/ Yazan:Cep Hastanesi / LGTelefon Tamiri / / 21 Yorum / 6474 Görüntülenme

LG G3 Anakart Fiyatı

LG G3 Anakart Fiyatı cep telefonu tamir, Tamir, bakım ve parça değiştirme fiyatlarının yanı sıra uzman ve deneyimli LG teknisyenlerimiz tarafından yaşanan sorunlara çözüm önerileri bu yazı ile paylaşılmaktadır.

LG G3 Anakart  Tamiri cep telefonu tamir, uzman ve deneyimli LG teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik önlemleri teknik servisimiz tarafından gözetim altında tutulmakta, telefonunuz özel ekipman kullanılarak yapılmaktadır.

Lg G3 Anakart Tamiri Değişimi Fiyatı

Telefon anakart tamir değiştirme sorunları ile fiyat anakart birçok nedenden dolayı oluşabilir. Bu sorunlar, sıvı ile telefon, deniz veya suya telefon düşürme, üzerine sıvı dökmek, yüksek bir yerden düşüyor, onu etkileyen, telefonda yasadışı yazılım yükleme, ve şarj ederken telefonda yüksek akım veya gerilim olarak anakart yanma sonucu oluşabilecek yazılım çökmesini yani temas vardır.

LG G3 Anakart Fiyatı
LG G3 Anakart Fiyatı

Cep telefonlarındaki anakart, telefondaki tüm ekipmanın bağlı olduğu telefonun en önemli parçasıdır. Telefondaki işlemci, bellek, ram gibi tüm donanımlar anakart üzerinde çalışır. Anakart başarısız olduğunda, cep telefonu çalışmaz veya güç up sonra hızla kapanacaktır. Bir cep telefonunun en önemli parçası olan anakartla ilgili bir sorun oluştuğunda, telefon anakart onarım değiştirme fiyatı, özellikle orijinal bir anakartla değiştirildiğinde, telefon fiyatına neredeyse eşdeğerdir.

LG G3 Anakart Tamir Fiyatı

LG G3 anakartınızın hasar gördüğünden şüpheleniyorsanız, bir LG cihazında meydana gelebilecek en ciddi hasar olduğundan ve onu kullanmanızı önlenebileceğinden, dikkat etmeniz gerekir. Buna rağmen hasarın onarılamaz olduğunu düşünmek için acele etmeyin. Ana kart, ‘anakart’ veya sistem kartı LG G3‘ün omurgasını oluşturur. Tüm entegre donanım (örn. Mikroişlemci ve RAM) yüzeyine takılıdır ve bu sayede cihazınızın farklı parçaları arasındaki iletişim mümkün olmaktadır. Açıkçası, herhangi bir elektronik cihazın en önemli bileşenlerinden biridir.

Hasar göstergeleri:

LG G3 anakartınızdaki hasar göstergelerini fark etmek zordur, çünkü bunlar çok azdır. Aşağıdakilerden birini veya birkaçını yaşıyorsanız:

 • Anakart üzerinde kırık konektör
 • Cihaz açılmıyor veya aşırı ısınıyor.
 • Ağ kaybı
 • LG G3’ünüzün herhangi bir parçası, tamir etseniz ve yedek parça arızalı olmasa bile arıza belirtileri gösteriyor. Örneğin:
 • LCD ekran boş.
 • Cihazınız şarj olmuyor.
 • Hiçbir kamera tanınmıyor.

Anakart hasarının ne kadar ağır olabileceğinin altını çizdik, ancak bu onarılamaz bir şey değil. Ancak değerli LG G3’ünüze kime güveneceğiniz konusunda dikkatli olmalısınız.

Cep Hastanesi , LG Teknisyenler ve sertifikalı teknisyenler sayesinde, telefonunuzu sorunsuz bir şekilde onarıyoruz.

LG G3 Anakart üzerindeki en küçük arıza nedenini bile bulabiliyoruz. Anakartınızın iyi çalışmasını sağlamak için baskılı devre kartındaki herhangi bir hasarı onarabilir ve herhangi bir arızalı elektronik komponenti veya entegre devreyi değiştirebiliriz.

Telefon Anakart Tamiri Değişimi Fiyatı

LG G3 Anakart Tamiri Nasıl Ulaştıracaksınız

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek servis yoğunluğuna göre 2-3 saat süre içerisinde LG G3 Anakart Tamiri yaptırarak teslim alabilir’siniz.
Türkiye‘nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurt-içi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefon’unuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz.Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.
Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilir’siniz.
Firmamız Pendik noktasından tüm Türkiye’ye hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Telefonunuzdan alacağınız keyfi katlayın, işi uzmanına bırakın…

21 Yorum

 • Yunus GÜLER

  LG Tlf um çalışır durumda bir süre çalışıyor sonra ekran kararıyor. İşlemci arkasına ısı macunu koydum ama yinede ekranda kararma oluyor. Çözümü nedir fiyatı bana kaç TL ye mal olur.
  Güzelyalı / Pendik

  • Cep Hastanesi

   Merhabalar anakart değişimi olması gerek.

 • Beyza

  Merhaba, teyit etmek için soruyorum deponuza bir daha gelmeyecek mi g3 anakart acaba?

  • Cep Hastanesi

   merhaba beyza hanım malesef ne zaman gelir bilemiyoruz.

 • Cem Doğan

  Merhaba, hafıza entegresindeki dosyalarımı kurtarabilir miyim? Cihazın anakartında tornavidayla yanlışlıkla kısa devre yaptırmıştım.

  • Cep Hastanesi

   MERHABALAR; KURTARAMAZSINIZ MALESEF

 • Ferit çetin

  Anakart satışınız var mı?
  Stok var mı?
  Fiyat nedir?

  • Cep Hastanesi

   MERHABALAR; LG G3 ANAKART STOKLARIMIZDA YOK MALESEF KRONİK BİR ARIZA

  • enes

   merhaba lg g4 stylus h540 cihazmiçin anakart degişimi yaptıracaktım mevutmudur sizde

   • Cep Hastanesi

    Merhabalar elimizde mevcut değil malesef.

 • Büşra A.

  Ne zaman lg g3 anakartı elinize gelecek acaba? Yardımcı olur musunuz?

  • Cep Hastanesi

   MERHABALAR; LG G3 MODELLERDE ANAKART ARIZASI KRONİK HANFENDİ STOKLARIMIZA GELMEZ SİZDE DEĞİŞTİRMEYİN SONRA PROBLEM YAŞARSINIZ

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir