Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Kamera Hatası Kameraya Bağlanılamıyor

Kamera Hatası Kameraya Bağlanılamıyor

Kamera Hatası Kameraya Bağlanılamıyor

Kamera Hatası Kameraya Bağlanılamıyor , Genel olarak, biz android cihazlarda bu hatayı düzeltmek için gerekenleri paylaşacak. Biz telefon alımları hakkında sormak ilk sorulardan biri kamera alır nasıl.

Kamera olmayan bir telefon neredeyse artık yok. Sohbet uygulamaları için indirdiğimiz sosyal medya uygulamalarına ek olarak, bir kameraya ihtiyacımız var. Gittiğimiz yerleri, önemli bilgilerimizi ve kamera ile ilgili özel günlerimizi alıyoruz.

Bazen, aldığımız telefonlarda bazı hatalar oluşabilir. Son zamanlarda, kamera bağlantısı hatayı oldukça sinir bozucu hale getirmiyor. En çok ihtiyaç duyulan alanda, kamera çalışmazsa veya başarısız olursa, kaçınılmaz olarak bizi strese sokacaktır.

Bu nedenle, bu hatanın donanım veya yazılımdan kaynaklanıp kaynaklanmadığını inceleyeceğiz. Herhangi bir önlem alırsanız, donanımla ilgili hataların kaldırılmayacağını bilmelisiniz. Ancak yazılım hatalarına müdahale edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Telefon SIM Kartı Görmüyor

Kamera Hatası Kameraya Bağlanılamıyor Çözümü

Android telefonumda kamera bağlantısını yapamıyorum, kameraya bağlantı kuramıyorum, sorunu nasıl giderebilirim, kameraya bağlanamıyorum, android kameraya bağlantı kuramıyorum, kamerayı telefonumdan açmak istediğimde bağlanamadığım bir uyarı alıyorum. Kullandığınız telefonun kamera bağlantısı kurulamıyorsa, sorunla ilgili olası ayarların kapsamlı bir açıklamasını size sağlayacağız.

Kameraya Bağlanılamıyor Hatası

Kamera Bağlantısı Kurulamıyor

Almış olduğumuz hata genel olarak donanımsal değil de yazılımsal hatalardan birisidir. O yüzden sizlerin dokunuşlarıyla birlikte sorunu giderebilmek mümkündür.

  • Telefonunuzda kamera bağlantısı yapılamıyor uyarısı aldığınızda telefonunuzda var olan bir uygulama kameranızı arka planda kullandığı için hata alıyor olabilirsiniz.
  • Dolayısıyla telefonunuzdan sırasıyla Ayarlar>Uygulamalar>Tümü>Kamera bağlantısını bulduktan sonra üzerine gelip tıklıyoruz.
  • Daha sonrasında ‘’Ön belleği temizle ya da Durdurmaya zorla’’ sekmelerine tıklayıp denemeyi tekrar gerçekleştirelim.
  • Sorunun giderilmesi gerekiyor eğer sorun giderilmediyse cihazınızın hafızasını kontrol etmeniz de yarar bulunmaktadır.
  • Hafıza dolmuşsa uygulama silmeniz gerekebilir.
  • Hatayı almadan önce hangi uygulamayı telefonunuza yüklediyseniz o uygulamayı telefonunuzdan silmenizde yarar bulunmaktadır.

Yukarıdaki ayarlarla kamera bağlantısı ile sorunu çözmelisiniz. Sorun devam ederse, yorum alanından bize söyleyebilirsiniz. Son adım olarak, telefonunuzun yedeğini aldıktan sonra, sıfırlama işlemini etkinleştirirseniz kesin bir çözüm elde edersiniz. Telefonunuzun %70 şarj oranına sahip olduğundan emin olun.