Lenovo Arka Kamera Değişimi  güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Lenovo Arka Kamera Değişimi

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

Lenovo Arka Kamera Değişimi ,Lenovo akıllı telefonlarda sıkça sorulan sorular, Arka kameranın Hasar görmemesi veya zaman içinde kamera çekimlerinin kalitesindeki azalmadır. Bu yazı ile Lenovo kamera değişimi nasıl yapılır, 2018 kamera değişimi fiyat listesi ve dikkate alınması gereken konular sizinle paylaşılacaktır.

Lenovo Arka Kamera Sorunu

Herhangi bir kamerada olduğu gibi, Lenovo kameranın kalitesi ilk gün kalitesinden uzaklaşmaya başlar. Bunun nedeni, belirli sayıda çekim yaşamının olmasıdır. Örneğin, ilk fotoğraf çekimi ile 20.000 fotoğraf çekimi arasında büyük bir kalite farkı var.

Lenovo kameranın soketi darbeler sonucu kırılabilir ve kamera lensi çatlayabilir. Veya içine kaçan toz kameranın lens çizik neden olabilir. Bu sorunların çözümü kamerayı değiştirmektir.

Lenovo Arka Kamera Değişimi Değişimi Nasıl Yapılır

Lenovo , kamera değişikliği alanında deneyimli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından cihazınız için özel olarak tasarlanmış ekipman kullanılarak yapılır.

  • Orijinal Ürün kamera değiştirme için kullanılır.
  • Kamera fotoğraf / video çekim kalitesi orijinal durumuna geri döner.
  • Değişim sürecinde, cihazınız kesinlikle biçimlendirilmez ve böylece bilgileriniz silinmez.
  • Kamera değişiminden sonra, cihazınızın kamerasını istediğiniz kadar test etme hakkına sahipsiniz ve beğenmediyseniz, geri ödeme hakkına sahipsiniz.

Lenovo Arka Kamera Değişimi Fiyat Listesi – Mayıs Ayı

Lenovo Arka kamera değişimi fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre paylaşılmıştır.

Model Fiyat
Lenovo A5000 Sorunuz
Lenovo A6000 Sorunuz
Lenovo A7000 Sorunuz
Lenovo A7010 Sorunuz
Lenovo K5 Sorunuz
Lenovo K5 Note Sorunuz
Lenovo K6 Sorunuz
Lenovo K6 Note Sorunuz
Lenovo K8 Sorunuz
Lenovo Moto Z Sorunuz
Lenovo P70 Sorunuz
Lenovo Vibe S90 Sorunuz
Lenovo Vibe P1 Sorunuz
Lenovo Vibe P2 Ekran Değişimi Fiyatı Sorunuz
Lenovo Vibe S1 Sorunuz
Lenovo Vibe S1 Lite Sorunuz
Lenovo Vibe X2 Sorunuz
Lenovo Vibe Z2 Sorunuz
Lenovo Vibe Z 2 Pro Sorunuz

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.