LG G4 Batarya Değişimi şarj Olmuyor Sorunu

LG G4 Batarya Değişimi Şarj Olmuyor Sorunu

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

LG G4 Batarya Değişimi Şarj Olmuyor Sorunu

Gündelik yaşamımızı LG G4 batarya değişimi büyük ölçüde kolaylaştıran ve onlarsız bir gün geçirmeyi bile hayal edemediğimiz akıllı telefonlarımız bizler için oldukça önemlidir. Hayatımızda böylesine büyük bir yer tutan cihazlarımız zaman içinde başlardaki performans ve dayanıklılığı bize gösteremeyebilir. Zaman faktörüne, tercih ettiğimiz telefon ayarlarına ve sıklıkla kullandığımız programlara bağlı olarak bazı sorunlar ile karşılaşabiliriz.

LG G4 Batarya Değişimi
LG G4 Batarya Değişimi

Telefon şarjınız alışık olduğunuz gibi birkaç gün sizi idare etmek yerine birkaç saat içinde %10’lara kadar düşebiliyorsa,

Telefonunuzu yeni şarj etmiş olmanıza rağmen telefon görüşmesi yaptığınız sırada beklenmedik şekilde kapanıyorsa ve bu durum çok sık başınıza gelmeye başladıysa,

Telefon bataryanızda fazla ısınmadan kaynaklanan şişme meydana gelmişse, vakit kaybetmeden batarya (pil) değişimi yaptırmak için uzman bir servise gitmenizi öneririz.

LG G4 batarya değişimi şarj olmama sorunu fark ettiğiniz anda güvenilir bir uzman eline telefonunuzu emanet etmeniz en doğrusu olacaktır. Şarj olmama sorununun bataryadan kaynaklandığı durumlarda değişim süresi elden teslimlerde yaklaşık 30 dakikada, iki taraflı kargo gönderimlerinde 3 (üç) iş günü kapsamında tarafınıza ulaştırılacaktır.

Belirlenen LG G4 batarya değişimi fiyatı 120 tl’ dir.

Batarya değişiminde dikkat etmeniz gerekenler:

Batarya değişimi basit bir işlem olmasına rağmen profesyonel bir kişi tarafından ve bu iş için özel olarak oluşturulmuş bir alanda yapılması çok önemlidir.

LG G4 şarj olmama sorunu bataryanızdan kaynaklanmıyor da olabilir.

Şarj soketiniz oksitlenme yapmış,

Aldığı bir darbe neticesinde şarj soketiniz çatlamış,

Kısa devre sonucu şarj soketiniz yanmış ya da sadece

Şarj soketiniz tıkanmış olabilir.

Yukarıda bahsi geçen ilk 3 sorun şarj soketinizin değiştirilmesi gerektiğine işarettir.

LG G4 şarj değişim ücreti 100 tl olarak belirlenmiştir.

Şarj soketinizin tamamen tıkalı olduğunu fark ettiğiniz durumlarda soket girişinin temizlenmesi yeterli olacaktır.

LG G4 Batarya Değişimi servisi
LG G4 Batarya Değişimi servisi

Batarya ve soket değişimleri sonrasında 6 ay geçerli imzalı ve kaşeli güvenlik kartınızı almayı ve kolay hatırlayabileceğiniz bir yerde saklamanızı öneririz. Batarya değişimi ile birlikte ilk günkü şarj ömrüne geri dönen cihazınızla ilgili en ufak bir sorun yaşadığınızda size verilen bu güvenlik kartı sayesinde ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz. Bir diğer önemli hususta telefonunuzu teknik servisten aldığınızda mutlaka test etmeniz olacaktır. LG G4 batarya değişimi Orijinal parça kullanıldığından emin olun ve yetkili yerden ayrılmadan önce birkaç saat telefonunuzun yeni durumunu gözden geçirin. Hepsinden önemlisi telefonunuzda bir sorun olduğunu fark ettiğiniz ilk anda telefonunuzu uzman bir kişiye gösterin.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir