Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Kırık Telefondan Telefon Rehberini Kurtarma

Kırık Telefondan Telefon Rehberini Kurtarma

Kırık Telefondan Telefon Rehberini Kurtarma

Kırık Telefondan Telefon Rehberini Kurtarma Telefondaki kişileri telefondan kurtarma işlemi, kullanıcıların zor durumdayken ihtiyaç duydukları şeylerden kaynaklanır. Akıllı telefon panelleri ne yazık ki kırılgan. Bu nedenle, basit bir vuruş bile onları kullanılamaz hale getirebilir.

Çözümler nelerdir?

Ancak, kırık bir telefon dokunulduğunda hasar aldığında ekran daha kullanışlı hale gelir. Bu durumda, insanlar telefonlarının ekranını yönetemezler, kişilerin kolayca kurtarılmasını sağlayamazlar. Ön cam dokunmatik yüzeyi ve LCD’yi korumak için tasarlanmış olsa da, telefonun ışığını korumak için yeterince dayanıklı değildir.

Kırık Telefondan Telefon Rehberini Kurtarma

Android ve iPhone’daki verilerinizi bozuk ekranla kurtarmak için benzer bir teknikten yardım alabilirsiniz. Android için, önce gerekli ADB sürücüsünü bilgisayarınıza (Google üzerinden) yükleyin ve ardından cihazınızın Ayarlar bölümünde USB Hata Ayıklama özelliğini açın.

Vysor eklentisini indirin ve yükleyin. Bu, Chrome tarayıcılarda çalışan eklentilerinizi ve kılavuzlarınızı kurtarmanıza olanak sağlar. Vysor kurulduktan sonra telefonunuzu bilgisayar farenizle yönetebileceksiniz. Şimdi iPhone’da yapmanız gerekenlere geçelim. Jailbreak ilk adım.

Vysor Indir
Vysor Indir

Jailbreak iPhone’u çok kolay. Ardından Cydia uygulaması kurulur. Cydia’yı açın ve arama kutusuna Veency yazın. Veency, Vysor gibi. Bununla, kişilerinizi bilgisayarınıza (iTunes ile) kolayca yedekleyebilir veya herhangi bir bulut depolama hizmetine gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Samsung J7 Pro Update Ekran Sorunu

Kırık Telefondan Telefon Rehberini Kurtarma

Kırık bir telefondan kişileri kurtarmak, kullanıcıların zor bir durumda olduklarında ihtiyaç duydukları şeylerden biridir. Akıllı telefon panelleri maalesef kırılgan bir yapıya sahiptir. yani kolay bir darbe bile onları kullanılamaz hale getirebilir.

Çözümler Neler?

Kırık ekranlı bir telefon sadece dokunuş hasar görürse kullanılamaz hale gelir. Bu durumda, insanlar telefonlarının ekranını yönetemez ve kişiler kurtarma gibi kolay görevleri gerçekleştiremez. Ön cam bu touchpad’i ve LCD’Yİ korumak için tasarlanmış olsa da, telefonun ışığı tutacak kadar güçlü değildir.

Rehber Kurtarma: Bilgisayarı kullanarak

Kırık ekran Android ve iPhone’da verilerinizi kurtarmak için benzer bir teknikten yardım alabilirsiniz. Android için önce gerekkli ADB sürücüsünü bilgisayarınıza yükleyin (Google üzerinden) ve ardından cihazınızın Ayarlar bölümünde USB hata ayıklamasını açın.

Kılavuzu Kurtarma: OTG Kullanımı

USB OTG’ler, ucuz ve her yerde kullanılabilen küçük, kullanışlı araçlardır. USB ile bir bilgisayara bağlanabilecek hemen her şeyi bağlayabilirsiniz. Tıpkı bir fare veya kulaklık gibi. Yapmanız gereken tek şey, cihazınıza göre Lightning girişi, Type-C girişi ve microUSB girişi olan bir OTG almak ve farenizi telefona bağlayarak kılavuzu aktarmaktır.