kurtköy cep telefonu tamiri
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum / 27 Görüntülenme

Kurtköy Cep Telefonu Tamiri

Kurtköy cep telefonu tamiri konusu günümüzde akıllı cep telefonları vazgeçilmez eşyalarımız haline gelmiştir. Bundan dolayı da cep telefonlarımız bozulduğunda onları herhangi bir yere emanet etmek istemeyiz. Tamir için vereceğimiz yerin son derece güvenilir olmasını isteriz.

Ana sayfa » Haberler » Teknik Servis » Kurtköy Cep Telefonu Tamiri

Kurtköy Cep Telefonu Tamiri Hakkında ?

Çünkü herhangi bir teknik servis cep telefonunuzu nasıl tamir edeceğine emin olamazsınız. Küçük bir sorunu varken daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bundan dolayı da her teknik servise güvenilmemektedir. Güvenilir ve kaliteli bir teknik servis düşlüyorsanız kesinlikle kurtköy cep telefonu tamiri tercih etmelisiniz.

Sizin en değerli eşyanız olan cep telefonlarınızın sizlerin en iyi şekilde kullanabileceğiniz hale getirmektedir. En uygun fiyatlarla en kaliteli hizmetleri vermektedir. Özellikle yedek parça ihtiyaçlarınızı gidermek için başvurabileceğiniz en güvenilir kapıdır.


Cep Telefonu Tamir Fiyatları ?

Akıllı cep telefonlarınızın kurtköy cep telefonu tamiri fiyatları cep telefonlarınızın markası, modeli ve yapılacak olan parça ya da hasarın durumuna göre farklılıklar göstermektedir. Bir ekran değişimi yaklaşık olarak 150 TL ile 900 TL arasında değişmektedir. Ya da batarya değişimi veya batarya tamiri yaklaşık olarak 100 TL ile 350 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Ayrıca teknik ya da yazılım arızalara karşı fiyatlar değişmektedir. Bu fiyat farklılıklarının nedeni cihazınızın modeli ve kullanılacak malzemenin orijinal ya da a kalite ve altı olan kalitedeki malzemeler kullanılıyor olmasıdır. kurtköy cep telefonu tamiri sizlerin maddi durumlarınıza en uygun ve en kaliteli hizmeti vermektedir.

Uzman ve deneyimli teknik servis elemanları sizlere en kısa sürede en kaliteli hizmeti vermektedir. Bunu yaparken de en uygun ödeme koşullarını sizlere sunmaktadır.

Cep telefonu tamirleri için tıklayınız.


Kurtköy Telefon Tamiri Teknik Servis Hizmetleri

Kurtköy cep telefonu tamiri cep telefonlarınızın ekranlarının ve ön camlarının kırılması, kamera ayarlarınızın bozulması, hoparlörün bozulması, teknik ve yazılım hataları, cep telefonu kasasının hasar görmesi gibi birçok sorunun çözümünde hizmet vermektedir.

Bunları çok kısa sürede ve garantili bir şekilde yapan Kurtköy cep telefonu teknik servisi sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Teknik servise telefon yoluyla yada bize ulaşın kısmından ulaşarak merak ettiğiniz her türlü cevabı bulabilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Teknik Servis » Kurtköy Cep Telefonu Tamiri
Kurtköy Cep Telefonu Tamiri
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir