Lenovo Moto Z Batarya Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Lenovo Batarya Değişimi / 9 Yorum / 3980 Görüntülenme

Lenovo Moto Z Batarya Değişimi

Lenovo Moto Z Batarya Değişimi; Firmamız en hızlı, en iyi hizmeti sunar, piliniz telefonunuzdaki bilgileri silmeden teknisyenlerimiz tarafından 20 dakika içerisinde değiştirilebilir. Piyasadaki tüm akıllı telefonların belirli bir ömrü vardır ve maalesef pil ömrü sonsuza kadar dayanmaz. Motorola telefonunuzun kullanımına bağlı şekilde, pil ömrü belirli bir süre sonra biter veya şişme sonuçlarının değişmesi gerekir.

Lenovo Moto Z Batarya Değişimi; Şişme sonucu, telefonumuzun pilini değiştirmeliyiz, aksi halde tehlikeli sonuçlarla karşılaşabiliriz. Telefonunuzun pil göstergesinin % 80 veya % 30’a düştüğünü görürsünüz. Veya pil göstergesi sürekli % 100 gösterirken, telefonu kullanırken telefonu kırabilir. Veya telefonunuzu şarj ederken % 40 olarak görünen pil göstergesi % 90’dan fazla gösterebilir. Şarjdan çıkardığınızda hemen % 50’ye düşebilir. Bu veya benzeri durumlarda, pil ömrünüz aşırı veya fazla. Pil değişiminden sonra, telefonunuzun şarj süresi eski performansına geri döner. İstanbul veya Türkiye’den nerde olursanız olun, ücretsiz gönderim hizmetimiz mevcuttur. Tüm ürünlerimiz garantilidir.

Lenovo Batarya Sorunu Yaşanmasının Sebepleri

Orijinal olmayan şarj cihazlarının (yan sanayi veya araç şarj cihazı) kullanılması pilin ömrünü kısaltmanın ana nedenidir. Bununla beraber, telefon şarjda unutulur, pil bitmeden önce tamamen şarj edilir, aşırı ısınmasına rağmen cihaz kullanılmaya devam eder ve pil şişmeleri pil problemlerine neden olur. Yukarıda açıklanan problemleri yaşamaktaysanız, gerekli servis şartlarının karşılandığı bir ortamda orijinal ürünü ve özel ekipmanı kullanarak pilin uzman bir LENOVO teknisyeni tarafından değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Lenovo Akıllı Telefon Batarya Değişimi

Lenovo Akıllı Telefonlarda pil değişimi, telefonunuza özel ekipman kullanarak pil değiştirme konusunda uzman ve deneyimli LENOVO teknisyenlerimiz tarafından ortalama 30 dakikada yapılır. Bu, hizmetimize geldiğinizde size verilen süredir. Hizmetimize gelemiyorsanız, pil değiştirme işlemini sadece 3 (üç) iş günü içinde yapmak için tek taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 • Lenovo pil değiştirme aşamaları, cihazınızın modeline uygun orijinal pili kullanır.
 • Pil (pil) dayanım süresi orijinal durumuna geri döner.
 • Telefon değişim sırasında biçimlendirilmediğinden bilgileriniz asla silinmez.
 • Ürün ve pil değiştikten sonra, telefonunuzu istediğiniz kadar inceleme hakkına sahipsiniz ve tereddüt ederseniz geri ödeme alma hakkına sahipsiniz.

Lenovo pil değişimi tamamlandığında, yapılacak ilk şey 3 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartınızı hazırlamaktır. Garanti kartınızla LENOVO teknisyenleri, pille ilgili kullanıcı hatası dışındaki teknik ve donanım problemlerini çözer.

Lenovo Moto Z Pil Değişimi
Lenovo Moto Z Pil Değişimi

Teknik Servis Batarya Değişimini Nasıl Yapar

Her ne kadar markasına ve Modele göre farklılık gösterse de, Teknik Servis Lenovo bazı güvenlik hususlarını göz önünde bulundururken pili değiştirir. Her şeyden önce, pil değiştirme bölgesi sterilize edilmeli ve statik elektrikten izole edilmeli ve uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Bu koşullar yerine getirildikten sonra, yapılması gerekenler.

Batarya Soketi

Batarya bağlantısını veya soketi çıkarırken, belirli bir uzmanlık gerektirdiğinden hassas olmalı ve dikkatli bir şekilde çıkarılmalıdır. Bu parçanın çıkarılmasıyla ilgili sorunlar telefonunuzda geri dönüşü olmayan hasara neden olabilir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

Yurtiçi kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal bir kargo anlaşması var. Bu şekilde, herhangi bir yurtiçi kargo şubesine gidebilir ve 311748961 gönderim kodumuzu verebilirsiniz.

Dikkat: Kargo sevkıyatları YSÖ hastanesi tarafından tek taraflı olarak ödenir. Teknik servisimizden yapılan iadeler ücretlendirilir.

9 Yorum

 • enes karasu

  merhaba moto z 1650xt batarya değişim ücreti ne kadar ?

  • Cep Hastanesi

   Merhabalar şuanda elimizde mazemesi yok malesef.

 • enes karasu

  merhaba moto z 1650xt batarya değişimi kaç tl ve şuan stoklarınızda varmı?

  • Cep Hastanesi

   Merhabalar şuanda mazemesi elimizde yok malesef.

 • Ziya Tursun

  Moto z batarya değişim ücreti nedir

  • Cep Hastanesi

   merhabalar; stoklarımızda yok malesef

 • ASUMAN

  lenovo moto z murekkep akması ekran değişim fiyat nedir ?

  • Cep Hastanesi

   Merhaba Lenovo Moto Z Ekran Değişimi Fiyatı 589 TL dir.

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir