Lg Güc Tusu Calısmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

LG Güc Tusu Calısmıyor

LG Güc Tusu Calısmıyor; LG akıllı telefonlarda karşılaşılan sorunlardan biri, güc düğmesinin çalışmamasıdır. En yaygın durum, telefonun açık / kapalı olması, ilgili tuşların hiç basmamasıdır veya kullanımı çok zordur. başka bir deyişle, reaksiyon bastırılır.

Bu sorun donanımdır. Çözüm, arızalı anahtarı profesyonel bir LG teknisyeni tarafından kaldırmak ve yenisiyle değiştirmektir. Bu makalede, güç düğmesinin çalışmamasının nedenleri ve sorunu çözmenin yolları açıklanmaktadır.

LG Güc Tusu Calısmıyor

LG telefonunuzu açıp kapatan açma / kapatma tuşu, sıvı ve nem ile temastan sonra sonunda oksitlenebilir. darbe aldıktan sonra, yuva kırmak ya daçatlak olabilir.

genellikle durum, belirli bir süre sonra aşınma ve işlev kaybıdır.

LG güç (power) tuşu değişimi

İşlevini yitirmiş olan LG güçdüğmesi değişimi, gerekli teknik servis ortamının sağlandığı alanda uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından 45 dakika içinde özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Bu süreç 3 (üç) iş günü zaman bizim tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti yarar.

orijinal Ürün güç düğmesi değiştirme için kullanılır.

Geçiş yaptıktan sonra, telefonun açma / kapama fonksiyonu sorunsuz çalışmaya devam edecektir.

Bilgileriniz asla silinmeyecek.

Telefonunuz 3 ay Cep Hastenesi güçanahtarı garanti kartı ile size teslim edilir.

LG güç düğmesinin değiştirildiği teknik servis odamız periyodik olarak sterilize edilir. Statik elektrikten tamamiyle arınmış olacak şekilde tasarlanmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutuluyor. Sigortası var.

İlginizi Çekebilir: Samsung J7 Batarya Değişimi

Lg G3 Tus Sorunu Ve Cozumulg G3 Tus Sorunu Ve Cozumu
Lg G3 Tus Sorunu Ve Cozumu

Güç Düğmesi Olmadan Telefonu Nasıl Açabilirsiniz?

Güç düğmesi bozulduysa ve telefonunuzu açmaya çalışıyorsanız, yardımcı olabiliriz. Telefonunuz açık veya kapalı olsa bile yapabileceğiniz birkaç şey vardır. Akıllı telefonlar ve tabletler bazen eski  veya yeni olsun, başarısız olabilir.

En rahatsız edici hatalardan biri kırık bir güç düğmesidir. sonuçta, cihazınızı açamıyorsanız yardımcı olmaz. Eğer varsa iki olasılık vardır: telefonunuz veya tabletiniz açık fakat bunu uyanmak veya kapatmak ve açamıyorum olamaz. Her iki soruya da ayrı ayrı bakacağız.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; lg g4 güç tuşu çalışmıyor , lg g5 güç tuşu çalışmıyor , lg g3 power tuşu çalışmıyor , lg açma kapama tuşu çalışmıyor

Cihazınız Kapalı ise

Güç düğmesi kırılırsa ve cihaz kapalıysa, zor bir durumda olacaksınız, ancak bazı umutlar Mevcut. Cihazınızın yapımına ve modeline bağlı olarak farklı yöntemler çalışacaktır, bu yüzden garanti etmiyoruz.denemek  için ilk ve en kolay şey, bir pil boşalması durumunda telefonu şarj cihazına takmaktır. bazı telefonlar bu şekilde açılabilir, ancak mümkün değildir, bu nedenle bir Önyükleme Menüsü göründüğünde ses düğmelerine uzun süre  zaman basmayı deneyin.

Pilinizin bir miktar şarjı varsa, tercihen yüzde 5 veya daha fazla (ekran kapalı olsa bile ekran yüzde olarak gösterilmelidir), ana şarj cihazından çıkarın ve USB üzerinden bir PC’ye veya dizüstü bilgisayara bağlanmayı deneyin. Motorola Moto G ile denedik ve anında açıldı. Üçüncü bir seçenek, cihaz kapalıyken USB hata ayıklamayı etkinleştirdiyseniz bir komut istemi kullanmaktır. ADB’Yİ yükleyin ve bir komut istemi penceresi açın. Bunu yaptıktan sonra, ‘ADB reboot ıken telefonunuzu bilgisayara takılı ve ENTER tuşuna basın – ayrıca‘ ADB reboot recovery ’deneyin.