maltepe cep telefonu tamiri
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

MALTEPE CEP TELEFONU TAMİRİ

Maltepe cep telefonu tamiri firmamız İstanbul’un Maltepe semtinde siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Cep telefonuyla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü problem de biz Cep Hastanesi firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz.


Cep telefonu problemleri pek çok kişinin yaşadığı sıkıntılardır. Çünkü artık günümüzde herkesin cep telefonu vardır. Ve zaman içerisinde cep telefonları bazı durumlardan dolayı arıza yapabilirler. Cep telefonlarında meydana gelen arızalar kişilerin işlerini aksata bilir. Çünkü insanlar pek çok işlerini cep telefonlarından halletmektedirler. Durum böyle olunca kişiler de cep telefonları bozulduğunda en kısa sürede cep telefonlarının tamir edilmesini isterler. Maltepe cep telefonu tamiri firmamız cep telefonunuzun tamirini oldukça kısa sürede gerçekleştirmektedir. Cep telefonu tamiri pek çok diğer tarafından yapılabilir. Fakat önemli olan cep telefonunuzun tamiri yapılırken cep telefonunuzun oyuna performansından düşmemesi ve uygun fiyatlar ile kaliteli hizmetin müşterilere verebilmektir. Bizler Maltepe cep telefonu tamiri firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız ve kaliteli ve uygun hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışmalar yapmaktayız.


Cep Telefonlarında Sıklıkla Görülen Cep Telefonu Problemleri Nelerdir?

  • Cep telefonu ekranının kırılması
  • Cep telefonu bataryasının bozulması
  • Cep telefonunun şarj almaması
  • Cep telefonunun mekanik akşamının bozulması
  • Cep telefonunun sıvı teması
maltepe cep telefonu servisi
maltepe cep telefonu servisi

Yukarıda bahsettiğimiz problemler sıklıkla karşılaşılan cep telefonu problemleri arasında gösterilmektedir. Maltepe cep telefon tamiri firması olarak yukarıda yazdığınız ve bunların dışında karşılaşılabilecek her türlü cep telefonu ile ilgili sıkıntı da siz müşterilerimizin sorunlarını çözmek için burada bulunmaktayız. Cep telefonu problemlerini bir nedene bağlamak doğru olmayacağı için her sorununda kendini ayrı çözümü bulunmaktadır. Bozulan parçalarının değişimi ya da tamiratı ile cep telefonlarınız düzeltilebilir.

Cep telefonu tamirleri için tıklayınız.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Cep telefonu ekranının değişimi nasıl yapılır?

Cep telefonunun ekranında yaşanacak kırılmaya da çatlama gibi sorunlar da cep telefonu ekran değişimi yapılmaktadır. Maltepe cep telefon tamiri firmamıza yapılan ekran değişimlerin de orijinal parça ürünler kullanılmaktadır. Orijinal parça ürünler ile cep telefonunuzun tamiri yapıldıktan sonra parçaların sizlere Maltepe cep telefonu tamiri imzalı ve kaşeli garanti belgesi de verilmektedir. Altı ay geçerliliği bulunan bu garanti belgesi ile değişen parçalar da sıkıntı yaşanması durumunda firmamıza tekrar başvurabilir ve ücretsiz olarak cep telefonunuzun tamiri gerçekleştirilir.

Cep telefonunuzun bataryasında meydana gelen problemlerde de batarya değişimi yapılmaktadır. Orijinal batarya değişimi ile telefonunuzun performansı da artacaktır. Yan sanayi ürünleri olan bazı bataryalar size tavsiye edilebilir. Fakat ömürleri hiç uzun olmuyor bu bataryalara biz Maltepe cep telefon tamiri firması olarak sizlere asla önermemekteyiz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
MALTEPE CEP TELEFONU TAMİRİ
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir