LG Teknik Servis
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

LG Teknik Servis

Lg Teknik Servis ile artık bozulan cihazlarınızın gerek tamir gerekse de bakım işlemlerini en güzel şekilde yapmaya başlayacaksınız. Teknoloji sektörü içerisinde birçok marka yer alıyor. Bu markaların içerisinde bulunan LG, birbirinden değişik ve farklı özelliklere sahip modellerini de sunmaya devam ediyor.


LG Teknik Servis

Cihazlarınızın düşük performans göstermesi ya da zaman içerisinde istemediğiniz bir takım arıza problemleri çıkarması canınızı da ister istemez sıkabilir. İşte böyle konu da hemen alanında eğitim görmüş teknik servis uzmanlarımızdan yardım alarak Lg ürünlerinizin tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Lg Ürünlerde genelde şarj, şebeke sorunları, dokunmatik ekran problemleri, kırılma, çalışmama gibi benzer sorunlar yaşanıyor. Üstelik cihazlarınızın garantisi bitmiş olsa bile artık güvenebileceğiniz bir desteği de yanı başınızda hissetmeye başlayacaksınız. Lg Teknik servis için en uygun fiyatlarda talep ederek müşterilerimizin yüzünü güldürmeye de devam ediyoruz.


Lg Teknik Servis Desteği

Cihazlarınız bundan böyle bozulsa bile hiçbir şekilde sorun yaşamadan Lg Teknik servis  desteğini arkanıza alabileceksiniz. Günümüzün en çok karşılaşılan sorunları teknolojik cihazların bozulması ya da eskiye oranla beklentileri karşılayamaması diyebiliriz. Teknoloji ürünleri hayatımızın en önemli ve ihtiyaca dönüşen bir parçası içerisinde yer aldığından dolayı yaşanılan bozulmalar da insanları zor durumda bırakmaya etken olabiliyor. Size yakın servis merkezimize gelerek cihazlarınızı gönül rahatlığıyla da teslim etmeye başlayabilirsiniz. Cihazlarınızın hem kaliteli hem de güvenli bir şekilde bakım ve onarımlarını yaptığımızdan dolayı gönlünüzü de rahat tutabilirsiniz.

LG G2 Teknik Servis
LG G2 Teknik Servis

Lg artık teknoloji meraklıları tarafından çok tercih edilen bir marka haline gelmeye başlamıştır. Fakat LG ürünlerini kullanan kullanıcılarda zamanla çeşitli problemlerle karşılaşabiliyor. İşte böyle durumlarda bile paniğe kapılmadan tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye kararlı olan Lg Teknik servis şirketimizden de gerekli tüm yardımları bir an önce almaya başlayabilirsiniz. Elektronik cihazlarınızla ilgili her ne konuda arıza olursa olsun en kısa zaman dilimi içerisinde de çözümü gerçekleşmektedir. Lg Teknik servis aracılığı ile artık sizlerde tüm sorunlarınızdan en kısa süre de kurtulduktan sonra cihazlarınıza yeniden kavuşma şansına sahip olacaksınız. İstediğiniz pek çok telefon modelleri konusunda da servis hizmetleri aktif bir şekilde verilmeye devam ediliyor. Yalnızca telefon değil, bilgisayar, tablet ya da diğer teknoloji ürünleri içinde arıza tespit, bakım, onarım gibi işlerin yapıldığının altını çizmek isteriz. O halde hemen sizlerde tüm bu hizmetlerden bir an önce yararlanmak adına harekete geçmemeye başlayın.

Yada bize ulaşın kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir