Lenovo şarj soketi değişimi  güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Lenovo Şarj Soketi Değişim Fiyat Listesi – Mayıs Ayı

Telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

Model Fiyat
Lenovo A5000 Sorunuz
Lenovo A6000 Sorunuz
Lenovo A7000 Sorunuz
Lenovo A7010 Sorunuz
Lenovo K5 Sorunuz
Lenovo K5 Note Sorunuz
Lenovo K6 Sorunuz
Lenovo K6 Note Sorunuz
Lenovo K8 Sorunuz
Lenovo Moto Z Sorunuz
Lenovo P70 Sorunuz
Lenovo Vibe S90 Sorunuz
Lenovo Vibe P1 Sorunuz
Lenovo Vibe P2 Ekran Değişimi Fiyatı Sorunuz
Lenovo Vibe S1 Sorunuz
Lenovo Vibe S1 Lite Sorunuz
Lenovo Vibe X2 Sorunuz
Lenovo Vibe Z2 Sorunuz
Lenovo Vibe Z 2 Pro Sorunuz

Zaman içinde tıkanma ve şarj bağlantıları sökmeyi sonucu oluşabilecek bir arıza yuva hasar şarj oluyor. Şarj pimlerinin ezilmesi veya kirlenmesi sonucunda birçok sorunla karşılaşacaksınız. Müşterilerimizin onarım formlarındaki şikayetleri aşağıda listelenmiştir.

  • Lenovo şarj bitti şimdi şarj olmuyor açılmıyor.
  • Şarj sorunum var Lenovo şarj olmuyor.
  • Lenovo şarj soketim sorunlu, bazen şarj oluyor bazen olmuyor.
  • Telefonumun şarj girişinde ezik var.
  • Lenovo şarj giriş yeri bozuldu.
  • Şarj soketine kabloyu taktığım zaman şarj olmuyor.
  • Lenovo şarj olurken çok ısınıyor.
  • Lenovo telefonumun şarj yuvası sorunlu.

Lenovo , Şarj soketine entegre edilmiş bir kulaklık soketine ve mikrofona sahiptir. Lenovo Şarj etmez, Lenovo bilgisayar görmüyor, Lenovo mikrofon çalışmıyor şikayetleri varsa, gibi şarj soketi değiştirmek gerekir, muhtemelen Lenovo Şarj soketi; olmayan bir orijinal adaptörü kullanarak, araç üzerinden şarj, sıvı temas, tozlama, olmayan orijinal USB kablosu şarj ve çarpma nedeniyle bu nedenlerle. Bazı durumlarda, yabancı madde sıkma gibi komplikasyonlar aşırı strese neden olabilir. Bunun için ve benzeri, cihazınızı kolayca servisimize getirebilirsiniz. . Lütfen doğru ve güvenilir yerlerden teknik hizmetler alın ve garanti koşullarını kontrol edin.

Lenovo Şarj Soketi Değişimi Süresi

Çoğu borsada olduğu gibi, Lenovo şarj yuvası da elinde kalması gereken bir konudur. Profesyonel ekipman ve ekipmana sahip olmak çok önemlidir. Cep Hastanesinde Lenovo şarj soketi 30 ila 60 dakika içinde tamamlanır.

Lenovo şarj soketinin değiştirilmesi gerekip gerekmediği, Lenovo tüm onarımlardan önce bir şarj soketi ile değiştirilmesi gerekiyor, telefon bu amaçla geliştirilen yüksek teknoloji cihazları kullanarak bir dizi teste tabi tutuluyor. Bu testler sayesinde, hangi bileşenin aslında sorun olduğu daha doğru bir şekilde belirlenir.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.