LG G2 G3 G4 G5 Orijinal Şarj Aleti

75 

LG G2 G3 G4 G5 Orijinal Şarj Aleti ürününe web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. LG G2 G3 G4 G5 Orijinal Şarj Aleti ürününün içeriğinde hem güç adaptörü hem de 1 metre uzunluğunda kablo yer almaktadır.

Stok kodu: 66KZHAEG Kategoriler: ,

Açıklama

LG G2 G3 G4 G5 Orijinal Şarj Aleti ürününe web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Orijinal Şarj Aleti ürününün içeriğinde hem güç adaptörü hem de 1 metre uzunluğunda kablo yer almaktadır. Bu ürünü web sitemizden online olarak satın alabilirsiniz. Bu tip adaptör ve kablo ürünlerini satın alırken ürünün orijinal olduğundan emin olmak gerekir. Orijinal olmayan ürünlerin telefona zarar verme ihtimali vardır. Satın aldığınız bu ürün ile LG  model telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

LG G2 G3 G4 G5 Orijinal Şarj Aleti (1 Metre Kablo + Güç Adaptörü)

Şarj Aleti telefonunuzun sorunsuz bir şekilde şarj olmasını sağlar. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün Lg cihazlarıyla uyumludur.  Şarj Aleti satın aldığınızda ürün, faturası ile birlikte gönderilir. Kargoyla gönderimi yapılan ürünün paketlemesi özenle yapılarak zarar görmesi engellenir. Böylece ürünün zarar görme olasılığı kalkar.
Güç adaptörünü ve kabloyu temizlemek için kuru, pamuklu bir bez kullanabilirsiniz. Güç adaptörüne sıvı değmemesine dikkat edilmelidir. Web sitemiz üzerinden alabileceğiniz bu ürün kısa bir sürede size ulaştırılır. LG Şarj Aleti Orijinal rahat ve kolay bir kullanım sunar. Ürünün uzun yıllar kullanılabilmesi için adaptörü düşürmemeye ve kabloyu çok fazla büküp kırmamaya özen göstermek gerekir. Güç adaptörünü prizde bırakmamak da ürünün ömrünü uzatır. Bu tür detaylara dikkat ederek uzun yıllar kullanımını sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Lg G4 Ekran Değişimi Fiyatı

Şarj Soketi Değişimi Vidosu

Sony Batarya Değişimi Ne Zaman Değişim Yapmalıyım

Çok çabuk bataryanın şarjı bitiyor olabilir. Sürekli Sony cihazlarınızın pilini doldurmaktan sizlerde sıkılmış olabilirsiniz. Gün içerisinde pil ömrünü daha uzun süreli şekilde koruması adına mutlaka batarya değişimi yapılmalıdır. Bu sayede cihazınızın normalden kat ve kat verimli şekilde bir performans göstermeye başladığına şahit olacaksınız. Şarjın çabuk bitmesinin haricinde, batarya şişmesi gibi sorunlarda oluşabilir. Özellikle bazı telefon kullanıcıları bu konuya çok fazla dikkatle yaklaşmıyor.

Şişmiş bataryaların kesinlikle kullanılmaması gerekiyor. Eğer kullanmaya devam ederseniz cihazın işlevlerine ister istemez zarar vermeye başlayacaksınız. Onun içindir ki bunlardan tamamen vazgeçmeniz gerekiyor. Sony cihazlarında kullanılan bataryanın şişmesi durumunda hemen orijinal bataryayla değişme sağlıyoruz. Bu sayede uzun süreli şekilde Sony cihazlarınızın korunmasını sağlamış oluyoruz. Bataryanın arıza olduğu zamanlar sorunlar sadece bu kadarla sınırlı kalmıyor. Oyun oynarken ya da telefonunuzla konuşma sırasında aniden telefonunuzun kapandığı durumlar olabilir. Eğer sizlerde bu tarz sorunları yaşıyorsanız bataryanın artık değişme zamanı gelmeye başlamıştır.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

Sony Batarya Değişimi konusunda kusursuz bir hizmet vermekteyiz. Sektörde bu işi en iyi yapan ekiplerden biriyiz. Bu yüzden teknisyenlerimiz den hemen sizlerde yardım alarak Sony cihazlarınızın batarya sorunlarını çözüme kavuşturmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle cihazınız aniden kapanmayacak ve ısınma gibi sorunlar ortaya çıkarmayacaktır. Telefonunuzun şarj yüzdesi yüksekken birden düşmeye başlayabilir. Bu durumda şarjınız da arıza olduğunun en büyük kanıtlarından birisidir.

Sony markalı cihazları severek kullanıyoruz. Fakat tonlarca para harcamış olduğumuz bu cihazları çöpe atmamak adına mutlaka ara ara kontrol edilmesi gerekir. Sony telefonunuzla ilgili şarj sorunlarınız varsa ve Sony batarya değişimi istiyorsanız hemen firmamıza yönelebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LG G2 G3 G4 G5 Orijinal Şarj Aleti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir