Lenovo Cam Arka Kapak değişimi güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Lenovo Arka Kapak Değişim Fiyat Listesi – Mayıs Ayı

Telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

Model Fiyat
Lenovo A5000 Sorunuz
Lenovo A6000 Sorunuz
Lenovo A7000 Sorunuz
Lenovo A7010 Sorunuz
Lenovo K5 Sorunuz
Lenovo K5 Note Sorunuz
Lenovo K6 Sorunuz
Lenovo K6 Note Sorunuz
Lenovo K8 Sorunuz
Lenovo Moto Z Sorunuz
Lenovo P70 Sorunuz
Lenovo Vibe S90 Sorunuz
Lenovo Vibe P1 Sorunuz
Lenovo Vibe P2 Ekran Değişimi Fiyatı Sorunuz
Lenovo Vibe S1 Sorunuz
Lenovo Vibe S1 Lite Sorunuz
Lenovo Vibe X2 Sorunuz
Lenovo Vibe Z2 Sorunuz
Lenovo Vibe Z 2 Pro Sorunuz

Lenovo Arka Kapak Değişim

Lenovo arka cam kapak değiştirme 1 ay  Cep Hastanesi garantisi Orijinal Ürün ile tamamlandı, yani, Ses açık, kapalı ve kapalı güç düğmesi orijinal üründe kullanılır. Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında bir değişiklik yoktur. Servisimiz söz konusu olduğunda değişim süresi 60 dakikadır, kargo teslimatı (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günü. tek atış yapabiliriz.

Lenovo Arka Cam Kapağı Değişimi Nasıl Yapılır

Lenovo arka cam kapak darbe aldığında,çizildiğinde,yamulduğunda Lenovo Mi8 arka cam kapak değişimi yapılması gerekmektedir. Değişim sırasında aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

  1. Lenovo arka cam kapak değişiminde uzman ve tecrübeli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından yapılmalı,
  2. Teknik servis odası tüm koşulları sağlamalı,
  3. Kullanılan parçalar orijinal olmalı,
  4. Değişim sonrasında 1 ay teknik servis garantisi verilebilmelidir.

Lenovo ilk sorulan soru “Lenovo Mi8 darbe aldığında garanti servisi masrafını karşılar mı?” sorusu olmaktadır. Hatırlatmak isteriz ki cihazınızı aldığınızda kaskosunu yaptırdı iseniz eğer ve kasko sözleşmesinde ekran kırılması maddesi mevcut ise, kasko firmanız ücretsiz bir şekilde değişimi yapabilir. Bu sebeple kaskonuz var ise mutlaka ilgili şirket ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.