Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Kadıköy Cep Telefonu Tamiri Hakkında

Kadıköy Cep Telefonu Tamiri Hakkında

Kadıköy Cep Telefonu Tamiri

Kadıköy Cep Telefonu Tamiri firması olarak cep telefonu ile alakalı her türlü sorunda sizlerin yardımcısı olmaktayız. İstanbul’un Kadıköy semtinde bulunan firmamızda uzman teknik ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Cep telefonları artık günümüzde herkeste bulunan ihtiyaçlarımıza gideren aletlerin başında gelmektedir. Son dönemlerde hayatımıza giren akıllı telefonlar sayesinde bankacılıktan alışverişe devlet işlerinden sosyal hayata kadar pek çok işimizi bu telefonlar sayesinde gidere bilmekteyiz.

Kişilerin bu kadar çok ihtiyaçlarına yardımcı olan Cep telefonları bozulduğunda kişilerin işleri de beraberinde aksamaktadır. Bu nedenle bozulan cep telefonlarının en kısa sürede tamir edilmesi gereklidir. Kadıköy Cep Telefonu Tamiri firmamızda son derece kısa sürede cep telefonu tamirinize gerçekleştirmekteyiz. Hiçbir marka ve model ayırt etmeden bütün modellerde ki telefonların tamiratı firmamızda gerçekleştirilir.

Cep Telefonlarında Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır?

Cep telefonlarında birbirinden farklı pek çok problem meydana gelebilir. Cep telefonu problemlerini tek bir nedene bağlamak doğru olmaz. Birbirinden farklı nedenler ile cep telefonları bozulabildiği için tamir edilmesi için de birbirinden farklı yollar bulunur. Cep telefonlarında günümüzde en sık karşılaşılan problemlerin başında ekran kırılması ya da çatlaması gelmektedir.

Özellikle kişinin akıllı telefon kullandığı için bu telefonların ellerinden düşmesi ya da dışarıdan bir darbe alması sonucunda ön cam ekran ya da iç ekranda kırılmalar ya da çatlamalar olabilir. Bu gibi problemler yaşandığında ekran değişimi yapılması gereklidir. Ekran değişimi yapıldığında telefonunuz eskisi gibi çalışacaktır.

İlginizi Çekebilir: Üsküdar Cep Telefonu Tamiri

Kadıköy Cep Telefonu Tamiri firmamızda ekran değişimi yapılacağı zaman orijinal parça ürünler kullanılmaktadır. Eski ürünleri çıkarılıp yerine orijinal ürünler takılarak telefonunuzun tamiratı gerçekleştirilir.

Ayrıca takılan bu orijinal ürünlerin altı ay garantisi bulunmaktadır. Parçaların garanti belgesi telefonunuz ile sizlere verilmektedir. Bu garanti belgesi ile altı içerisinde takılan parçalar da meydana gelecek herhangi bir sıkıntıda tekrar firmamıza gelebilirsiniz. Garanti belgesinde CEP HASTANESİ firmamızın imzası ve kaşesi bulunmaktadır.

Kadıköy Cep Telefonu Tamiri Fiyatlandırma Nasıl Olmaktadır?

Kadıköy Cep Telefonu Tamiri firmamızda cep telefonu tamirleri son derece uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Cep telefonunun model ve markasına göre farklı fiyatlandırmalar çıkmaktadır.

Telefonunuzun arızası belirlendikten sonra size çıkacak olan fiyat bildirilir ve siz müşterilerimiz fiyatı onayladıktan sonra telefonunuzla ilgili işleme başlanır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapan firmamız size söylenen süresi asla aşılmadan tamirat tamamlanır ve telefonunuz size verilir.