Lenovo Teknik Servis

Lenovo Teknik Servis

Lenovo Teknik Servis, 2009 yılında İstanbul’da Lenovo markası telefon modellerine özel hizmet sunmak için kurulmuştur. Hizmetimiz; yenilikçi uygulamaları ile sektörde takip edilen, yenilikçi yapısı yardımıyla kısa sürede gelişen, donanımlı teknik servis Laboratuvarı, ustalaşmış ekibi ve çözüm ortakları ile informasyon ve bildirişim teknolojilerini en iyi şekilde kullanan bir teknik servis haline gelmiştir.

Her şeyden önce, Lenovo servisimize gelen cihazlar tespit edilir. Arıza, onarım, değişiklik, bakım ve fiyat detayları hakkında bilgilendirileceksiniz. Hiçbir eylem aygıtı kullanıcı izni olmadan alınır.Müşteri portföyümüz, geniş bir hizmet yelpazesi sunan etken telefon kullanıcıları, kurumsal şirketler ve özel işletmelerden oluşmaktadır. Lenovo servisimiz teknik çözümler, yedek parça temini, işletmeler için sözleşmeli servis ve kullanıcılar için İnternet çözümleri sunmaktadır. Buna ek olarak, Lenovo hizmetimiz, data ve tecrübesini eğitimler ve seminerler yoluyla bilişim alanında kendilerini geliştirmek isteyen kurumlara aktarmaya devam etmektedir.

Lenova Ekran Değişimi

Lenovo ekran değişiklik yapma lüzumlu teknik servis koşulları yerine getirilmiş olduğu ortamda telefonunuza özgü ekipman kullanarak ustalaşmış LENOVO teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Cihazınız 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı ekran garanti kartı ile size teslim edilir.

Ekran değişiklik yapma, deneyimli ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafınca özel ekipman ve Orijinal Ürün kullanılarak yapılır. Onarımların yapıldığı teknik servis odası lüzumlu tüm koşulları sağlar.

 • Ekran değişim süresi 30 dakika durumda ziyaret bizim hizmet, ve 3 (üç) iş günü kullandığınızda bizim 2-taraflı ücretsiz nakliye hizmeti.
 • Dahili ekran + ön cam + Dokunmatik açık oturum + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
 • Telefon ekran değiştirme işlemleri esnasında biçimlendirilmediğinden, bilgileriniz asla silinmez.
 • Ekran kalitesi orijinal durumuna geri basar.
 • Dokunmatik hız / hassasiyet ve ekran parlaklığı / çözünürlüğünde bir değişiklik yoktur.
 • Telefonunuz ne olursa olsun 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı hazırlanmış olur ve size teslim edilir.
iPhone Kamera Sesi Kapatma

Lenova Teknik Servis

Periyodik olarak sterilize edilmiş, tamamen statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları tarafından denetlenen ve ayrıca sigortalı olan teknik servis odamızda Lenovo ekran onarımı yapılmaktadır. Ekran ile ilgili kullanıcı hatası haricinde garanti süresi boyunca karşılaşılan teknik ve donanım problemleri Lenovo teknisyenlerimiz tarafınca ücretsiz olarak çözülür.

Lenova Teknik Servis

Lenovo servisi, garanti Süresi Dolmuş veya garanti kapsamında olmayan ve uygun bir fiyat politikası çerçevesinde meydana gelen Lenovo cihazları için onarım ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Onarım ve cihazlarınızda arıza bakım için bizi arayın. Uzman ekibimiz ile tam donanımlı laboratuvarlarımızda hizmet vermekteyiz. Garanti olmaksızın tüm Lenovo markalı cihazlara donanım ve yazılım onarımları gerçekleştiriyoruz.

Lenovo servisimiz, cihazlarınızın her türlü teknik probleminde uzman teknisyenleri ve senelerın deneyimi ve uzmanlığı ile donatılmıştır. Garantili hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cihazlarınızdaki donanım ve yazılım hataları uzman teknisyenlerimiz tarafınca tespit edildikten sonra, aletinizin durumu hakkında ayrıntılı informasyon verilecektir ve hizmeti onayladıktan sonrasında işlem başlatılacaktır. Hizmet verdiğimiz teknik servis alanlarını ve bu alanlarla ilgili öteki bazı mevzuları data sayfamızda ve dilek hizmetimizde bulabilirsiniz.

Telefonumun İMEİ Numarası Klonlanmış Ne Yapabilirim

Lenovo Batarya Değişimi

Lenovo batarya değişimi, tamamen statik olmayan, periyodik olarak sterilize edilmiş ve 24 / 7 güvenlik kameraları tarafınca denetlenen teknik servis odasında tamamen üretilen uygulaman ekipmanı kullanılarak uzmanlaşmış ve deneyimli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Bu servis odası ayrıca aygıt güvenliği için sigortalıdır.

 • Orijinal pil mAh değeri telefon modeli için kullanılır.
 • Bilgileriniz asla silinmeyecek.
 • Pil şarj dayanıklılık süresi ilk günün performansına geri basar.
 • Telefonunuz 6 ay Mobil hastane pil güvence kartı ile size teslim edilir.

Lenovo pil değişiklik yapma süresi ortalama 1 saat ulaşırsanız Cep Hastanesi teknik servis adresi ve 3 iş günü kullandığınızda 2-taraflı ücretsiz kargo hizmetleri.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;Lenovo Teknik Servis, lenovo yetkili servis maltepe, lenovo cep telefonu yetkili servis bursa, lenovo cep telefonu teknik servis istanbul, lenovo servis şişli/istanbul, lenovo telefon garanti servisi nerede, lenovo teknik servis ataşehir, lenovo yetkili servis ümraniye, motorola yetkili servis listesi

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir