Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. LG G3 Anakart Fiyatı

LG G3 Anakart Fiyatı

Lg G3 Anakart Fiyati

LG G3 Anakart Fiyatı cep telefonu tamir, Tamir, bakım ve parça değiştirme fiyatlarının yanı sıra uzman ve deneyimli LG teknisyenlerimiz tarafından yaşanan sorunlara çözüm önerileri bu yazı ile paylaşılmaktadır.

LG G3 Anakart  Tamiri cep telefonu tamir, uzman ve deneyimli LG teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik önlemleri teknik servisimiz tarafından gözetim altında tutulmakta, telefonunuz özel ekipman kullanılarak yapılmaktadır.

Lg G3 Anakart Tamiri Değişimi Fiyatı

Telefon anakart tamir değiştirme sorunları ile fiyat anakart birçok nedenden dolayı oluşabilir. Bu sorunlar, sıvı ile telefon, deniz veya suya telefon düşürme, üzerine sıvı dökmek, yüksek bir yerden düşüyor, onu etkileyen, telefonda yasadışı yazılım yükleme, ve şarj ederken telefonda yüksek akım veya gerilim olarak anakart yanma sonucu oluşabilecek yazılım çökmesini yani temas vardır.

Lg G3 Anakart Fiyatı
Lg G3 Anakart Fiyatı

Cep telefonlarındaki anakart, telefondaki tüm ekipmanın bağlı olduğu telefonun en önemli parçasıdır. Telefondaki işlemci, bellek, ram gibi tüm donanımlar anakart üzerinde çalışır. Anakart başarısız olduğunda, cep telefonu çalışmaz veya güç up sonra hızla kapanacaktır. Bir cep telefonunun en önemli parçası olan anakartla ilgili bir sorun oluştuğunda, telefon anakart onarım değiştirme fiyatı, özellikle orijinal bir anakartla değiştirildiğinde, telefon fiyatına neredeyse eşdeğerdir.

LG G3 Anakart Tamir Fiyatı

LG G3 anakartınızın hasar gördüğünden şüpheleniyorsanız, bir LG cihazında meydana gelebilecek en ciddi hasar olduğundan ve onu kullanmanızı önlenebileceğinden, dikkat etmeniz gerekir. Buna rağmen hasarın onarılamaz olduğunu düşünmek için acele etmeyin. Ana kart, ‘anakart’ veya sistem kartı LG G3‘ün omurgasını oluşturur. Tüm entegre donanım (örn. Mikroişlemci ve RAM) yüzeyine takılıdır ve bu sayede cihazınızın farklı parçaları arasındaki iletişim mümkün olmaktadır. Açıkçası, herhangi bir elektronik cihazın en önemli bileşenlerinden biridir.

İlginizi Çekebilir: Telefondan Televizyona Ekran Yansıtma

Hasar göstergeleri:

LG G3 anakartınızdaki hasar göstergelerini fark etmek zordur, çünkü bunlar çok azdır. Aşağıdakilerden birini veya birkaçını yaşıyorsanız:

  • Anakart üzerinde kırık konektör
  • Cihaz açılmıyor veya aşırı ısınıyor.
  • Ağ kaybı
  • LG G3’ünüzün herhangi bir parçası, tamir etseniz ve yedek parça arızalı olmasa bile arıza belirtileri gösteriyor. Örneğin:
  • LCD ekran boş.
  • Cihazınız şarj olmuyor.
  • Hiçbir kamera tanınmıyor.

Anakart hasarının ne kadar ağır olabileceğinin altını çizdik, ancak bu onarılamaz bir şey değil. Ancak değerli LG G3’ünüze kime güveneceğiniz konusunda dikkatli olmalısınız.

Cep Hastanesi , LG Teknisyenler ve sertifikalı teknisyenler sayesinde, telefonunuzu sorunsuz bir şekilde onarıyoruz.

LG G3 Anakart üzerindeki en küçük arıza nedenini bile bulabiliyoruz. Anakartınızın iyi çalışmasını sağlamak için baskılı devre kartındaki herhangi bir hasarı onarabilir ve herhangi bir arızalı elektronik komponenti veya entegre devreyi değiştirebiliriz.

[irp posts=”4783″]

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; lg g3 anakart fiyatları gittigidiyor , lg g3 anakart fiyatları n11 , lg g3 anakart değişimi fiyatı
lg g3 orjinal anakart fiyatı , lg g3 ekran anakart fiyatı , lg g3 d855 32gb anakart fiyatı , lg g3 anakart fiyat , lg g3 anakart fiyatları , lg g3 anakart , lg g3 beat anakart fiyatı.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.