Lg Görüntü Var Ama Dokunmatik Çalışmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

LG Görüntü Var Ama Dokunmatik Çalışmıyor

LG Görüntü Var Ama Dokunmatik Çalışmıyor Özellikle, dokunmamanın neden çalışmadığı ve neden bazılarının veya hepsinin bir anda çalışmadığı nedenlerine değindik. Elbette, hangi çözümleri paylaşacağız.

Her şeyden önce, bazı dokunmatik ekran sorunlarını çözmek çok kolaydır. Herhangi bir teknisyen görmek zorunda kalmadan sorunu çözebilir. Bununla birlikte, bazı durumlarda, ekranı teşhis etmek veya hatta değiştirmek gerekebilir. Şimdi dokunmatik sorun ve nasıl çözmek için neden ne sizinle paylaşalım.

LG Dokunmatik Ekran Sorunu Çözüm Yolları

Aşağıdaki açıklama, dokunma çalışmıyorsa veya dokunmaya duyarlılık eksikliği varsa sorununuzu çözmenize yardımcı olacaktır. Sırayla her adımı deneyin. Dokunuşunuz düzelmezse, bir sonraki öğeye gidin.1. Ekran koruyucusu veya koruyucu kılıf, dokunuşunuzun çalışmamasına neden olabilir.

Bazı durumlarda, koruyucu bir kılıf veya Ekran koruyucusu (jelatin, cam) dokunmatik ekran performansını etkileyebilir. Sorun ekran jelatin jel veya durumda neden olup olmadığını öğrenmek için her ikisini de kaldırın.

Ekranı hafif nemli ve daha sonra kuru bir bezle (peçete) silin. Dokunuşunuz işe yaramazsa, ikinci soruna ve çözümüne gidin.2. Bazı çalışan programlar dokunmatik ekranın çalışmayı durdurmasına neden olabilir.

Lg Telefon Tamiri

Telefonun arka planında aynı anda birden fazla programın çalıştırılması, touchpad’in çalışmamasına neden olabilir. Dosyalarınızı asla silmez küçük bir sıfırlama, dokunmanın tekrar çalışmasını sağlayabilir.

Yapmanız gereken şey oldukça basittir. Dokunmatik Yüzey çalışmadığından, geri tuşunu yaklaşık 15 saniye basılı tutun. Telefonunuz kapanana kadar basmaya devam edin. Ardından arka kapağı ve pili çıkarın.

Sonra telefonunuzu tekrar açın. Arka planda çalışan programlar touchpad’in başarısız olmasına neden olursa düzeltilir. Özellikle telefon elimde olduğunda, dokunuşun çalışamaz hale geldiğini söyleyen kullanıcılar için kesin çözümlerden biridir.3. Telefon sert bir yüzeye çarparsa veya yere düşerse, dokunmayı çalışamaz hale getirebilir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Titreşim Motoru Değişimi

Telefonunuz yere düşerse, düz bir zemine çarptıysa veya istemeden uygulanmışsa dokunmatik ekran hasar görebilir, kırılabilir veya kırılabilir. Böyle bir durumda, ne yazık ki, ekran değiştirme gereklidir. LG teknisyenleri sadece ekranın değiştirilmesi gerekip gerekmediğini anlayabilirler.

Cep Hastanesi teknolojilerinde arıza tespiti ücretsizdir. Ekranınızın değiştirilmesi gerekiyorsa, teknisyenlerimiz sizi bilgilendirecektir. Bazı durumlarda, touchpad değiştirmek zorunda kalmadan çalıştırılabilir hale getirilebilir. İşletim sistemindeki küçük bir sorun, dokunma alanını çalışamaz hale getirebilir.

Orjinal LG Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknolojilerinin orijinal, seri numarası ve faturalı LG G3 ekran değişimi 220 TL için yapılmıştır. Ekran değiştirildikten sonra 24 ay teknik servis garantisi verilir. Ekranınızın tekrar kırılmasını önlemek için orijinal kırılmaz cam jelatin sağlanmıştır. Teknik servisimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen LG G3 ekran değiştirme fiyatını ziyaret edin.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; LG G3 dokunmatik ekran çalışmıyor çözüm , Lg k10 dokunmatik sorunu , Lg G2 dokunmatik sorunu Nasıl çözülür , LG G4 dokunmatik çalışmıyor , LG G3 dokunmatik kalibrasyonu , LG dokunmatik testi , Lg G3 dokunmatik Ekran değişimi , LG G4 Dokunmatik kalibrasyonu

LG Dokunmatik Tamiri Ne Kadar ?

Birçok LG telefonu gelişmiş özellikleriyle öne çıkıyor. Bunlara AI kamera, Google Lens, DTS: X 3D Surround ses ve süper uzak alan ses tanıma dahildir. Bununla birlikte, bu özellikler dokunmayan bir LG’DE önemli değildir. Neyse ki, Cep Hastanesi LG dokunmatik onarım yapmak hizmetler arasında yer alıyor.

Model Fiyat
LG Stylus 3 Ekran Değişimi 470 TL
Lg Aka Ekran Değişimi Fiyatı 499 TL
Lg E975 Optimus G Ekran Değişimi Fiyatı 560 TL
Lg G Flex Ekran Değişimi Fiyatı 550 TL
Lg G Flex 2 Ekran Değişimi Fiyatı 550 TL
Lg G2 Ekran Değişimi Fiyatı 270 TL
Lg G2 Mini Ekran Değişimi Fiyatı 270 TL
Lg G3 Ekran Değişimi Fiyatı 270 TL
Lg G3 Beat Ekran Değişimi Fiyatı 270 TL
Lg G3 Stylus Ekran Değişimi Fiyatı 270 TL
Lg G4 Ekran Değişimi Fiyatı 330 TL
Lg G4 Beat Ekran Değişimi Fiyatı 270 TL
Lg G4 Stylus Ekran Değişimi Fiyatı 270 TL
Lg G5 Ekran Değişimi Fiyatı 320 TL
Lg G6 Ekran Değişimi Fiyatı 400 TL
Lg K8 Ekran Değişimi Fiyatı 270 TL
Lg K10 Ekran Değişimi Fiyatı 270 TL
Lg L Bello Ekran Değişimi Fiyatı 260 TL
Lg L70 Fino Ekran Değişimi Fiyatı 220 TL
Lg Leon Ekran Değişimi Fiyatı 350 TL
Lg Nexus 5 Ekran Değişimi Fiyatı 299 TL
Lg Q6 Ekran Değişimi Fiyatı 350 TL
Lg Stylus 2 Ekran Değişimi Fiyatı 400 TL
Lg V10 Ekran Değişimi Fiyatı 400 TL
Lg v20 Ekran Değişimi Fiyatı 400 TL
Lg V30 Ekran Değişimi Fiyatı 700 TL

Cep Hastanesi LG telefonları, kırık ekrandan ve dokunmatik onarıma kadar çok çeşitli seçenekler sunuyor. Dokunmatik onarım temelde ekran değiştirme ile ilgilenir. Dokunuşlar ekranın hemen üstünde bulunan çok ince bir tabaka olduğundan, bunlar değiştirilemez. LG Görüntü Var Ama Dokunmatik Çalışmıyor