Microsoft Katlanabilir Akıllı Telefon Çıkartıyor

Microsoft Katlanabilir Akıllı Telefon Çıkartıyor

Microsoft Katlanabilir Akıllı Telefon Çıkartıyor , Surface smartphone news ile uzun yıllardır gündemde. nihayet olarak, 2018’in ikinci yarısında ve ayyuka’nın çekildiğini sav eden Andromeda, katlanabilir akıllı telefon haberleri adlı kodda ortaya çıktı.

Ayrı olarak Aralık ayında, Microsoft patent başvurusu Andromeda kod adlı Surface smartphone haberini yeniden canlandırdı.Yepyeni bir patent başvurusu, teknoloji devinin akıllı telefon çerçevesini rafine etmek istediğini gösteriyor.


Microsoft Katlanabilir Akıllı Telefon Çıkartıyor , Yepyeni bir patent aldı mı?

Gerçekte, patentte,“ televizyon, bilgisayar monitörü, dizüstü bilgisayar veya mobil Bilgisayar, tablet Bilgisayar, el bilgisayarı, cep telefonu veya akıllı telefon, iletişim cihazları veya ekran ile Diğer bir elektronik aygıt gibi ” bir tarif olarak tanımlanır. Bu patent ekranı ile oldukça Çok aygıt içerir.

ZTE 5G Destekli Bir Akıllı Telefon Tanıtacak
Microsoft Katlanabilir Akıllı Telefon Çıkartıyor

Bununla beraber, bu patentin Andoromeda’da hingedly kullanılması bekleniyor. fakat bu patent tam olarak ne anlama geliyor?Oldukça Çok telefon üreticisi ekran çerçevesini rafine faktörün yollarını arıyor. Patentten tam olarak anlaşılamasa da, Teknoloji devi bu inceltme için bir teknik geliştirdi.

Microsoft Katlanabilir Akıllı Telefon Çıkartıyor
Microsoft Katlanabilir Akıllı Telefon Çıkartıyor

Bu teknik sayesinde, bu Sene ince çerçeveli ve katlanabilir bir akıllı telefon olan Andromeda ile tanışmamız mümkündür. Bu şirketin nihayet ifadesiydi. Bununla beraber, Microsoft ve Surface akıllı telefon Laf konusu olduğunda, bunu güvence etmek olası değildir.Peki ne düşünüyorsun, Microsoft bu sefer, yüzey, katlanabilir akıllı telefon rüyayı gerçekleştirebilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Microsoft Katlanabilir Akıllı Telefon Çıkartıyor
5 (100%) 4 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir