LG Telefon Garanti Sorgulama
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

LG Telefon Garanti Sorgulama

LG Telefon Garanti Sorgulama; Bu yazıda, dünyanın en büyük teknoloji markalarından biri olan LG’nin garanti sorgulama yöntemini tartışacağız. Bilindiği gibi, pek çok televizyon, akıllı telefon, Bilgisayar, tablet ve benzeri.

LG dünyada milyonlarca insan üretti. Bu şirket, satış için sunmakta olduğu Ürünler ve diğerleri için satış sonrası teknik destek sağlar. Bakım ve onarımda lider profesyonellik ile müşterilerini tatmin eder.

LG Telefon Garanti Sorgulama; LG marka cep telefonu, tablet, televizyon ve benzeri kullanın. Bazı durumlarda, malların arızalanmasıyla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, LG marka cihazın garanti soruşturma sürecinde olacaktır.

Bu sorgulama işlemi ile yalnızca garanti süresinin ne kadar sürdüğü değil, hemde garantiye verdiğiniz cihazın durumu da yapılabilir. LG G2, G3, G4, G5, G6 cep telefonları, LG dizüstü bilgisayarlar veya LCD / LED Tv ve ekranlar için bir garanti soruşturma yapmak öğrenmek için makalenin geri kalanını okuyun.

İnternet Üzerinden Garanti Sorgulama

LG ürün ve Google üzerinden bu konu hakkında bilgi edinmek isteyenler “LG garanti Sorgulama” diye bir arama yapmalıdır. Gidebilirsiniz.

LG garantisi sormak için, site içerisindeki destek alanına giriş yapmalısınız. Daha sonra sorgulama alanına girmeli ve ürünün IMME numarasını elinize girmelisiniz. IMEI numarasını ve sorgusunu girerseniz, ürünün garanti durumunu göreceksiniz ve daha önce herhangi bir işlem yapılmışsa, hepsi döküm olarak görüntülenecektir.

LG Garanti Durumu Sorgulama

Bu soruşturma LG’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılabilir. Bu soruşturmayı cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan resmi sitede bulunan “LG Hesabım” uygulaması ile yapabilirsiniz. Sorgulamanın iki yolu vardır. Bunlardan biri sisteme giriş yaparak sorgulamak, diğeri giriş yapmadan makbuz Numarasına Göre sorgulamaktır.

LG Telefon Garanti Sorgulama

LG Hesabı ile Kontrol Etme

LG garanti sorgulama işlemi, dilerseniz sisteme giriş yaparak da gerçekleştirilebilir. Tabii ki, sisteme giriş yapmak için önce sisteme abone olmanız gerekir. Eğer sırasıyla, ne yapmak mecburiyetinde bakarsanız:

  • LG resmi web sitesine erişin. Sağ üstteki Destek tıklayın ve açılır menüden anket Durumu tıklayın.
  • Sorgulama durumu sayfasında, Şimdi kaydol Kaydol ”LG hesabı ile kontrol edebilirsiniz. Sağ alt kısmında” bölümüne tıklayın.
  • E-posta adresini, şifreyi girin ve onaylamak için ilgili bölüme şifreyi tekrar girin. Ad, soyadı, ülke, telefon ve cep telefonu bilgilerini doğru biçimde girin. Son olarak, resimde görünen karakterleri girin ve veri koruma politikası ”bölümüne katılıyorum ve“ Kayıt ol ”düğmesine tıklayın.
  • Kayıt işleminden sonra, e-posta ve şifre ile sisteme giriş.
  • Sisteme girdikten sonra takip edilecek ürünün modeli detaylı olarak seçilmelidir. TV / ses / video, mobil iletişim, beyaz eşya, bilgisayar ürünleri, klima, kendi soruşturmanızı yapmak istediğiniz ürünü seçmelisiniz.
  • Son olarak, ımeı numarasını veya seri numarasını bilmeniz gerekir. Ürününüzün seri numarası veya ımeı numarası olmalıdır, hangisi olursa olsun. Imeı sorgusunun nasıl yapılacağını öğrenmek için tıklayın. Cihaz bir telefon ise, seri numarası pilin alt kısmında veya cihazın kutusundan bulunabilir.
Samsung J7 Prime Ekran Sararması

LG Telefon Garanti Sorgulama

İMEİ Numarasını Nasıl Öğrenirim

LG garanti sorgulaması için gereken İMEİ numarasını bilmediğiniz takdirde bunu öğrenmenin kolay bir yolu var. Akıllı cihazınızdan arama kısmına girerek *#06# yi aratırsanız, İMEİ numaranız önünüze gelecektir. Bu yöntem akıllı telefonlarda kullanılmaktadır. Eğer başka bir cihaz ise bu cihazın İMEİ numarasını faturasından öğrenebilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; lg telefon garanti süresi sorgulama , lg cep telefonu garanti sorgulama , lg telefon garanti , lg telefon imei garanti sorgulama

LG Hesabı Açmadan Garanti Sorgulama

Sahip olduğunuz LG marka cihazın garanti sorgulamasını LG hesabı açmadan sorgulamak için iki bilgiye ihtiyacınız olacak. Bunlardan biri mail adresiniz, diğeri ise ürüne ait makbuz numarasıdır. LG resmi web sitesindeki sorgulama durumu sayfasına erişerek ilgili kısımlara gerekli bilgileri girip Arama butonuna tıklarsanız işleminiz gerçekleşecektir.