Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Kablosuz Şarj Özelliği Olan Telefonlar

Kablosuz Şarj Özelliği Olan Telefonlar

Kablosuz Şarj Özelliği Olan Telefonlar

Kablosuz Şarj Özelliği Olan Telefonlar ; Henüz telefonlar için evrensel bir özellik olmasa da, dahili kablosuz şarj özelliği birçok kullanıcı için çok yararlıdır. Yapmanız gereken tek şey telefonunuzu şarj etmek için şarj paneline yerleştirmektir. Şarj etmek için özel bir kasaya veya aksesuara gerek yoktur.

Kablosuz Şarj Özelliği Olan Telefonlar

Henüz telefonlar için evrensel bir özellik olmasa da, dahili kablosuz şarj özelliği birçok kullanıcı için çok yararlıdır. Bu yazımızda bu özelliğe sahip bazı telefonları derledik. İşte Kablosuz Şarj Özelliği Olan Telefonlar :

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus

Kablosuz Şarj Özelliği Olan Telefonlar ; Samsung, Kablosuz Şarj Özelliği Olan Telefonlar arasındadır.. Samsung en büyük telefonları arasında yer alan Galaxy S9 ve S9 Plus, mükemmel bir ekrana, çekici çift kavisli tasarıma, jet hızlı işlem hızına, kablosuz şarj ve su geçirmez özelliklere sahip. S9 Plus modelleri ayrıca portre fotoğrafları için çift taraflı kameralara sahiptir.

LG G7 ThinQ

Su geçirmez G7 ThinQ modelinde fotoğraf çeken bir AI kamera ve ikincil bir geniş açılı yan kamera bulunur. Sadece ABD versiyonunda kablosuz şarj olan G6 modelinin aksine, tüm G7 modelleri kablosuz şarjlı telefonlar arasındadır.

Nokia 8 Sirocco

Premium fiyatlandırmasını haklı çıkarmak için göze çarpan herhangi bir özelliğe sahip olmasa da, 8 Sirocco hızının yanı sıra sağlam bir yapıya ve uzun pil ömrüne sahiptir. Telefon ayrıca Android One işletim sistemi ile çalışır ve kablosuz şarjlı telefon modelleri arasındadır.

iPhone 8, 8 Plus ve iPhone X

Kablosuz Şarjı destekleyen telefonlar arasında Apple iPhone 8, x ve 8 Plus serisi bulunur. Geçtiğimiz Eylül ayında yaptığı açıklamada Apple, Air Power olarak bilinen şarj panelini de tanıttı. Bununla birlikte, bu ürünün piyasada ne zaman olacağı hakkında hala bilgi yoktur.

Samsung Galaxy Note 8

Not 8, yeni modeli piyasaya sürülmesine rağmen hala en büyük telefon modellerinden biri olarak kabul ediliyor. Çift kameraya ek olarak, telefonun birçok kalem özelliği vardır ve özellikler açısından satın alabileceğiniz en zengin Android telefon olarak gösterilir. Galaxy S8, S8 Plus ve diğer bazı Galaxy modelleri, Samsung’un kablosuz şarjını destekleyen telefonlar arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir: Telefon Markaları ve Üretildikleri Ülkeler

LG V35 ThinQ

Bugüne kadarki en pahalı LG modeli olan Premium V35 ThinQ, hem süper hızlı hem de su geçirmezdir. Ayrıca bir kulaklık jakı, muhteşem OLED ekran ve uzun ömürlü pil ömrüne sahiptir. Buna ek olarak, ThinQ modeli, kablosuz Şarjı destekleyen telefon modellerinden biri olarak listede yerini alıyor.

Motorola Moto Z3 Play (Moto Mod ile)

Kablosuz şarj uyumlu telefonlar listesine bir istisna olarak, kablosuz şarj özelliğine sahip ancak dahili kablosuz şarj işlemine izin vermeyen Moto Z3 Play modelini de ekleyeceğiz. Kablosuz şarj için Moto Mod aksesuarı telefonun arkasına takılmalıdır.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; kablosuz şarj özelliği olan telefonlar Xiaomi , kablosuz şarj özelliği olan telefonlar Oppo , kablosuz şarj özelliği olan telefonlar hangileri , iPhone kablosuz şarj özelliği olan telefonlar , kablosuz şarj özelliği olan telefonlar Samsung , kablosuz ters şarj özelliği olan telefonlar , temassız şarj özelliği olan telefonlar , kablosuz şarj özelliği olan telefonlar 2020 , kablosuz şarj destekleyen telefonlar listesi , kablosuz şarj özellikli telefonlar.