Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. J7 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı

J7 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı

J7 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı

J7 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı , Telefonunuz şarj edilmiyorsa, şarj portu kırılır veya cihazı şarj cihazına bağladığınızda temassız olur, şarj soketini 45 dakika içinde deneyimli ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından değiştirebilirsiniz.

Şarj Samsung Galaxy J7 şarj soketi değiştirildikten sonra bilgileriniz silinmeyecek ”. 3 ay Cep Hastanesi onaylı şarj soketi ile Garanti kartı ve telefon. Garanti süresi boyunca, şarj soketi ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözülür. Samsung Galaxy J7 akıllı telefonunuz şarj olmuyorsa, şarj cihazına taktığınız temassız bir şarj varsa (telefonun Yukarı – Aşağı, Sağ – Sol hareketi şarj oluyor, cihazınızın şarj girişi bozuk, bunun nedenleri şunlardır). Sıvı ve nem ile temas ettikten sonra şarj soketinin oksidasyonu, telefonu şarj ederken aşırı presleme nedeniyle şarj soketini anark’tan ayırmak veya şarj soketi dişlerine zarar vermek, alınan darbeler nedeniyle şarj portunun kırılması.

Samsung Galaxy J7 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı

Şarj soketi arızası, telefonun sık şarj edilmesinden kaynaklanabilir. Şarj istasyonu kirli veya yabancı madde ile dolu ise, hala temizlemek için profesyonel yardıma ihtiyacınız olabilir. Her iki durumda da, Cep Hastanesi’nde ücretsiz hasar tespiti yaparak cihazınızdaki sorunun kaynağı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Samsung Galaxy J7 şarj soketi değiştirme fiyatı 200 ₺.

Mağazamızda, tüm şarj soketi değiştirme işlemleri genellikle 30 ila 45 dakika içinde tamamlanır. Bu sıvı ya da su tarafından okside olan yuva şarj içerir. Şarj soketleri, telefondan gelen bir şoktan kolayca zarar görebilecek parçalardır. Kullandığımız şarj soketi yedek parçaları, orijinal parçalarla aynı performansı sunan en kaliteli OEM ürünleridir. OEM ürünlerini kullanarak, telefonun ilk günkü performansına sahip olacağından eminiz.

İlginizi Çekebilir: iPhone İç Ekran Kırılması Nasıl Anlaşılır

 Soket değişimini gerektiren sorunlar ;

Samsung Galaxy şarj soket yerine statik elektrik, periyodik olarak sterilize ve teknik servis odamızda 7/24 güvenlik kameraları özel üretim teknisyeni ekipman ve orjinal ürün kullanılarak yapılır ile kontrol altında tutulması tamamen ücretsiz.

  • Şarj soketinin oksitlenmesi
  •  Şarj alıyor gibi gösterip,deşarj etmesi
  •  Kullanıma bağlı sokette bulunan entegrenin bacaklarının kopması, yıpranması
  •  Şarj soket yuvasına toz veya pisliğin girmesi
  •  Şarj alıyor ama bilgisayar görmüyorsa

Şarj soketi sorunları durumunda, telefonunuzu Cep Hastanesi mağazamıza getirmek veya sözleşmeli olduğumuz kargo şirketi ile iletişime geçmek yeterlidir. Uzman ekibimiz 25-30 dakika içinde onarım ve değiştirmeler yapar ve tüm testlerden sonra cihazınızı 3 ay garanti ile teslim ederiz. Ayrıca, bilgilerinizi herhangi bir şekilde kaybetmeden onarım ve değiştirme işlemleri gerçekleştirilir.