Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Microsoft Katlanabilir Akıllı Telefon Çıkartıyor

Microsoft Katlanabilir Akıllı Telefon Çıkartıyor

Microsoft Katlanabilir Akıllı Telefon Çıkartıyor

Microsoft Katlanabilir Akıllı Telefon Çıkartıyor , Surface smartphone news ile uzun yıllardır gündemde. nihayet olarak, 2018’in ikinci yarısında ve ayyuka’nın çekildiğini sav eden Andromeda, katlanabilir akıllı telefon haberleri adlı kodda ortaya çıktı.

Ayrı olarak Aralık ayında, Microsoft patent başvurusu Andromeda kod adlı Surface smartphone haberini yeniden canlandırdı.Yepyeni bir patent başvurusu, teknoloji devinin akıllı telefon çerçevesini rafine etmek istediğini gösteriyor.

Microsoft Katlanabilir Akıllı Telefon Çıkartıyor

Gerçekte, patentte,“ televizyon, bilgisayar monitörü, dizüstü bilgisayar veya mobil Bilgisayar, tablet Bilgisayar, el bilgisayarı, cep telefonu veya akıllı telefon, iletişim cihazları veya ekran ile Diğer bir elektronik aygıt gibi ” bir tarif olarak tanımlanır. Bu patent ekranı ile oldukça Çok aygıt içerir.

İlginizi Çekebilir: Xiaomiden 45W Destekli Power Bank

Zte 5G Destekli Bir Akıllı Telefon Tanıtacak
Microsoft Katlanabilir Akıllı Telefon Çıkartıyor

Microsoft’un Katlanabilir Bir Telefon Üzerinde Çalıştığını Gösteren

Microsoft son zamanlarda hiç boş durmuyor. Tanıtılan Surface ürünleri, tanıttıkları ürünlerin geleceği derken şimdi bir de yeni bir telefon karşımızda. Microsoft’un bir Surface telefon üzerinde çalıştığının kanıtı olan patentler ortaya çıktı.
Microsoft, birkaç hafta önce yeni Surface ürünlerini piyasaya sürmüş ancak söylentileri dolaşan Surface Phone (ya da Andromeda) hakkında hiçbir şey söylenmemişti. Ancak tanıtımdan sonraki günlerde, Microsoft’un Andromeda kod adlı bir katlanabilir cihaz üzerinde çalıştığını öğrenmiştik. Hatta Surface’tan sorumlu yetkili Panos Panay bir Surface telefon ürününün çıkacağının haberlerini vermişti. Şimdi ise katlanabilir cihazlar hakkında gerçek kanıtlarımız var.
Bununla beraber, bu patentin Andoromeda’da hingedly kullanılması bekleniyor. fakat bu patent tam olarak ne anlama geliyor?Oldukça Çok telefon üreticisi ekran çerçevesini rafine faktörün yollarını arıyor. Patentten tam olarak anlaşılamasa da, Teknoloji devi bu inceltme için bir teknik geliştirdi.

Microsoft Katlanabilir Akıllı Telefon ÇıkartıyorBu teknik sayesinde, bu Sene ince çerçeveli ve katlanabilir bir akıllı telefon olan Andromeda ile tanışmamız mümkündür. Bu şirketin nihayet ifadesiydi. Bununla beraber, Microsoft ve Surface akıllı telefon Laf konusu olduğunda, bunu güvence etmek olası değildir.Peki ne düşünüyorsun, Microsoft bu sefer, yüzey, katlanabilir akıllı telefon rüyayı gerçekleştirebilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz. Microsoft’un WIPO’ya geçtiğimiz Mart ayında yaptığı ve 11 Ekim’de paylaştığı patent dosyası sayesinde katlanabilir bir Surface telefonun nasıl olabileceği hakkında birtakım tahminlere sahip olabiliyoruz. Hinged Device (Menteşeli cihaz) adındaki patent kullanıcının ekranı ortadan katlayabilmesine izin verirken, Windows Central tarafından keşfedildi. Microsoft’un çizimleri, kullanıcının cihazı katlamasına izin verecek olan menteşenin karmaşıklığını da ortaya koyuyor. Görüntülerden açıkça anlaşılan şey, menteşenin çok önemli olmasıdır; çünkü  işlevsellik ve dayanıklılık burada mükemmel olmalı. Microsoft Ayrı olarak menteşenin akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve giyilebilir cihazlar da dahil olmak üzere çeşitli cihazlarda kullanılabileceğini söylüyor.