Kadıköy Cep Telefonu Tamiri
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / / 0 Yorum / 35 Görüntülenme

KADIKÖY CEP TELEFONU TAMİRİ

Kadıköy cep telefonu tamiri firması olarak cep telefonu ile alakalı her türlü sorunda sizlerin yardımcısı olmaktayız. İstanbul’un Kadıköy semtinde bulunan Kadıköy cep telefonu tamiri firmamızda uzman teknik ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Ana sayfa » Haberler » Teknik Servis » KADIKÖY CEP TELEFONU TAMİRİ

Cep telefonları artık günümüzde herkeste bulunan ihtiyaçlarımıza gideren aletlerin başında gelmektedir. Son dönemlerde hayatımıza giren akıllı telefonlar sayesinde bankacılıktan alışverişe devlet işlerinden sosyal hayata kadar pek çok işimizi bu telefonlar sayesinde gidere bilmekteyiz. Kişilerin bu kadar çok ihtiyaçlarına yardımcı olan Cep telefonları bozulduğunda kişilerin işleri de beraberinde aksamaktadır. Bu nedenle bozulan cep telefonlarının en kısa sürede tamir edilmesi gereklidir. Kadıköy cep telefonu tamiri firmamızda son derece kısa sürede cep telefonu tamirinize gerçekleştirmekteyiz. Hiçbir marka ve model ayırt etmeden bütün modellerde ki telefonların tamiratı firmamızda gerçekleştirilir.


Cep Telefonlarında Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır?

Cep telefonlarında birbirinden farklı pek çok problem meydana gelebilir. Cep telefonu problemlerini tek bir nedene bağlamak doğru olmaz. Birbirinden farklı nedenler ile cep telefonları bozulabildiği için tamir edilmesi için de birbirinden farklı yollar bulunur. Cep telefonlarında günümüzde en sık karşılaşılan problemlerin başında ekran kırılması ya da çatlaması gelmektedir.

Özellikle kişinin akıllı telefon kullandığı için bu telefonların ellerinden düşmesi ya da dışarıdan bir darbe alması sonucunda ön cam ekran ya da iç ekranda kırılmalar ya da çatlamalar olabilir. Bu gibi problemler yaşandığında ekran değişimi yapılması gereklidir. Ekran değişimi yapıldığında telefonunuz eskisi gibi çalışacaktır.

Kadıköy cep telefon tamiri firmamızda ekran değişimi yapılacağı zaman orijinal parça ürünler kullanılmaktadır. Eski ürünleri çıkarılıp yerine orijinal ürünler takılarak telefonunuzun tamiratı gerçekleştirilir. Ayrıca takılan bu orijinal ürünlerin altı ay garantisi bulunmaktadır. Parçaların garanti belgesi telefonunuz ile sizlere verilmektedir. Bu garanti belgesi ile altı içerisinde takılan parçalar da meydana gelecek herhangi bir sıkıntıda tekrar firmamıza gelebilirsiniz. Garanti belgesinde Kadıköy cep telefonu tamiri firmamızın imzası ve kaşesi bulunmaktadır.


Kadıköy Cep Telefonu Tamiri Firmamızda Fiyatlandırma Nasıl Olmaktadır?

Kadıköy cep telefonu tamiri firmamızda cep telefonu tamirleri son derece uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Cep telefonunun model ve markasına göre farklı fiyatlandırmalar çıkmaktadır. Telefonunuzun arızası belirlendikten sonra size çıkacak olan fiyat bildirilir ve siz müşterilerimiz fiyatı onayladıktan sonra telefonunuzla ilgili işleme başlanır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapan firmamız size söylenen süresi asla aşılmadan tamirat tamamlanır ve telefonunuz size verilir. Cep Hastanesi

Cep telefonu tamirleri için tıklayınız.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Teknik Servis » KADIKÖY CEP TELEFONU TAMİRİ
KADIKÖY CEP TELEFONU TAMİRİ
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir