Lg Batarya Deği̇şi̇mi̇
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

LG Batarya Değişimi Fiyat Listesi 2019

LG Batarya Değişimi Fiyatı LG akıllı telefonların yaygın sorunlarından biri, pilin oldukça hızlı bir şekilde tükenebilmesidir, yani şarj yüzdesinin kısa sürede tükeneceği anlamına gelir. Telefon birkaç gün içinde ilk kez alındığında, zaman birkaç saat için aşağı gidebilir. Bu sorunun nedeni aşağıdaki gibi açıklanabilir.

 1. Batarya kullanım ömrü sona ermeye başlamıştır.
 2. Batarya da aşırı ısınma veya farklı sebeplerden dolayı şişme yaşanmıştır.
 3. LG şarj aletlerinin dışında kullanılan şarj aletleri bataryanın arızalanmasına sebebiyet vermiştir.

Şu anda pil sorunları yaşıyorsanız, bu sorunun çözümü pili değiştirmektir. LG pil 30 dakika içinde uzman ve deneyimli LG teknisyenleri tarafından değiştirilir. Ücretsiz 2 yönlü nakliye hizmetimizi kullanırsak bu süre 3 (üç) iş günüdür.

LG Pil Değişimi Fiyat Listesi

LG batarya değişimi ücretleri, kullandığınız akıllı telefon modeline göre değişir. Hemen kullandığınız LG cihazının batarya değiştirme fiyatını aşağıdaki tablodan bulabilirsiniz.

LG Batarya Nasıl Değiştirilir

LG batarya değişimi, deneyimli LG teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özel donanımlar kullanılarak yapılır. Akünün değiştirilmesi için teknik servis odası tamamen sterilize edilmiştir ve statik elektrik içermez. Aynı zamanda, güvenlik kameraları 7/24 gözetim altında tutulmaktadır.

 1. Orijinal batarya LG batarya değişiminde kullanılır.
 2. Telefondaki bilgileriniz değişiklikten sonra silinmeyecek.
 3. Batarya dayanıklılık süresi, orijinal durumuna döner.

İlginizi Çekebilir: HTC Batarya Değişimi Fiyat Listesi 2019

Batarya değişiminden sonra, 3 ay Cep Hastanesi imzalı ve teknik servis garanti kartı damgalı olarak telefonunuz size teslim edilir. Bu şekilde, bataryayla ilgili kullanıcı hatası dışındaki teknik sorunlar ücretsiz olarak çözülür.

LG Batarya Değişimi Nasıl Yapılır ?

 1. Teknisyenlerimizden aldığımız bilgileri aşağıdaki maddeler şeklinde paylaşıyoruz.
 2. Diğer tarafla konuşurken cihaz kapanırsa,
 3. Telefon şarjı% 90 ila% 100’e düşerse, telefon şarjı% 20 ila% 30’a düşer.
 4. Uygulamayı kullanırken ve oyun oynarken bedeliniz tükeniyorsa,
 5. İlk zamanlar günlerce giden şarj sadece bir kaç saat süresine inmiş ise,
 6. Batarya şişmişse (arka kapağa basıp bir höyük oluşturur), bataryanın değiştirilmesi gerekiyor veya kullanıcılardan değişiklik yapması isteniyor.

LG pil değişimi, şarj sorunları, şarj prizi değişimi ve diğer tüm onarım işlemleri için teknik servisimizi arayın veya yorum alanından yazın. Almak istediğiniz sorularınız veya sorularınız ayrıntılı bir şekilde cevaplandırılacaktır. Eğitimden sonra, telefonunuz 3 aylık bir GSM iletişimi imzalı ve teknik servis garanti kartı ile birlikte teslim edilir. Bu şekilde, bataryayla ilgili kullanıcı hatası dışındaki teknik sorunlar ücretsiz olarak çözülür.

Lg G2 Orjinal Batarya Değişimi Fiyatı ve Nasıl Yapılır

• Lg orjinal batarya fiyatı 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile birlikte 120 TL‘dir. Batarya değişimi uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafınca aletiniz özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.
• Batarya değişimi süresi teknik servisimize gelindiğinde 30 dakika, kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
• Değişiklik esnasında 3000 mAh orjinal ürün kullanılmaktadır.
• Batarya dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri dönmektedir.
• Bilgileriniz mutlaka silinmemekte ve her şey olduğu benzer biçimde kalmaktadır.
• Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla beraber 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.
• Lg orjinal batarya değişimi yapıldıktan sonra telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi imzalı ve kaşeli teknik servis güvence kartı ile beraber sizlere teslim edilmektedir. Bu sayede batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik problem ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

Lg G2 Batarya Problemleri Nelerdir

Lg orjinal batarya bataryalarında sıkça yaşanılan sorunlar batarya kullanım ömrünün sona ermeye başlamasından dolayı şarjın çabuk bitmesi ve batarya şişmesidir. Her iki probleminin çözüm yolu da batarya değişiminin yapılmasıdır.
• Telefonunuzun şarjı hızlı bir halde tükeniyorsa,
• Telefonla konuşurken ya da herhangi bir uygulama kullanırken/oyun oynanırken telefon birden kapanıyorsa,
• Batarya şişmiş ise,
• Telefon şarj olmasına karşın batarya dolmuyor ise batarya değişimi yapılması gerekmektedir diyebiliriz.

Cep telefonu tamiri hakkında aklınıza takılan bütün soruları dilerseniz teknik servisimizi arayarak isterseniz derhal müşteri yorumları alanından sorabilir ve uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafınca detayları ile beraber cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.