Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Kırık Ekran Tamiri Fiyatı

Kırık Ekran Tamiri Fiyatı

Kırık Ekran Tamiri Fiyatı

Kırık Ekran Tamiri Fiyatı cep telefonlarında en sık karşılaşılan sorunlardan biri ekran kırılmasıdır. Sürekli cep veya el cep telefonu ekran cam bırakarak veya çökmesini gibi nedenlerden dolayı düştü. Bu sorun bazen sadece üst cam bölümüne zarar verebilir ve bazen arıza sorunlarına neden olabilir. Ön cam kırılması ile ilgili bir sorun varsa, cam değişimi ile kolayca tamir edilebilir.

Ancak, telefon ekranında kırık ekrandan sonra renk değişimi dokunma sorunu gibi arızalar meydana geldiyse, ekran setinin tamamen değiştirilmesi gerekebilir. Telefon kesilirse, telefonunuzun cihazınızın markasını ve modelini onaran yetkili bir servis acentesi tarafından her zaman onarılması gerekir. Telefon kırık ekran cam tamir fiyat arıza durumuna bağlı olarak değişir.

Telefon Kırık Ekran Tamiri Nasıl Yapılır

Kırık ekran camının onarımı eğitimli ve nitelikli bir teknik servis ile tamir edilmelidir. Çünkü yeterli donanıma sahip olmayan insanlar cihazın kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir. Eğitimli ve yetkili teknik servis, cihazın kırık ekranı ile ilgili sorunu belirleyecek ve gerekli işlemi en doğru şekilde yapacaktır. Kırık ekranda sadece ön cam değişimi yeterli olacaktır veya ekran setinin tamamen değiştirilmesi gerekecek ve onarım buna göre yapılacaktır. Telefon kırık ekran camı tamir fiyatı kırılmaların derecesine ve yapılacak işlemlere göre belirlenecektir.

  1. Komple yani ön cam, dokunmatik alan, iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmalı,
  2. Bilgiler silinmemeli,
  3. Teknik servis ortamı gerekli tüm koşulları sağlamalı yani periyodik bir şekilde sterilize edilmeli ve tamamen statik elektrikten arındırılmış olmalı,
  4. Ekran değişimi sonrasında telefonunuz ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

Uzun yıllardır telefon tamiri alanında hizmet veren Firmamız, ekran cam kırılması konusunda en iyi hizmeti sunmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanındaki vitrin camları için firmamızı arayarak hizmeti alabilirsiniz. Sözleşmeli kargo şirketlerimizi kullanarak telefonunuzu ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz. Teknik ekibimiz arıza durumu ve telefonunuzda ücretsiz arıza tespiti yaparak yapılması gereken işlem hakkında sizi bilgilendirir. Eğer onaylarsanız ekran cam onarım en iyi şekilde yapılır. Kırık ekran camını tamir etme sürecine göre, doğru fiyatla doğru onarımı yapıyoruz. Telefon kırık ekran cam bizden en iyi hizmeti alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Şarj Oluyor Gözüküyor Ama Açılmıyor

Uygun Fiyatlı Kırık Ekran Tamiri

Telefon kırık ekran onarım fiyatı merak konusu arasındadır. Cep telefonu ekranlarını onarmak veya onarmak mümkün olmasa da, cihazı daha fazla zarar vermeden yenisiyle değiştirmek mümkündür. Yeni yüklenen ekran orijinaline eşdeğerdir. Kırık bir ekranla karşılaştığınızda yapabileceğiniz en iyi şey, hemen onarılmasıdır. Tek bir küçük çatlak zamanla daha da kötüleşebilir ve cihazınızın ekranını parçalayabilir. Gevşek cam parçalar, yüzünüz ve parmaklarınızla sürekli temas halinde olduğunda özellikle tehlikelidir.

Iphone Ön Cam Değişimi

Çatlaklar telefonunuzu çevresel atıklara ve zararlı toksinlere maruz bırakabilir. Bu, cihazın işlevselliğini ve kullanılabilirliğini zamanla etkileyebilir. Buna ek olarak, kırık bir ekranın iyi bir görünümü yoktur. Tamir edene kadar kırık ekranı koruyucu kasadan çıkarmamaya çalışın. Telefonun kırık ekran onarımının fiyatı, cihazın modeline göre değişir ve telefonun taban fiyatıyla orantılı olarak artar. Bununla birlikte, Cepmarket’te bu işlemi daha ucuz ve çok daha hızlı yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak fiyatlar hakkında hızlı bilgi alabilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Kırık Ekran Tamiri Fiyatı telefon kırık ekran tamiri fiyatı samsung, kırık ekran tamiri telefon, led tv kırık ekran tamiri fiyatı, telefon ekran değişimi fiyatı, kırık ekran tamiri fiyatı j7, samsung j7 prime ekran değişimi fiyatı, kırık ekran tamiri televizyon, telefon ekran fiyatları