Kırık Telefondan Telefon Rehberini Kurtarma
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 0 Yorum / 609 Görüntülenme

Kırık Telefondan Telefon Rehberini Kurtarma

Kırık Telefondan Telefon Rehberini Kurtarma Telefondaki kişileri telefondan kurtarma işlemi, kullanıcıların zor durumdayken ihtiyaç duydukları şeylerden kaynaklanır. Akıllı telefon panelleri ne yazık ki kırılgan. Bu nedenle, basit bir vuruş bile onları kullanılamaz hale getirebilir.

Çözümler nelerdir?

Ancak, kırık bir telefon dokunulduğunda hasar aldığında ekran daha kullanışlı hale gelir. Bu durumda, insanlar telefonlarının ekranını yönetemezler, kişilerin kolayca kurtarılmasını sağlayamazlar. Ön cam dokunmatik yüzeyi ve LCD’yi korumak için tasarlanmış olsa da, telefonun ışığını korumak için yeterince dayanıklı değildir.


Dizin Kurtarma: Bilgisayarı kullanma

Android ve iPhone’daki verilerinizi bozuk ekranla kurtarmak için benzer bir teknikten yardım alabilirsiniz. Android için, önce gerekli ADB sürücüsünü bilgisayarınıza (Google üzerinden) yükleyin ve ardından cihazınızın Ayarlar bölümünde USB Hata Ayıklama özelliğini açın.

Kırık Telefondan Telefon Rehberini Kurtarma
Kırık Telefondan Telefon Rehberini Kurtarma

Vysor eklentisini indirin ve yükleyin. Bu, Chrome tarayıcılarda çalışan eklentilerinizi ve kılavuzlarınızı kurtarmanıza olanak sağlar. Vysor kurulduktan sonra telefonunuzu bilgisayar farenizle yönetebileceksiniz. Kırık Telefondan Telefon Rehberini Kurtarma Şimdi iPhone’da yapmanız gerekenlere geçelim. Jailbreak ilk adım.

vysor indir
vysor indir

Jailbreak iPhone’u çok kolay. Ardından Cydia uygulaması kurulur. Cydia’yı açın ve arama kutusuna Veency yazın. Veency, Vysor gibi. Bununla, kişilerinizi bilgisayarınıza (iTunes ile) kolayca yedekleyebilir veya herhangi bir bulut depolama hizmetine gönderebilirsiniz.

Kılavuzu Kurtarma: OTG Kullanımı

USB OTG’ler, ucuz ve her yerde kullanılabilen küçük, kullanışlı araçlardır. USB ile bir bilgisayara bağlanabilecek hemen her şeyi bağlayabilirsiniz. Tıpkı bir fare veya kulaklık gibi. Yapmanız gereken tek şey, cihazınıza göre Lightning girişi, Type-C girişi ve microUSB girişi olan bir OTG almak ve farenizi telefona bağlayarak kılavuzu aktarmaktır.

Ayrıca Bkz. “Cep Telefonu Tamirleri İçin Tıklayınız.”


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir