(1 müşteri Yorumu)

LG G2 G3 G4 G5 Orijinal Şarj Aleti

75,00 TL

LG G2 G3 G4 G5 Orijinal Şarj Aleti

  • Orjinal  ürün
  • Aynı gün kargo (Saat 15:00’a kadar verilen siparişlerde)
  • %100 Müşteri memnuniyeti
Stok kodu: 66KZHAEG Kategoriler: ,

Açıklama

LG G2 G3 G4 G5 Orijinal Şarj Aleti ürününe web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. LG G2 G3 G4 G5 Orijinal Şarj Aleti ürününün içeriğinde hem güç adaptörü hem de 1 metre uzunluğunda kablo yer almaktadır. Bu ürünü web sitemizden online olarak satın alabilirsiniz. Bu tip adaptör ve kablo ürünlerini satın alırken ürünün orijinal olduğundan emin olmak gerekir. Orijinal olmayan ürünlerin telefona zarar verme ihtimali vardır. Satın aldığınız bu ürün ile Lg  model telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

LG G2 G3 G4 G5 Orijinal Şarj Aleti (1 Metre Kablo + Güç Adaptörü)

LG G2 G3 G4 G5 Orijinal Şarj Aleti telefonunuzun sorunsuz bir şekilde şarj olmasını sağlar. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün Lg cihazlarıyla uyumludur. LG G2 G3 G4 G5 Orijinal Şarj Aleti satın aldığınızda ürün, faturası ile birlikte gönderilir. Kargoyla gönderimi yapılan ürünün paketlemesi özenle yapılarak zarar görmesi engellenir. Böylece ürünün zarar görme olasılığı kalkar.
Güç adaptörünü ve kabloyu temizlemek için kuru, pamuklu bir bez kullanabilirsiniz. Güç adaptörüne sıvı değmemesine dikkat edilmelidir. Web sitemiz üzerinden alabileceğiniz bu ürün kısa bir sürede size ulaştırılır. LG G2 G3 G4 G5 Orijinal Şarj Aleti rahat ve kolay bir kullanım sunar. Ürünün uzun yıllar kullanılabilmesi için adaptörü düşürmemeye ve kabloyu çok fazla büküp kırmamaya özen göstermek gerekir. Güç adaptörünü prizde bırakmamak da ürünün ömrünü uzatır. Bu tür detaylara dikkat ederek uzun yıllar LG G2 G3 G4 G5 Orijinal Şarj Aleti kullanımını sağlayabilirsiniz.

LG G2 G3 G4 G5 Orijinal Şarj Aleti için 1 müşteri yorumu yada kullanıcı yorumu bulunuyor

  1. Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu