Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Kartal Samsung Ekran Değişimi

Kartal Samsung Ekran Değişimi

Popüler Aramalar: iPhone 8 Arka Cam Kapak DeğişimiiPhone 11 Ekran Değişimi

Kartal Samsung Ekran Değişimi

Kartal Samsung Ekran Değişimi; hizmeti için sizler de bizleri tercih edebilirsiniz. Kartal’ın her bölgesine hizmet veriyoruz. Servislerimiz bu konuda sizlere hızlı bir şekilde hizmet vermeye gayret gösteriyor. İşlemlerinizle alakalı herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Ayrıca 3 aylık işçilik ve malzeme garantisi ile bu hizmetler sunuluyor.

Kartal ekran değişimi konusunda firmamız yıllardır hizmet vermektedir. Sizlerin yanında olmaktadır.  Bu konuda bizleri arayarak bu hizmetlerden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Samsung telefonunuz düştüğünde darbe aldığında ekran kırıldığında yada çatladığında ilk önce samsung ekran değişimi yerine Samsung cam değişimi işlemi yaparak çözülüp çözülmeyeceğine bakılmalıdır.

Kartal Samsung Ekran Değişimi

Firmamızın sunmuş olduğu 3 aylık malzeme ve işçilik garantisi dahilinde yan sanayi olmayan orijinal  parça değiştirme hizmetleriyle sizler de herhangi bir sıkıntı olmadan ekranlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Burada gerekli tüm ayrıntılar düşünülmüş ve sizler için uzman bir kadro ile bu hizmetler sunulmaktadır. Bu yüzden de aklınıza herhangi bir şey takılmadan hemen müşteri hizmetlerine ulaşarak bu konuda hizmet alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Tuzla Samsung Ekran Değişimi

Kartal Samsung Ekran Değişimi
Kartal Samsung Ekran Değişimi

Kartal Ekran Değişimi Konusunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Firmamız Eagle ekran değiştirme konusunda eğitimli bir kadroyla hizmet vermiş olduğu için herhangi bir sorun yaşamamaktayız. Tabii ki, firmamız size büyük bir avantaj sunuyor Firmamız için 3 aylık parça garanti sunuyor. Bu noktaları dikkate alarak şirketimizi arayabilir ve bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. İşlevsel bir şekilde hizmet vermek için gerekli tüm hassasiyeti gösteriyoruz. Ayrıca aşağıda listesini vermiş olduğunuz tüm ekran değişimleri firmamız tarafından gerçekleştirilerek size sunuluyor. Kapsamı çok geniş bir şekilde çalışıyoruz. Ekran değişimi sonrasında ayrıca kırılmaz cam hediyemizi de sizlerle buluşturuyoruz. Yani kısaca sizlere yan sanayi parçalar sunmadan en kaliteli hizmetleri vermeye gayret gösteriyoruz.

Samsung Hangi Modellerde Ön Cam Değişimi Yapılır ?

Samsung Galaxy serisi telefonların ve eski modellerin bir çoğunda ekran yerine cam değişim işlemi yapılabilmektedir.Fakat kıvrımlı olan modellerin bir çoğunda ön cam değişimi yapılamamaktadır bunlara istisna olarak Samsung S7 telefonun ön cam değişimi yapılabilmektedir.

Samsung Ön Cam Değişimi Neden Daha Ekonomik ?

Telefonunuzun ön camı değişirken kendi orijinal ekranı kullanılır ve bu ekran üzerinde çatlamış kırılmış olan ön camınız yenisi ile değiştirilir LCD panel değişmeyeceğinden sadece LCD üzerindeki cam değişeceğinden fiyatı ekran değişimine göre %150 daha ucuzdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar