Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Kargoyla Ekran Değişimi

Kargoyla Ekran Değişimi

Kargoyla Ekran Değişimi

Kargoyla Ekran Değişimi; Cep telefonu olarak da bu hizmeti kargo ile ekranı nasıl değiştirebilirim gibi soru işareti yapmak isteyen müşterilerimize sunuyoruz. İstanbul’daysanız, mağazamıza gelebilir veya yerinde servisimizi kullanabilirsiniz.

Kargoyla Ekran Değişimi; PTT kargo ile MNG kargo ve CEP hastanesi arasında kurumsal bir kargo anlaşması var. Bu şekilde, yurtiçi kargoya gidip 104576128 numaralı tek bir kargo numarası veya 248789196 MNG kargo kargo numarası verirseniz, cihazınız özel olarak ambalajlanarak teknik servisimize güvenli bir biçimde teslim edilecektir.

Kargo Gönderiminde Ekran Değişimi Aşamaları

Kargonuz 1 (bir) iş günü içinde teknik servisimize teslimi yapılır. Müşteri temsilcilerimiz, ekran / parça değişiminden sonra aynı gün sizinle iletişim kurar. Hangi ödeme yöntemini kullanmak istediğinizi sorarlar. Banka havalesi / EFT yoluyla ödeme seçeneğini belirlediğinizde hesap numaralarımız sizinle paylaşılır.

Ödeme yapılır yapılmaz, kargonuz kaldırılır ve sevkıyat bilgileri sizinle paylaşılır. Kapıda nakit ödemeyi seçtiğinizde, yükünüz kaldırılacak ve telefonunuz 1 (bir) iş günü içerisinde size teslim edilecektir. Ekran / parça değiştirme ücretini kargo görevlisine nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Kargo ile Ekran Değişimi Süreci

Her şeyden önce, teknik servisimizi 0216 596 0532’yi arayarak cihazınızı biliyorsanız, kabaca yaşamakta olduğunuz sorunu bilmiyorsanız, hata tespiti hakkında bizi bilgilendirmelisiniz. Arızayı belirleyebiliyorsanız, müşteri temsilcilerimiz size onarım ücreti hakkında bilgi verecektir. Ancak, tanımlayamadığınız bir arıza durumunda, sadece cihazınız hizmetimize ulaştığında size bir fiyat bilgisi verilir.

İlginizi Çekebilir: Yurt Dışından Telefon Getirmek

Kargoyla Ekran Değişimi

Kargo Gönderimine Ekran Değişimi Aşamaları

Kargonuz 1 (bir) iş günü içinde teknik servisimize teslimi yapılır. Cihazınızın ekranı teknik servisimize ulaşır ulaşmaz uzman teknisyenlerimiz tarafından değiştirilir. Takip irtibat temsilcilerimiz sizi arar ve hesap numaralarımızdan herhangi birine bir EFT / banka havalesi yapmanızı ister.

Aktarımınız yapılır yapılmaz teknik servisimizi bilgilendirirseniz, yükünüz aynı gün içerisinde geri gönderilecektir. Bu aşamadan sonra, alıcı temsilcilerimizi arayabilir ve yükünüzü takip etmek için gönderi takip numaranızı alabilir ve kargo sorgulama sayfasından yükünüzü anında takip edebilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Yerinde Ekran değişimi , Telefon ekran değişimi ne kadar , Telefon ekran tamir , İç ekran değişimi ne kadar , AMOLED ekran değişimi.