Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Kırık Cam Değişimi

Kırık Cam Değişimi

Kırık Cam Değişimi

Kırık Cam Değişimi , Akıllı cep telefonu kullanan herkesin en az bir kez cep telefonu oldu. Telefonlar düştüğü zaman veya bir darbeye maruz kaldığı zaman ilk hasar görecek parçaların başında ekran geliyor. Kullanıcılar genellikle ekranı yüksek maliyetlerle değiştirmekten şikayet ederler ve haklılardır. Çünkü ekran fiyatları genellikle telefonun emsal değerinin yarısından fazladır. Bir cep telefonu 1 adet kasa, 1 adet ekran ve 1 adet anakarttan oluşur. En pahalı parçalar bunlardır. Diğer parçalar ucuz ve önemsizdir. O nedenle bu kadar yüksek fiyat çıkması gayet normaldir.

Kimi zaman cep telefonları darbeye maruz kaldığı zaman dokunmatik cam üzerinde küçük çatlaklar meydana gelir. Bu çatlaklar, dokunmatik ekranın çalışmasına engel olmayabilir. Aşağıdaki şartları sağlayan Samsung ve Apple marka bazı cep telefonlarının cam değişimleri ekran değişimlerine oranla % 50 – % 80 daha uygun maliyetlerle gerçekleştirilebilmektedir.

Cep Telefonu Markası Seçimi

  • Cep telefonunun markası Apple veya Samsung olmalıdır. Hemen hemen tüm Apple cihazları cam ile değiştirilebilir. Dokunmatik camı ayrılmayan çoğu Samsung cihazı da camı değiştirebilir.
  • Ayrılmış olanlar için sadece dokunmatik panel değiştirilebilir.
  • Cep telefonunun dahili ekranı çalışır ve dağılmamalıdır. dahili ekran arızalıysa, camı değiştirmenin bir anlamı yoktur.
  • Cep telefonunun dokunuşu çalışıyor olmalıdır. Ekrana dokunduğunuzda bir reaksiyon görmezseniz, cam değişse de, cihazda herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir: Cep Telefonu Teknik Servis

Kırık Cam Değişimi

Kırık Cam Tamiri

Kırık Cam Değişimi,  Cep Hastanesi, ekran ve cam değişiminde garantili, kaliteli ve kesintisiz hizmet veren teknik bir hizmettir. Teknik servisimizde alanında uzman ve en son donanımlı ekipmanlarımız ile hizmet veren Cep Hastanesi ekran ve cam değişikliklerini 2 saat gibi kısa bir sürede gerçekleştirir ve bu işlemler sırasında bilgileriniz asla silinmez, telefonunuzun performansında, dokunma hızında ve hassasiyetinde ve ekran parlaklığında bir değişiklik olmaz. Değiştirme işlemi sırasında, cihazınız bir garanti belgesi ve kartı ile teslim edilmektedir. Bir sorun ile karşılaşırsanız, sorun ücretsiz olarak çözülür. Detaylı bilgi için Cep Hastanesi ile iletişime geçin.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri