Lg Ses Var Görüntü Yok
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

LG Ses Var Görüntü Yok

LG Ses Var Görüntü Yok; LG akıllı telefonlarında sıkça karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de cihazdan ses gelmesi ancak görüntünün gelmemesidir. Telefon açıldığında geçiş sesi gelir. hatta bildirim ışığı da yanar ancak ekrana görüntü gelmez.

Bu yazımızda “LG ses var görüntü yok” sorunun sebepleri ve çözüm yolları sizlerle detaylı bir şekilde paylaşılmıştır.

Telefonda ses var görüntü yok, neden ?

LG’Yİ veya diğer markalı akıllı telefonları açtığınızda, bir ses var, ancak bir görüntü eksikliğinin ana nedeni dahili ekranın bozulmasıdır. Ekran soketinin çatlaması veya hasar görmesi ve Dahili ekranda çatlama, ekranın görünmesini engelleyen bir faktördür.

Bu sorunun çözümü ekran değişimidir. Peki LG akıllı telefon ekranının ekranını nasıl değiştirebilirim ve ne düşünülmelidir? Burada ekleyelim. Ekran soketinin yerinden çıkması nedeniyle bu sorun yaşıyorsanız, yerine takın.

LG ekran değişimi nasıl yapılır

LG akıllı telefon ekran değişikliği alanında uzman, tecrübeli ve LG display exchange Türkiye elinde bulundurup kayıt tutan teknisyenlerimiz tarafından bu rekoru kaydetti.

LG ekran değiştirme işleminin yapıldığı teknik servis odası belirli zaman aralıklarında sterilize edilir. Statik elektrikten tamamen ücretsiz. 7/24 güvenlik kameraları tarafından denetlenir ve cihaz güvenliği için sigortalıdır.

İlginizi Çekebilir: LG Güc Tusu Calısmıyor

Lg Ekran Değişimi Nasıl Yapılır
Lg Ekran Değişimi Nasıl Yapılır
  1. LG ekran değiştirme süresi, hizmetimizde yaklaşık 30 dakika ve 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmetimizi kullanırken 3 (üç) iş günüdür.
  2. değişiklik işlemleri sırasında telefon sıfırlanmaz. Bu şekilde, cihazda bulunan bilgiler silinmez.
  3. İç ekran + ön cam + Dokunmatik panel + dış panelden oluşan orijinal Ürün kullanılmıştır.
  4. Ses yok, resim sorunu yok.
  5. Telefon 3 ay GSM iletişim onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis ekran garanti kartı ile size teslim edilir.
  6. garanti süresi boyunca , ekranla ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözülür.

LG ses var görüntü yok sorunu çözümü

LG screen, sizin için belirlenen ekran değişim fiyat listesinin çözümü için ses görüntüleme sorunu değildir, Aşağıdaki tablo aracılığıyla sizinle paylaşılır. Telefon modelini masanın sol tarafında ve ekran değiştirme fiyatında bulabilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;  lg tv ses var görüntü yok , lg tv ses var görüntü yok tamir ücreti , lg televizyon ses var görüntü yok tamiri fiyatı , lg tv ses var görüntü yok tamiri , lg 42lb620v ses var görüntü yok , lg 50pb690v ses var görüntü yok , lg tv ses var görüntü yok arızası nedir , lg tv açılıyor ses var görüntü yok , lg tv ekran gitti ses var , lg tv ses var görüntü gelip gidiyor

Ekran Değişimi

Düşen telefonda böyle bir sorunla karşılaşıldığında, en yaygın çözüm ekran değiştirilmesidir. Çünkü görüntünün yokluğu sadece bir şeye işaret edebilir ve bu ekran arızasıdır. Telefon düştüğünde LCD panel hasar görebilir. Bazen yalnızca ekran esnek kablosu hasar görür. Bu gibi durumlarda, ekranın değiştirilmesi gerekmez. Cep Hastanesi teknisyenleri çok daha ucuz bir fiyata sadece Flex değişimi yapmak.

Buna ek olarak, kimi durumlarda telefonun ekranı kilitli veya donmuş kalabilir. Böyle anlarda, cihaz tamamen boşalıncaya kadar beklemek gerekir. ayrıca  mümkünse cihazı yeniden başlatmayı deneyin.

Telefon boşaldıktan ve yeniden başlatıldıktan sonra ekranda hala görüntü yoksa, ekran değiştirme esastır. Cep Hastanesi , Huawei, Samsung, Xiaomi, iPhone, LG ve Nokia gibi bütün önemli markalar için ekran değiştirme hizmetleri sunmaktadır.