Lenovo Kasa değişimi  güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Lenovo Kasa Değişim Fiyat Listesi – Mayıs Ayı

Telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

Model Fiyat
Lenovo A5000 Sorunuz
Lenovo A6000 Sorunuz
Lenovo A7000 Sorunuz
Lenovo A7010 Sorunuz
Lenovo K5 Sorunuz
Lenovo K5 Note Sorunuz
Lenovo K6 Sorunuz
Lenovo K6 Note Sorunuz
Lenovo K8 Sorunuz
Lenovo Moto Z Sorunuz
Lenovo P70 Sorunuz
Lenovo Vibe S90 Sorunuz
Lenovo Vibe P1 Sorunuz
Lenovo Vibe P2 Ekran Değişimi Fiyatı Sorunuz
Lenovo Vibe S1 Sorunuz
Lenovo Vibe S1 Lite Sorunuz
Lenovo Vibe X2 Sorunuz
Lenovo Vibe Z2 Sorunuz
Lenovo Vibe Z 2 Pro Sorunuz

Lenovo Kasa Değişimi Nasıl Yapılır

Lenovo Kasa değişimi alanında uzman ve tecrübeli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından, tamamen statik elektrikten arındırılmış, periyodik olarak sterilize edilen ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odasında özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Bu servis odası aynı zamanda cihaz güvenliği için sigortalıdır.

  1. Telefon modeline uygun orjinal Kasa kullanılır.
  2. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Kasa ilk günkü performansına geri döner.
  4. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi Kasa garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Lenovo Kasa değişimleri süresi Cep Hastanesi teknik servis adresine gelindiği taktirde ortalama 1 saat iken, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetlerinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.