Samsung Karşıdaki Kişiye Ses Gitmiyor Sorunu

Samsung Karşıdaki Kişiye Ses Gitmiyor Sorunu ,Samsung Galaxy S5 kullanıcılarının bir kısmı, çağrı geldiğinde kendi seslerinin karşıya gitmediğini; daha büyük bir kullanıcı grubu ise karşıdakinin sesinin gelmediğini bildirmiş.

Telefon Hoparlöründen Cızırtı Geliyor

Telefon Hoparlöründen Cızırtı Geliyor, Akıllı telefonunuzun hoparlörden ses gelmemesinin iki nedeni vardır. İlk olarak, toz, kir, elbise pamuğu ve hoparlör deliklerini tıkayan benzer parçacıklar donanım sorunlarıdır. Donanım sorunları, cihazın etkisi nedeniyle hoparlör soketinin kırılması / Çatlaması, sıvı teması veya nemi nedeniyle hoparlör soketi oksidasyonu nedeniyle oluşur.

iPhone Zil Sesi Problemi

iPhone Zil Sesi Problemi, akıllı telefonum sessiz modda olmasa da, birisi aradığında telefonu çalmaz, alarmı ayarlarım, ancak tekrar herhangi bir ses duymuyorsanız, bu sorunun çözümünü paylaşacağız. Her şeyden önce, bu sorunun yazılım veya donanım olabileceğini belirtmek isteriz. Yazılım sizin tarafınızdan çözülebilir. Donanım teknisyen müdahalesi gerektirir.

Asus Zenfone 2 Kulaklık Girişi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Kulaklık Soketi Değişimi / 1 Yorum / 607 Görüntülenme

Asus Zenfone 2 Kulaklık Girişi Özellikle akıllı telefonlarla beraber telefonun müzik kalitesi artıyor ve kullandığınız kulaklıkla beraber normal yaşantımız esnasında iyi bir müzik dinleme fırsatına sahip oluyorsunuz. Hem de video ve diğer uygulamaları da kulaklık avantajı ile beraber yakından takip edebilirsiniz. Her geçen gün daha gelişmiş bir teknoloji ile beraber size bu imkânı elde eden …

Telefonumun kulaklık girişi bozuldu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Kulaklık Soketi DeğişimiTelefon Tamiri / 1 Yorum / 760 Görüntülenme

Kulaklık girişi insanların çok yoğun bir şekilde kullandığı unsurlardan biridir. Eğer zaman içerisinde bir deformasyon olmuş ise bunu açıklamak ve çözüm bulmak elbette ki önemlidir. Telefonumun kulaklık girişi bozuldu, çalışmıyor diyen çok sayıda insan için, gerçekten güvenilir tamirci sistemleri çözüm oluşturmaya devam ediyor. Özellikle telefon markasını uygun olarak teknisyenlerin bu konudaki bilgi birikimi ve kabiliyeti …