Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Kendi Telefon Numaramı Nasıl Gizliyebilirim

Kendi Telefon Numaramı Nasıl Gizliyebilirim

Kendi Telefon Numaramı Nasıl Gizliyebilirim

Kendi Telefon Numaramı Nasıl Gizliyebilirim ,Kendi numaramı nasıl gizleyeceğimizi defalarca araştırdık ve sorduk. Cep telefonu 1973’te hayatımıza girdi. Martin Cooper tarafından keşfedilen kablosuz cep telefonları 1973’ten beri hayatımızın vazgeçilmez iletişim araçlarından biri olmuştur.

3 Nisan 1973’te cep telefonuyla yapılan ilk röportaj tamamen başarılıydı. İlk cep telefonu 825 gram ağırlığındadır ve 25 cm uzunluğundadır. Teknolojinin piyasaya sürüldüğü tarihe paralel olarak ilerlemesi ile cep telefonları birçok özellik geliştirdi ve sahip oldu. Örneğin, cep telefonunuzla farklı bir numara çağırırsanız ve numaranızın görünmesini istemiyorsanız, çok kolay bir yöntemle mümkün olacaktır.

Avrupa Telekomünikasyon Standartları Komitesi (ATSC), GSM’NİN kısa bir adı olan Global Systems Mobile’ı kurdu. Bununla birlikte, cep telefonlarının icadı ile GSM operatörleri, iletişim kolaylığında birçok yenilik getirdi.

Numaramı Nasıl Gizleyebilirim?

Numara gizleme bu hizmetlerden sadece biridir ve bunu çok basit bir yöntemle yapmak mümkündür. Ülkemizde hizmet veren GSM operatörleri, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hatlarını # 31 # tuşuna basarak aramak için yeterli olacaktır.

Örneğin, bir numarayı aramak ve numaranızı gizli tutmak istersiniz. Bu yapacağın tek şey var.

İlginizi Çekebilir: iPhone iCloud Saklama Alanı Doldu

Numarayı gizleme: # 31 # 0532 245 0532

Telefon Ayarlarından Numara Gizleme Nasıl Yapılır ?

Telefon numaranızı gizlemek istiyorsanız, bir yöntem daha var. Bu yöntem daha basit olmasına rağmen, dikkatli olmak önemlidir. Bu sürecin nasıl yapıldığını bilmek ve öğrenmek istiyorsanız, sizin için bilgileri araştırdık.

Bilindiği gibi, sayı gizleme en bilinen yöntem # 31 # çevirmektir. Bunun dışında, telefonlarınızın ayarlarından numaranızı gizlemek mümkündür. Bunu yapmak için yapmanız gereken adımlar şunlardır:

Telefonunuzun ayarlar bölümündeki bir sonraki adımda, telefon bölümünü buraya girerek numarayı girerek numarayı tıklayın. Sonra numara ve DEAKTİF I ‘ seçeneğini seçeceğiz, böylece numaramız karşı taraftaki tüm çağrılarda görüntülenmeyecek. Bunu yaparken dikkate alınması gereken önemli bir konudur. Yaptığınız ayarları unutursak, aradığımız tüm numaralara karşı numarayı kapatırız. Önemli olan bu bölümü unutmak ve gerektiğinde etkinleştirmek değildir.

Numarayı saklamanın farklı yöntemleri ve cep telefonunun bugün nasıl ulaştığı hakkında kısa bilgi vermeye çalıştık. Birçok kolaylıkla hayatımıza giren ve günlük hayatımızı büyük ölçüde etkileyen cep telefonları. Önemli noktalardan biri, cep telefonlarını amaca göre kullanmaktır. Biz teknoloji bilgilendirici ve aydınlatıcı içerik bir sürü sunmaya devam edecektir.Sabit hatlardaki sayıları gizleyebilir miyim? Cevabı çok basit. Aynı şeyi yaparsanız, numaranız sabit hatlarda gösterilmez ve iletişim numaranıza ulaşmaz. Numarayı saklamanın başka bir yolu var mı?

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  Kendi Telefon Numaramı Nasıl Gizliyebilirim numara gizleme türk telekom, numara gizleme vodafone, numaramı nasıl gizlerim turk telekom türkcell numara gizleme açma, numara gizleme samsung, arama yaparken numarami nasil gizlerim, turkcell özel numara engelleme, gizliden arama avea.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.