a müzik atma , iTunes kullanmadan iphone müzik nasıl atılır , iTunes kullanmadan müzik atma , iphone bilgisayar müzik atma , pc den iphone müzik atma , iphone müzik atma bilgisayardan , bilgisayardan iphone müzik atma iTunes olmadan , bilgisayarsız iphone müzik atma.