Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Maltepe Huawei Ekran Değişimi

Maltepe Huawei Ekran Değişimi

Maltepe Huawei Ekran Değişimi

Maltepe Huawei Ekran Değişimi; Huawei, ekran değiştirme fiyat listesi gibi hizmetler söz konusu olduğunda maltepe cep hastanesi pazarında rakipsiz olduğunu bir kez daha kanıtladı. Fark yaratan Huawei ekran değiştirme hizmetleri, ücretsiz gönderim, onarım sonrası kalıcı muayene, 3 aylık garanti ve uygun fiyat avantajları ile firmamızı önde gelen teknik servis şirketi haline getirmeyi başarmıştır.

Maltepe Huawei Ekran Değişimi; Ekranların ve ön camların Huawei tarafından değiştirilmesi için 180 gün parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Huawei ekranının değiştirme süresi yaklaşık 60/90 dakikadır. Bitti. Bu işlem sırasında, hiçbir veri telefonunuzda kaybolur. Bu sebeple, işlem sonunda telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Hizmeti Alırken Dikkat Ettiğimiz Hususlar

Huawei ekranını değiştirirken telefonunuz sıfırlanmaz. Tam ekran değişimini gerçekleştiriyoruz. Dokunmatik ekran ilk gün gibi çalışır
Ekran değiştirildikten sonra garanti kartı sağlamaktayız.

(İstediğiniz gibi pek çok kez, onarım sonra cihazınızı test edebilirsiniz.) 30 TL değerinde kırılmaz cam işlemlerimiz sonrasında yine aynı sorunu engellemek için hediye olarak

Neden Maltepe Cep hastanesi?

A sınıfının teknik parçalarını kullanıyoruz. Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz. Ticari hususlar düşündüğümüz son şey vardır. Huawei ekran değiştirme biz en iyi fiyat hizmeti veriyoruz. Biz tam sertifikalı teknisyenleri ile, cep telefonları tamir ediyoruz.

Huawei Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

teknik  Firmamızda tamamen sertifika almış teknisyenlerin Huawei şirketi tarafından yapılmıştır. Sertifikalı teknisyenlerimiz 30 dakikalık bir Huawei ekran değiştirme hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerle zamandan ve paradan tasarruf edersiniz ve sosyal veya iş hayatınızda herhangi bir bozulma yaşamazsınız.

İlginizi Çekebilir: iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Kapak Değişimi

Iphone 8 Plus Kırmızı

Huawei Ekran Değişimi Maltepe

Günümüzün en popüler ve en fazla satan telefon modelleri kuşkusuz Huawei modelleri Huawei. Bu kadar yüksek satış rakamlarıyla, şirketin akıllı telefon modelleri ara sıra kaza durumunda ortaya çıkabilir. Olası kazalardan biri ekran molası. Bu tür Olası kazalar sebebiyle  cep hastanesi olarak Huawei ekranının değiştirilmesi için kusursuz işçilik ve uygun fiyat avantajları sunuyoruz. Çalışmalarımızı, tamir edilen cihazlarla aynı sorunu ortadan kaldıran tam bir ekran değişimi olarak gerçekleştiriyoruz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Maltepe huawei servis , huawei ekran cam değişimi , huawei servis ekran değişimi , huawei ekran değişim fiyatı , huawei teknik servis ekran değişimi , huawei ekran değişimi , huawei ekran değişimi fiyatı.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.