Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Lenovo Moto Z Batarya Değişimi

Lenovo Moto Z Batarya Değişimi

Lenovo Moto Z Batarya Değişimi

Lenovo Moto Z Batarya Değişimi; Firmamız en hızlı, en iyi hizmeti sunar, piliniz telefonunuzdaki bilgileri silmeden teknisyenlerimiz tarafından 20 dakika içerisinde değiştirilebilir. Piyasadaki tüm akıllı telefonların belirli bir ömrü vardır ve maalesef pil ömrü sonsuza kadar dayanmaz. Motorola telefonunuzun kullanımına bağlı şekilde, pil ömrü belirli bir süre sonra biter veya şişme sonuçlarının değişmesi gerekir.

Lenovo Moto Z Batarya Değişimi; Şişme sonucu, telefonumuzun pilini değiştirmeliyiz, aksi halde tehlikeli sonuçlarla karşılaşabiliriz. Telefonunuzun pil göstergesinin % 80 veya % 30’a düştüğünü görürsünüz. Veya pil göstergesi sürekli % 100 gösterirken, telefonu kullanırken telefonu kırabilir. Veya telefonunuzu şarj ederken % 40 olarak görünen pil göstergesi % 90’dan fazla gösterebilir. Şarjdan çıkardığınızda hemen % 50’ye düşebilir. Bu veya benzeri durumlarda, pil ömrünüz aşırı veya fazla. Pil değişiminden sonra, telefonunuzun şarj süresi eski performansına geri döner. İstanbul veya Türkiye’den nerde olursanız olun, ücretsiz gönderim hizmetimiz mevcuttur. Tüm ürünlerimiz garantilidir.

Lenovo Batarya Sorunu Yaşanmasının Sebepleri

Orijinal olmayan şarj cihazlarının (yan sanayi veya araç şarj cihazı) kullanılması pilin ömrünü kısaltmanın ana nedenidir. Bununla beraber, telefon şarjda unutulur, pil bitmeden önce tamamen şarj edilir, aşırı ısınmasına rağmen cihaz kullanılmaya devam eder ve pil şişmeleri pil problemlerine neden olur. Yukarıda açıklanan problemleri yaşamaktaysanız, gerekli servis şartlarının karşılandığı bir ortamda orijinal ürünü ve özel ekipmanı kullanarak pilin uzman bir LENOVO teknisyeni tarafından değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Lenovo Akıllı Telefon Batarya Değişimi

Lenovo Akıllı Telefonlarda pil değişimi, telefonunuza özel ekipman kullanarak pil değiştirme konusunda uzman ve deneyimli LENOVO teknisyenlerimiz tarafından ortalama 30 dakikada yapılır. Bu, hizmetimize geldiğinizde size verilen süredir. Hizmetimize gelemiyorsanız, pil değiştirme işlemini sadece 3 (üç) iş günü içinde yapmak için tek taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  • Lenovo pil değiştirme aşamaları, cihazınızın modeline uygun orijinal pili kullanır.
  • Pil (pil) dayanım süresi orijinal durumuna geri döner.
  • Telefon değişim sırasında biçimlendirilmediğinden bilgileriniz asla silinmez.
  • Ürün ve pil değiştikten sonra, telefonunuzu istediğiniz kadar inceleme hakkına sahipsiniz ve tereddüt ederseniz geri ödeme alma hakkına sahipsiniz.

Lenovo pil değişimi tamamlandığında, yapılacak ilk şey 3 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartınızı hazırlamaktır. Garanti kartınızla LENOVO teknisyenleri, pille ilgili kullanıcı hatası dışındaki teknik ve donanım problemlerini çözer.

İlginizi Çekebilir: iPhone 5S Wifi Entegresi Değişimi

Lenovo Moto Z Pil Değişimi
Lenovo Moto Z Pil Değişimi

Teknik Servis Batarya Değişimini Nasıl Yapar

Her ne kadar markasına ve Modele göre farklılık gösterse de, Teknik Servis Lenovo bazı güvenlik hususlarını göz önünde bulundururken pili değiştirir. Her şeyden önce, pil değiştirme bölgesi sterilize edilmeli ve statik elektrikten izole edilmeli ve uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Bu koşullar yerine getirildikten sonra, yapılması gerekenler.

Batarya Soketi

Batarya bağlantısını veya soketi çıkarırken, belirli bir uzmanlık gerektirdiğinden hassas olmalı ve dikkatli bir şekilde çıkarılmalıdır. Bu parçanın çıkarılmasıyla ilgili sorunlar telefonunuzda geri dönüşü olmayan hasara neden olabilir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; lenovo moto z batarya fiyatları , lenovo moto z batarya , Motorola moto z batarya değişimi
moto z batarya değişimi , lenovo moto z batarya sorunu , moto z batarya değişimi fiyat , lenovo moto batarya.